Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Pablo81 napisał:

@julekstep da radę przedłużyć to smutne święto jakim jest TO?

zawsze to było nie-przesuwalne i tego się trzymam

@kahR @bogans2 - trade wklepany, możecie edytować taktyki (do 22 czas, jak nie będzie to simuję!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, julekstep napisał:

zawsze to było nie-przesuwalne i tego się trzymam

@kahR @bogans2 - trade wklepany, możecie edytować taktyki (do 22 czas, jak nie będzie to simuję!)

nie bądź lajza Julek, daj Pablo dokończyć (albo i nie) deal

Pozwól graczom grać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

RATUJĘ GO PRZED NIM SAMYM!

i teraz już wiadomo ze tegoroczny mistrz będzie z gwiazdka. 

Wciaz jedynym mistrzem bez gwiazdki w forumowych grach zostaje beGM Minnesota. 

Blidko byli simkowi Wizards, ale w finale pokonali Trailblazers wiec się nie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

bez jaj, dla mnie Sonicks nie maja szans na nikogo na FA przez najbliższe 5 lat za to co zrobili Haslemowi.

 

Na szczęście tu nie ma tych patogownogłosowań co w BeGM gdzie większość przegłosowuje coś co w rl nigdy by się nie wydarzyło :) 

Udonis idzie w dealu tylko na chwilę dlatego, żeby się salary zgadzało. Simka nie zwraca uwagi na kulturę organizacji, stabilizację itp. DeRozan ode mnie odszedł jako mój RFA bez sentymentów, mimo, że go przepłacałem, Tyler Zeller tez mnie miał w d... W playoffs sklepały mnie 12-letnie zuchy z Denver.. Tak więc Qcin simka ma wylane na moją kulturę organizacji prawie tak jak te experty w BeGM co głosowały na Lowrego w Nets, czy Manna ktory w BeGM ma syndrom sztokholmski i bardzo chciał najwyraźniej znów choć przez chwilę poczuć się Pistonsem.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2022 o 16:05, Pablo81 napisał:

Spurs - Pacers

1. 

Spurs in: 1st Cle ' 39

Spurs out: 1st Sea '39, 2nd NYK '39

Pacers out: 1st Cle ' 39

Pacers in: 1st Sea '39, 2nd NYK '39

2.

Spurs in: Johnson, Ridnour, zawodnik wybrany z pickiem 2nd NYK '39

Spurs out: Jordan

Pacers out: Johnson, Ridnour, zawodnik wybrany z pickiem 2nd NYK '39

Pacers in: Jordan

@elwariato

przypomnijcie się z drugą częścią dealu po wyborze 2nd NYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Alonzo napisał:

Na szczęście tu nie ma tych patogownogłosowań co w BeGM gdzie większość przegłosowuje coś co w rl nigdy by się nie wydarzyło :) 

Udonis idzie w dealu tylko na chwilę dlatego, żeby się salary zgadzało. Simka nie zwraca uwagi na kulturę organizacji, stabilizację itp. DeRozan ode mnie odszedł jako mój RFA bez sentymentów, mimo, że go przepłacałem, Tyler Zeller tez mnie miał w d... W playoffs sklepały mnie 12-letnie zuchy z Denver.. Tak więc Qcin simka ma wylane na moją kulturę organizacji prawie tak jak te experty w BeGM co głosowały na Lowrego w Nets, czy Manna ktory w BeGM ma syndrom sztokholmski i bardzo chciał najwyraźniej znów choć przez chwilę poczuć się Pistonsem.

przeczytaj na spokojnie co tu napisałeś.

1 akapit- patoglosowania w begm nie doceniające kultury organizacji 

2 akapit- simka nie docenia kultury organizacji wiec jest zła 

//

na oddanie Haslema w simce na pewno były jakieś linijki w kodzie, dla mnie to ruch, który na zawsze odbije się na kulturze Organizacji Dumnych Supersonicks i sprawi, ze każdy podpisany gracz na FA będzie z gwiazdka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, elwariato napisał:

a ty jak mogles mu to uczynic 😋

Udonis wie, że to tylko na chwilę dla formalności dealu po Okafora. - cel uświęca środki - jak mawiał starożytny chiński fizjolog Qcin :P 

38 minut temu, Qcin_69 napisał:

przeczytaj na spokojnie co tu napisałeś.

1 akapit- patoglosowania w begm nie doceniające kultury organizacji 

2 akapit- simka nie docenia kultury organizacji wiec jest zła 

//

na oddanie Haslema w simce na pewno były jakieś linijki w kodzie, dla mnie to ruch, który na zawsze odbije się na kulturze Organizacji Dumnych Supersonicks i sprawi, ze każdy podpisany gracz na FA będzie z gwiazdka. 

Japa tam

Ty sprzedałbyś za picki własną matkę, czy córkę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Udonis wie, że to tylko na chwilę dla formalności dealu po Okafora. - cel uświęca środki - jak mawiał starożytny chiński fizjolog Qcin :P 

 

akurat korzystać z mądrości tego fizjologa to rozsądny krok w budowaniu siebie, ale rez ten fizjolog zwykł mawiać, ze jak dajesz dupy to nie mów, zes dziewica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

akurat korzystać z mądrości tego fizjologa to rozsądny krok w budowaniu siebie, ale rez ten fizjolog zwykł mawiać, ze jak dajesz dupy to nie mów, zes dziewica!

Oj tam, oj tam! Lekki petting, nie dramatyzuj :P 

A tak poważnie, to nie miało sensu kombinować z szukaniem 2nd runderów i wysyłaniem ich zamiast pasującego kontraktu. Po prostu UD wróci jeszcze podczas offseason nie ruszając się z Seattle - bo tak został poinformowany.

Ruch po Okafora był tu priorytetem i zdecydowałem sie oddać nawet Jonnego Flynna, ale Brook i Goran są w prime, a Hughes i JRich tez juz młodsi nie będą, zatem jestem gotów przyjąć ta falę krytyki na klatę. Ogólnie uważam, że to mój największy i najistotniejszy transfer odkąd gram w simce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Oj tam, oj tam! Lekki petting, nie dramatyzuj :P 

A tak poważnie, to nie miało sensu kombinować z szukaniem 2nd runderów i wysyłaniem ich zamiast pasującego kontraktu. Po prostu UD wróci jeszcze podczas offseason nie ruszając się z Seattle - bo tak został poinformowany.

Ruch po Okafora był tu priorytetem i zdecydowałem sie oddać nawet Jonnego Flynna, ale Brook i Goran są w prime, a Hughes i JRich tez juz młodsi nie będą, zatem jestem gotów przyjąć ta falę krytyki na klatę. Ogólnie uważam, że to mój największy i najistotniejszy transfer odkąd gram w simce.

Muszę Cię zasmucić ale jak nawet na papierze wygrywasz trejdy z @Pablo81 to i tak przegrywasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Muszę Cię zasmucić ale jak nawet na papierze wygrywasz trejdy z @Pablo81 to i tak przegrywasz. 

Ostatni sezon był moim najlepszym, a teraz mając defensywę Emeki obok Brooka liczę na to, że powalczymy o Finał.

Pablo trza przyznać, że to czołówka simkowych GMów bez dwóch zdań. Flynn trafił chociaż do klubu, który mam nadzieje będzie nim grał w s5, bo w pełni na to zasługuje. A jak zdobędzie mistrzostwo, to tez super - w końcu mój wychowanek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.