Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Koelner napisał:

oddam Duncana za spadające kontrakty - wiem , że jest overpaided ale jak ktoś chce tu i teraz wygrać to może się przydać podkoszowy z bdb def i regularnie robiący double - double (18/12 )

Mocny wpis. Dosyć regularnie na 39%fg oraz tu i teraz do czterech razy sztuka czyli 4 następne lata ;)  
Osobiście bym nie odpisał na ogłoszenie ale kolega był ostatnio ciut złośliwy wiec nie odmówiłem sobie tej drobnej małostkowej i nikczemnej złośliwości. 
tym bardziej ze ciężko w tej grze oddać tak wysokie spadające kwoty które nie osłabia zespołu. 

Taka niewinna oferta gdzie tu trzeba przepłacać aby uwolnić finanse. 

No ale warto spróbować być Qcinem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Mocny wpis. Dosyć regularnie na 39%fg oraz tu i teraz do czterech razy sztuka czyli 4 następne lata ;)  
Osobiście bym nie odpisał na ogłoszenie ale kolega był ostatnio ciut złośliwy wiec nie odmówiłem sobie tej drobnej małostkowej i nikczemnej złośliwości. 
tym bardziej ze ciężko w tej grze oddać tak wysokie spadające kwoty które nie osłabia zespołu. 

Taka niewinna oferta gdzie tu trzeba przepłacać aby uwolnić finanse. 

No ale warto spróbować być Qcinem. 

Dobrze , że skomentowałeś negatywnie -dla tej oferty to pozytywna wiadomość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Koelner napisał:

Dobrze , że skomentowałeś negatywnie -dla tej oferty to pozytywna wiadomość 

Nie sadze. Taki Devin Brown ma ciut lepiej wyspecjalizowane statystyki gdzie jest w paru punktach elitarny. 3x+91 w tym trójeczka 100. Duncan niestety nie ma. Najwyższy Stat to 84&80&81. Są obok siebie w totalach. I jeden z nich jest 15 razy tańszy. 

Tu do Dirka czy Walkera niestety daleko a pisze to z bolącym sercem. 

Blisko kwoty jest spadający Boozer ale i on ma podkręcone cześć rzeczy na maksa. 

Tak patrzę kto tu mógłby się skusić. Mimo złośliwości chce pomoc. 

Ja nie mam jak sprowadzić Tima do domu. Technicznie się nie da. 

Z dolnej Polki 7,500,000 Murasan i Perry jako filler wymiany 

11.000.000 Scott 

11 Smith Derek

8000.000 Mashburn

Dee Brown 20.000.000 tez spada 

wiec Dallas ma najwiecej spadających 

I to zespół walczący o wyższe cele. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ignazz napisał:

Nie sadze. Taki Devin Brown ma ciut lepiej wyspecjalizowane statystyki gdzie jest w paru punktach elitarny. 3x+91 w tym trójeczka 100. Duncan niestety nie ma. Najwyższy Stat to 84&80&81. Są obok siebie w totalach. I jeden z nich jest 15 razy tańszy. 

Tu do Dirka czy Walkera niestety daleko a pisze to z bolącym sercem. 

Blisko kwoty jest spadający Boozer ale i on ma podkręcone cześć rzeczy na maksa. 

Tak patrzę kto tu mógłby się skusić. Mimo złośliwości chce pomoc. 

Ja nie mam jak sprowadzić Tima do domu. Technicznie się nie da. 

Z dolnej Polki 7,500,000 Murasan i Perry jako filler wymiany 

11.000.000 Scott 

11 Smith Derek

8000.000 Mashburn

Dee Brown 20.000.000 tez spada 

wiec Dallas ma najwiecej spadających 

I to zespół walczący o wyższe cele. 

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Nie sadze. Taki Devin Brown ma ciut lepiej wyspecjalizowane statystyki gdzie jest w paru punktach elitarny. 3x+91 w tym trójeczka 100. Duncan niestety nie ma. Najwyższy Stat to 84&80&81. Są obok siebie w totalach. I jeden z nich jest 15 razy tańszy. 

Tu do Dirka czy Walkera niestety daleko a pisze to z bolącym sercem. 

Blisko kwoty jest spadający Boozer ale i on ma podkręcone cześć rzeczy na maksa. 

Tak patrzę kto tu mógłby się skusić. Mimo złośliwości chce pomoc. 

Ja nie mam jak sprowadzić Tima do domu. Technicznie się nie da. 

Z dolnej Polki 7,500,000 Murasan i Perry jako filler wymiany 

11.000.000 Scott 

11 Smith Derek

8000.000 Mashburn

Dee Brown 20.000.000 tez spada 

wiec Dallas ma najwiecej spadających 

I to zespół walczący o wyższe cele. 

