Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pablo81 napisał:

A tego Favorsa, to skąd sobie weźmiesz? Nie co roku ma się 5 pikow w top 3 i + 60 na campach dla topowych prospectów :)

Po campach dostań za Dirka lub Cambiego osobno 2x1st i swap. Czekam, aż tak ich sprzedasz :)

@kuba2419

Jako ciekawostkę podam, że ja ten kontakt Dirka podpisałem za 1x1st.

jedyne co rozważam to oddanie Cambyego, Dirka to chcę sobie zostawić i może przy jakiejś normalnej ofercie z jego strony bym go nawet przedłuzył :)

 

co do Favorsa to mówie tylko o typie gracza, a bede miał wiecej kasy na FA aby kogos fajnego podpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

jedyne co rozważam to oddanie Cambyego, Dirka to chcę sobie zostawić i może przy jakiejś normalnej ofercie z jego strony bym go nawet przedłuzył :)

 

co do Favorsa to mówie tylko o typie gracza, a bede miał wiecej kasy na FA aby kogos fajnego podpisać

Nie będziesz miał żadnej kasy :) Powyżej >54mln masz do dyspozycji, oprócz minimow, tylko wyjątki mle i lle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

Ma koniec kontraktu Webbera, Martina będę miał około 40mln więc coś tam jednak będzie.

Na same kontrakty Walla, Butlera i Lopeza wydasz 46 mln i będziesz miał 3 graczy w kadrze :) No chyba, że nie dasz QO Butlerowi, co będzie mega ryzykiem. Do tego nie masz pickow, nie będzie CWebba, Cambiego; Dirk będzie skończony powoli, KMart zacznie spadać. 

Czeka Cię naprawdę spora gimnastyka :)

@kuba2419

Już się cieszę, że spadki Cambiego i CWebba choć trochę zrównoważą wzrost Walla i Butlera. Trochę Cię wyhamowałem :)

Będzie powoli rósł potwór w Chicago, ale niech na Wschodzie się martwią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Na same kontrakty Walla, Butlera i Lopeza wydasz 46 mln i będziesz miał 3 graczy w kadrze :) No chyba, że nie dasz QO Butlerowi, co będzie mega ryzykiem. Do tego nie masz pickow, nie będzie CWebba, Cambiego; Dirk będzie skończony powoli, KMart zacznie spadać. 

Czeka Cię naprawdę spora gimnastyka :)

Wall ma spore loyality więc jemu mogę dać maxa birdowskiego, to jest 13.5mln +18mln Lopeza i 13.5mln ewentualnie Butlera który ma też sporo Play for winner do tego zobaczę jak się teraz rozwinie Aminu bo jak by zaliczyl jeszcze jedne fajne campy to spokojnie nie muszę szukać nikogo na jego pozycję.

Wszystko zależy jak się ułoży najblizszy sezon 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

zobaczymy w to FA, jak będą nadużycia to będzie rozważane wprowadzenia zawieszenia trejdów powrotnych na cały okres FA (w sensie że w sezonie zostanie utrzymane obecne 20 dni, ale dni z FA będą liczone jako 0)

Sorry ale skoro temat został już poruszony. To uważam, że powinien zostać rozstrzygnięty w tym momencie. 

2 sezonu temu podczas FA  oddałem Psycho T wiedząc, że będę chciał z powrotem odzyskać spytałem się jak to się ma do "wała Januarego" bo de facto nie było o tym mowy w zapisie kazałeś mi czekać do 20 dnia sezonu regularnego tworząc na prędze jakiś dopisek.  

W zeszłym sezonie jeśli dobrze pamiętam przed dnie 20 sezonu regularnego Krzemu zdążył sprzedać Boozera  znowu go odzyskać i ponownie sprzedać.

Także, raczej należało by już wyjaśnić według jakich zasad funkcjonują wymiany robione podczas FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Wall ma spore loyality więc jemu mogę dać maxa birdowskiego, to jest 13.5mln +18mln Lopeza i 13.5mln ewentualnie Butlera który ma też sporo Play for winner do tego zobaczę jak się teraz rozwinie Aminu bo jak by zaliczyl jeszcze jedne fajne campy to spokojnie nie muszę szukać nikogo na jego pozycję.

Wszystko zależy jak się ułoży najblizszy sezon 😉

Wall na FA to będzie nie lada gratka :) Max birdowy wyjdzie przecież drożej niż QO. A poniżej maxa na pewno nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzuLcU napisał:

Sorry ale skoro temat został już poruszony. To uważam, że powinien zostać rozstrzygnięty w tym momencie. 

