Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

słaby nie jest, taki B-tier wśród defensywnych klocków (skillowo bardziej taki C+, ale on ma dużego boosta za to że jest po prostu wielkim świniakiem)

ale nie jest też jak dobry jak kasa która może trzeba będzie wysupłać na kolejnym FA żeby go utrzymać

Pewnie Pablo będzie musiał mu dać maca birdoweyo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

tak średnio zrozumiałeś co napisałem :P

lepiej se skład ustaw zamiast kombinować nieudolne docinki :P 

Jak średnio? Na podstawie obecnych umiejętności i potencjału wyceniles go na 10+ mln. Czyli jest wartościowym nabytkiem :)

Kto jest jeszcze w tierze B Def C np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cvbe napisał:

Ten Hibbert aż taki słaby? Bo w sumie Principe nie dostał żadnego ponadprzeciętnego assetu...

Wiesz te picki mogą być coś warte, np taki 2040, lepiej mieć niż nie mieć, nie ma protekcji, kampy też się różnie układają. A to tylko 1pewny rok Hibberta. 

Principe wyciągnął dużo. 

Godzinę temu, julekstep napisał:

nie no, bez przesady xD

ale kontrakt w okolicach 10+ baniek/rok tam może być, co przy braku dobrego campu raczej zaboli

A może ktos będzie podbijał cenę 😏

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Bulls trading block:

Jason Smith z MLE, więc możliwość przedłużenia. A+ obrona 81 post, 78 blk, 83 str

Połaszczyła się łachudra na szekle, minęło raptem kilka dni i już jest na tradeing blocku :P Dobrze mu tak 😏

@julekstep

Kiedy się u graczy zmienia wartość Loyalty/Greed/Player for Winners? Lopezowi dałem maxa, a on jak miał Loyalty 4 i Greed 97, tak mu się ostało.. U innych też mi się z tego co sprawdzałem nic nie zmieniło.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Połaszczyła się łachudra na szekle, minęło raptem kilka dni i już jest na tradeing blocku :P Dobrze mu tak 😏

@julekstep

Kiedy się u graczy zmienia wartość Loyalty/Greed/Player for Winners? Lopezowi dałem maxa, a on jak miał Loyalty 4 i Greed 97, tak mu się ostało.. U innych też mi się z tego co sprawdzałem nic nie zmieniło.. 

strzelam że te wartości są sztywne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pablo81 napisał:

Spurs in: Hughes

kek xD

26 minut temu, Pablo81 napisał:

Mavericks out: Hughes, 1st Orl '38

aha - i to nie jest Magic 1st 2038 jbc -> tylko jeśli już to swap (lepszy z Magic/Mavs 1st 2038, bo gorszy idzie do LAC :) )

@Roger jesteś świadomy tego? (że de facto pozbywasz się ewentualnej szansy na tank i swój pick) :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, julekstep napisał:

kek xD

aha - i to nie jest Magic 1st 2038 jbc -> tylko jeśli już to swap (lepszy z Magic/Mavs 1st 2038, bo gorszy idzie do LAC :) )

@Roger jesteś świadomy tego? (że de facto pozbywasz się ewentualnej szansy na tank i swój pick) :) 

Wiem że to swap, ale po tym sezonie zostanę z dwoma kontraktami, więc raczej będę atakował FA i do tanku mi daleko ;]

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.