Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Ja się z Tobą zgadzam. I stąd ta wymiana. Teraz jestem gotowy na maxy GO i IT :)

A dlaczego miałbym oddać AK. To przez przynajmniej 3-4 gwarant sukcesów ;)

@julekstep to który jestem teraz w rankingu? Pierwszy chyba, co?

pierwsi są Wielcy Magic

zawsze i wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Na najbliższe 2-3 lata wzmocnilem skład pod prime Gaya. 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Przecież za sezon, najdalej za półtora nie będzie tam ani AK, ani Gaya (chyba że któryś zdąży już wrócić po kolejnej wymianie :P )

Nad drzwiami szatni gospodarzy w Texasie wisi olbrzymi napis z mottem klubu - Jeżeli grasz u nas nieprzerwanie dłużej niż półtora sezonu to umrzesz niebawem na raka. 

Godzinę temu, julekstep napisał:

w sumie to po co o tym  pisac jak i tak jest jakies 15% szans ze ci gracze beda w Spurs na koniec sezonu :P

Optymista :P 

Chyba 15 promili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Raczej nie będę beneficjentem programu "Ikona klubu" :)

Mi się wydaje ze jeżeli zwiększysz ilość wymian to robiąc 10 razy co rok wymiany powrotne może się okazać ze wszyscy grajkowie mogą mieć staż 10 letni bo każdy w rok przez 10 lat obleci twój klub. Musisz zwiększyć tempo. 

Nie wspominając o tym ze robisz  tyle soczystych wymian co rok ze sam jesteś ikona ligi. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Mi się wydaje ze jeżeli zwiększysz ilość wymian to robiąc 10 razy co rok wymiany powrotne może się okazać ze wszyscy grajkowie mogą mieć staż 10 letni bo każdy w rok przez 10 lat obleci twój klub. Musisz zwiększyć tempo. 

Nie wspominając o tym ze robisz  tyle soczystych wymian co rok ze sam jesteś ikona ligi. 

+1

@julekstep jak Pablo wymieni do siebie gracza 10 razy, to też powinien być ikona klubu i tu ilość sezonów nie powinna mieć znaczenia. Ogólnie to taki gracz powinien mieć tzw. gumowe salary u Pablo by łatwiej było go pchnąć ponownie w kolejnej wymianie. Wydaje mi się, że Pablo taki gest doceniłby znacznie bardziej niż marne, nic dla niego nieznaczące ikona klubu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Raptors - Cavs

Raptors in: Danny Green

Raptors out: Paul Millsap

Cavs in: Paul Millsap

Cavs out: Danny Green 

@eMeS

WTF? Explain please.

Milsap tak szybko stał się negatywnym kontraktem, że za spadający idzie? Bo Danny Green to nic więcej.

Edytowane przez kahR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

W sensie, że ja ? 

Według mnie Green to lepszy feat do Curryego, jest młodszy, zrzuciłem tragiczny kontrakt. Dodatkowo Green sporo poprawił się w scoringu ( +5 jumpshot, + 2 trójki ).

Wskoczy z 8ppg na 8,5? Danny Green to jest mem, róbcie screenshoty. Milsap przepłacony ale zawsze jakaś wartość dla kogoś z miejscem w salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

+1

@julekstep jak Pablo wymieni do siebie gracza 10 razy, to też powinien być ikona klubu i tu ilość sezonów nie powinna mieć znaczenia. Ogólnie to taki gracz powinien mieć tzw. gumowe salary u Pablo by łatwiej było go pchnąć ponownie w kolejnej wymianie. Wydaje mi się, że Pablo taki gest doceniłby znacznie bardziej niż marne, nic dla niego nieznaczące ikona klubu. 

Ale tak bez urazy. Moje tradey dają Spurs duuuzo więcej niż Twoja bezczynność Sonics:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pablo81 napisał:

Nie no luz :)

Już Ilyasovę wziąłem :)

Co ja się nagimnastykowałem z tym Ersanem wtedy.. Tankerzy gardzili chyba 3 1st pickami.. a tu Mourning i Drexler w Denver zakończyli kariery i Krzemo go od Ciebie za część tych picków ode mnie przejął.. Taki trochę chichot historii simki, bo gdybym nie oddał w wymianie Ersana to nie miałbym wtedy kasy na nowy kontrakt McGradyego 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos dyskusji, czy AK będzie przeplacony, to znalazłem świetne opracowanie @eMeS.

 

Kirilenkę czeka do ostatniego roku kontraktu 5 campów. Opierając się na ww. opracowaniu 4 odbędą się w przedziale 30-40 potencjału, a więc zjazd 4x17,5 (średnia z 2 sezonów) i jedne w przedziale 20-30 i zjazd 22.

A więc mamy: 

1064 - 4x17.5 - 22 = 972.

Tak więc w ostatnim roku kontraktu AK będzie na poziomie obecnego Millsapa :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.