Td jest nieporównanie lepszy od walkera i nowika w odpowiedniej ekipie/formacji, moje wyniki to dobitnie potwierdzają, koleś jest top tier 5, jest z 1/4 przepłacony patrząc po odpowiednich umowach. Gdybyś go miał zamiast tego co masz pod koszem to by pewnie nie było wpierdzielu w 1rd 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elwariato napisał:

Td jest nieporównanie lepszy od walkera i nowika w odpowiedniej ekipie/formacji, moje wyniki to dobitnie potwierdzają, koleś jest top tier 5, jest z 1/4 przepłacony patrząc po odpowiednich umowach. Gdybyś go miał zamiast tego co masz pod koszem to by pewnie nie było wpierdzielu w 1rd 😋

Kibicuje mu bardzo ale wole o całościowa ocenę gracza w powiązaniu z kontraktem zapytać starszyznę. A majac tańszych Sheeda i Jarmeina raczej się cieszę bo są tańsi i lepsi. 

Sheed jest najlepszy z tej trójki i sporo tańszy 

Wiec Wariat nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Qcin_69 widzę wbija szpile, a ja patrzę w tabele i...

Pacers - 3 bilans na wschodzie

Heat - 5 bilans na wschodzie

Blazers - na rozdrożu czy walczyć o 10 seed czy znowu ostro przytankować :P

Rudy mi wróci zdrowy i może jeszcze dogonię Indy. Grałem bez Hilla a potem Kidda. Boner tez to wyrwa z tymi 40 dniami. Z ławki coś tam kręcił aferę. Nie mam szczęścia do komisarza na literę K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Qcin_69 widzę wbija szpile, a ja patrzę w tabele i...

Pacers - 3 bilans na wschodzie

Heat - 5 bilans na wschodzie

Blazers - na rozdrożu czy walczyć o 10 seed czy znowu ostro przytankować :P

typowa gra . @ignazz to loverboyspurs all time , chce zniechęcić wszystkich do brania td aby przed deadline złożyć mi propozycje typu Jermaine z c***owszym kontraktem o’neal plus day lub penny którzy nie sa nawet u niego w rotacji ( ale będzie sprzedawał że to top gracze ) i żebym mu dołożył Martina i może nawet picki bo robi mi łaskę :P ja 3 strony pm handlowałem z nim 2rd Pick więc temat ostry 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick 2trd zawsze był dla Ciebie. Ja nie chciałem oddać 1rd za podmianę 8 graczy rotacji. Czyżbyśmy się nie zrozumieli? 

14 minut temu, Koelner napisał:

typowa gra . @ignazz to loverboyspurs all time , chce zniechęcić wszystkich do brania td aby przed deadline złożyć mi propozycje typu Jermaine z c***owszym kontraktem o’neal plus day lub penny którzy nie sa nawet u niego w rotacji ( ale będzie sprzedawał że to top gracze ) i żebym mu dołożył Martina i może nawet picki bo robi mi łaskę :P ja 3 strony pm handlowałem z nim 2rd Pick więc temat ostry 🤣

Ostro. Młodszy o dwa lata JON 70.000.000/4 vs 100.000.000/4 i lepszy w szablonie wymaga dopłaty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Pick 2trd zawsze był dla Ciebie. Ja nie chciałem oddać 1rd za podmianę 8 graczy rotacji. Czyżbyśmy się nie zrozumieli? 

Być może mnie zamęczyłeś bo czułem się jakbym kupował kubek z piramidką od Egipcjanina w Hurgadzie 🤣

 

10 minut temu, ignazz napisał:

 

Ostro. Młodszy o dwa lata JON 70.000.000/4 vs 100.000.000/4 i lepszy w szablonie wymaga dopłaty ?

po studiach chciałem się popisać przed dyrektorką departamentu i na podstawie sql-teradata przedstawiłem za nią wyliczenia ( oszczędności dla banku ) w prezentacji na zarząd . pochwaliła mnie było wszystko ok , nawet zaimponowałem ale kazała mi skrócić do 3 slajdów z konkretnym wynikiem bo zarząd po 2 slajdach zasypia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Qcin_69 widzę wbija szpile, a ja patrzę w tabele i...

Pacers - 3 bilans na wschodzie

Heat - 5 bilans na wschodzie

Blazers - na rozdrożu czy walczyć o 10 seed czy znowu ostro przytankować :P

XD Blazers są najbardziej pokrzywdzona drużyna w historii Simki, w zeszłym roku to był top1 zespół który nie wszedł do PO bo grający MVP sezon Bynum został wyeliminowany na 30 spotkan :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.