Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Placzę, bo pi****lenie bez sensu wywołuje u mnie alergię, a ta z kolei objawia się łzawieniem :)

łooooo mordko

to mam nadzieję że nigdy nie czytasz tego co sam napisałeś!

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

AntySpurs to stan umysłu!

ależ ja nie jestem antyspurs

ja wręcz podziwiam brak moralności, skrupułów i umiejętność wykorzystywania innych! (no serio upgrade duetu Griffin-Randolph na DMC-Wallace to majstersztyk!)

nie to co Magic, którzy ze względu na wysokie standardy etyczne są w stanie przeprowadzać tylko trade'y win-win :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, julekstep napisał:

to Ty nam Królu Złoty wyjaśnij czemu tego wariata tak dymasz :( 

 

moze mnie darzy uczuciem😗 albo juz mu twoja stara nie wystarcza😋 

slowem pamietam jak bylo, że griff mlody super aset za dziadka barona, ale później że griff to cancer a baron goat😄 co wam za gowna nakladą do głów w tym korpo światku to nie musita sie nim później tak szczodrze dzielić 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, elwariato napisał:

griff mlody super aset

tia - bo nigdy nie kłóciłem się z Pablem że Griff jest overall meh i nigdy nie będzie topowym wysokim a jego sufit to Karl Malone (czyli znany nabijacz statów w RS i playoffowy przegryw)* xD

w tamtym trejdzie chodziło o kontekst (Pacers nie mieli składu 'na teraz' więc mimo wszystko Griff był dużo lepszym assetem niż Davis)

 

* swoją drogą dość symptomatyczne że Pablo w tej kłótni miał większą siłę przebicia i inni GMowie (Sylvinho, Kolener zaraz Szulim) musieli się sami sparzyć żeby się przekonać do tego co pisałem :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

tia - bo nigdy nie kłóciłem się z Pablem że Griff jest overall meh i nigdy nie będzie topowym wysokim a jego sufit to Karl Malone (czyli znany nabijacz statów w RS i playoffowy przegryw)* xD

w tamtym trejdzie chodziło o kontekst (Pacers nie mieli składu 'na teraz' więc mimo wszystko Griff był dużo lepszym assetem niż Davis)

 

* swoją drogą dość symptomatyczne że Pablo w tej kłótni miał większą siłę przebicia i inni GMowie (Sylvinho, Kolener zaraz Szulim) musieli się sami sparzyć żeby się przekonać do tego co pisałem :P 

Kazdy, kto dealował że Spurs podkreśla swoje zadowolenie zarówno z wyników jak i przebiegu negocjacji. Nieoficjalnie dostałem nawet ksywę Pan W-W. Sam zresztą potwierdzisz, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

to Ty nam Królu Złoty wyjaśnij czemu tego wariata tak dymasz :( 

i co do Davisa to pamiętaj Królu Złoty że Ty go do Pacers tylko wypożyczyłeś (na lichwiarskich warunkach) xDDDD

póki mam picki Wariata można go dymac jak jego starą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcusCamby napisał:

Rockets kolejny raz próbują handlować pickiem, który mam ja :)

 

true

Sonics 1st 2042 -> 1-13 Hawks, 14+ Hornets (jeśli Hornets nie dostaną picku to trafia do nich 1st Rockets 2043)

 

@kuba2419 @Qcin_69 - trade Valanciunasa nie może przejść w takiej formie

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Krzemo napisał:

Po co stary Terry w LAC to nie kumam. 

Jak by nie było Terry minimalnie lepszy od Waitersa powinien dać trochę więcej jakość w tych 1o minutach jakie będzie dostawał.

A poza tym prawdziwa kultura organizacji,  nie pozwalamy rzucać naszych wychowanków jak niechciany worek kartofli.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

true

Sonics 1st 2042 -> 1-13 Hawks, 14+ Hornets (jeśli Hornets nie dostaną picku to trafia do nich 1st Rockets 2043)

 

@kuba2419 @Qcin_69 - trade Valanciunasa nie może przejść w takiej formie

To wez to w koncu wklep ze tam jest gwoazdka....

1 godzinę temu, Krzemo napisał:

No i Val faktycznie poszedł za taczkę gówno, nieźle tam sobie lepią w Hawks. Racekts kupują kolejnego wysokiego o podobnym profilu... 

Po co stary Terry w LAC to nie kumam. 

Dziwisz sie jak mi @julekstep kasuje wszustkich po kolei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.