Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, julekstep napisał:

Fournier?

tak z marna zbiorka ogolnie średnimi warunkami i przecietnym defem, to jednak AR na propsie w tej kompilacji

 

44 minuty temu, Krzemo napisał:

To tak nie zadziała. 

niby dlaczego, bo kemba przepadł😋 na sf o wiele lepiej sie sprawdzają goście ktorzy moga grać na pf, jak grif choćby, niż obwodowi w stylu chocby barona, imo ar będzie spoko na sf, moze bardziej legit niz ak z g. scoringiem i dobrym rzutem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, elwariato napisał:

niby dlaczego,

po prostu, przekonasz się, nie będę tutaj tipów sprzedawał ;]

32 minuty temu, elwariato napisał:

a sf o wiele lepiej sie sprawdzają goście ktorzy moga grać na pf, jak grif choćby, niż obwodowi w stylu chocby barona,

griffin, love, ak47 czy davis u mnie to gracze o nieco innych parametrach, co pozwala grac nimi na sf

randolph to przy nich mały miki 

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Krzemo napisał:

po prostu, przekonasz się, nie będę tutaj tipów sprzedawał ;]

griffin, love, ak47 czy davis u mnie to gracze o nieco innych parametrach, co pozwala grac nimi na sf

randolph to przy nich mały miki 

 

z calym szacunkiem to gadasz od rzeczy, niby co randolpha odroznia tak bardzo od wspomnianego tercetu, na moje to 3 tylko nie posiada, co oczywiscie wielka zaletą nie jest ale imo w przypadku sf scoring>dystans a tutaj AR jest przyzwoity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

na moje to 3 tylko nie posiada

już spada 2 poziomy niżej od reszty

3 minuty temu, elwariato napisał:

niby co randolpha odroznia tak bardzo od wspomnianego tercetu

ma najgorszą kombinacje warunków fizycznych i atletycznych skilli istotnych dla SF 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@kahR nakładałeś Qcinowi jakiś pierdół o żabach i gość łyknął jak młody pelikan.

Cousins idzie pół darmo. Gratulacje @Pablo81 

Od kiedy @Qcin_69 przejął Hawks męczę go o DMC. Raz było blisko, ale poszedł Randolph.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał:

Od kiedy @Qcin_69 przejął Hawks męczę go o DMC. Raz było blisko, ale poszedł Randolph.

Ja mysle ze tu chodzilo o Pierce'a.

@Qcin_69 skrycie podziwia @Alonzo i @MarcusCamby dlatego zbiera ligowe ochlapy kojarzone z nimi. Jak zboczeniec.

Inaczej nie umiem sobie uzasadnic tego trejdu

a Spurs na teraz smieszna ekipa

albo bedzie rozpierdol (130 ppg i te sprawy) albo totalna klapa (kto tam bedzie bronil? :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Ja mysle ze tu chodzilo o Pierce'a.

@Qcin_69 skrycie podziwia @Alonzo i @MarcusCamby dlatego zbiera ligowe ochlapy kojarzone z nimi. Jak zboczeniec.

Inaczej nie umiem sobie uzasadnic tego trejdu

nie było lepszych ofert :P póki Kahr nie napisał tego c***oposta to Cousins był już w GSW xd 

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

@kahR nakładałeś Qcinowi jakiś pierdół o żabach i gość łyknął jak młody pelikan.

Cousins idzie pół darmo. Gratulacje @Pablo81 

sam idziesz półdarmo, Jonas kot, w końcu trafi pod opiekę dobrych trenerów którzy z Elfrida zrobili top10 PG w 2 campy.

Jeszcze wspomnisz moje słowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nie było lepszych ofert :P póki Kahr nie napisał tego c***oposta to Cousins był już w GSW xd 

 

przeczytałeś c***oposta i zrobiłeś c***otrejd

kończysz c***emwdupie i się jeszcze cieszysz ;]

elo!

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jak to było? Wymieniłeś 80zł na 50zł i 20zł?

Na 5 zł i 2 zł!

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie płaczcie tam, wole Jonasa niż zwłoki Perkinsa czy Chandlera xd

c***a się znacie i tyle, a Camby to już w ogóle, nim nie zrobisz finałów to jesteś dyletantem! 

Wielkie Hawks maja plan długoterminowy, już w zeszłym roku pokazałem ze jestem najlepszym GMem i mam super ekstra core Payton-Booker-Nurkic, do którego dołożę zaraz kolejne prospekty z górnej polki od Pacers, Hawks i Cavs! 

Cousins to jest cancer, tylko tego nie wiecie bo znacie tylko arkusz, a nie chemię w drużynie która zaburzał właśnie ten leszcz Cousins! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.