2 sezonu temu podczas FA  oddałem Psycho T wiedząc, że będę chciał z powrotem odzyskać spytałem się jak to się ma do "wała Januarego" bo de facto nie było o tym mowy w zapisie kazałeś mi czekać do 20 dnia sezonu regularnego tworząc na prędze jakiś dopisek.  

W zeszłym sezonie jeśli dobrze pamiętam przed dnie 20 sezonu regularnego Krzemu zdążył sprzedać Boozera  znowu go odzyskać i ponownie sprzedać.

Także, raczej należało by już wyjaśnić według jakich zasad funkcjonują wymiany robione podczas FA.

no w tym FA na pewno nic nie zmienimy (dzień simki to dzień simki) - bo raczej w trakcie takich rzeczy się nie robi, ewentualna zmiana może być od kolejnego FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

no w tym FA na pewno nic nie zmienimy (dzień simki to dzień simki) - bo raczej w trakcie takich rzeczy się nie robi, ewentualna zmiana może być od kolejnego FA

 Ogólnie to o czym piszę obowiązuje już od 3 sezonu. Także nic nie trzeba zmieniać tylko jasno określić według  jakich zasad funkcjonujemy  tych z linku poniżej, czy wymiany Boozera 

http://e-nba.pl/topic/7099-informacje-o-zmianach/?do=findComment&comment=861426

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

no w tym FA na pewno nic nie zmienimy (dzień simki to dzień simki) - bo raczej w trakcie takich rzeczy się nie robi, ewentualna zmiana może być od kolejnego FA

Te 20 można by było zwiększyć do 60 lub 45

Day 90 z tego co pamiętam to koniec okienka, więc 45 odpowiadałoby połowie spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzuLcU napisał:

 Ogólnie to o czym piszę obowiązuje już od 3 sezonu. Także nic nie trzeba zmieniać tylko jasno określić według  jakich zasad funkcjonujemy  tych z linku poniżej, czy wymiany Boozera 

http://e-nba.pl/topic/7099-informacje-o-zmianach/?do=findComment&comment=861426

O LOL faktycznie była już ta zmiana, dzięki za zwrócenie uwagi

haha (nigdy nie ukrywałem że aspekt regulaminowy komiszowania to moja najgorsza strona :))

 

no czyli jak kogoś teraz się przehandluje to może wrócić do ekipy dopiero w 20 dniu RS :) 

 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Te 20 można by było zwiększyć do 60 lub 45

Day 90 z tego co pamiętam to koniec okienka, więc 45 odpowiadałoby połowie spotkań.

w day 100 jest TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Te 20 można by było zwiększyć do 60 lub 45

Day 90 z tego co pamiętam to koniec okienka, więc 45 odpowiadałoby połowie spotkań.

Ale nie ma po co zmieniać w sezonie regularnym zasada 20 dni. Skoro idealnie się sprawdza,   W  tym momencie dyskutujemy o transferach powrotnych  pionków typu Harris. Który zresztą odszedł z Indi na początku sezonu a wrócił gdzie w okolicach TD.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Te 20 można by było zwiększyć do 60 lub 45

Day 90 z tego co pamiętam to koniec okienka, więc 45 odpowiadałoby połowie spotkań.

Nie możemy tak zmienić bo po 50 dniach Spurs by już nie mogli po żadnego gracza handlować bo wszyscy już u nich w międzyczasie by się przewinęli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

Nie możemy tak zmienić bo po 50 dniach Spurs by już nie mogli po żadnego gracza handlować bo wszyscy już u nich w międzyczasie by się przewinęli :D

No jak nie możecie? Przecież wiadomo, że wszystkie zmiany mają na celu spowolnienie wielkich Spurs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

za szrot :)

on przy kiepskim campie może mieć mocno średnią wartość patrząc na skill vs cena 

Tam bedzie mial git campy i bedziesz mi mógł possać 😋

4 godziny temu, SzuLcU napisał:

Ale nie ma po co zmieniać w sezonie regularnym zasada 20 dni. Skoro idealnie się sprawdza,   W  tym momencie dyskutujemy o transferach powrotnych  pionków typu Harris. Który zresztą odszedł z Indi na początku sezonu a wrócił gdzie w okolicach TD.   

Sam jestes pionek, Devinho to wymiatacz 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.