Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Pablo81 napisał:

Hayward to prospekt? 

Za kogo poszedł i skąd wziął się Watson w Pacers?

jeśli pytasz mnie czy trejd z Clippers był dla Pacers 5x bardziej korzystny niż trejd ze Spurs to z ciężkim sercem muszę odpowiedzieć że tak, zdecydowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wyjaśnisz @SzuLcU ten trade? 

Spoko mogę, chociaż ostatnio zrobiła się tu dziwna moda na wyjaśnianie wszystkich ruchów.

 

Tak w skrócie dostaje zawodnika na już do składu że spoko ofensywą. Przez co będę mógł przesunąć kałaja na 3 opcję bo jako druga jest jednak trochę za słaby. Poza tym zabezpieczam się pod koszem jeśli podczas FA ktoś przepłaci kota z Kongo. A to wszystko ma na celu dostarczenie do Orlando jak najgorszego picku. 

Co prawda szkoda trochę Gordona, ale istnieje spore ryzyko, że będzie z niego ... nie zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, julekstep napisał:

strzelam że tu chodziło głównie o pozbycie się kontraktu Tadka

chociaż w takim wypadku lepiej było trzymać assety pod próbę pozbycia się Lou :) 

Idźta se strzelac gdzie indziej 😋

2 minuty temu, SzuLcU napisał:

Spoko mogę, chociaż ostatnio zrobiła się tu dziwna moda na wyjaśnianie wszystkich ruchów.

 

Tak w skrócie dostaje zawodnika na już do składu że spoko ofensywą. Przez co będę mógł przesunąć kałaja na 3 opcję bo jako druga jest jednak trochę za słaby. Poza tym zabezpieczam się pod koszem jeśli podczas FA ktoś przepłaci kota z Kongo. A to wszystko ma na celu dostarczenie do Orlando jak najgorszego picku. 

Co prawda szkoda trochę Gordona, ale istnieje spore ryzyko, że będzie z niego ... nie zawodnik.

Propsuje, oczywiscie poza tym fragmencie o nie zawodniku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elwariato napisał:

No knicks na nic nie stać, a mlodziez pewnie kijowa była 😋

B'Easyego bym nie utrzymał w offseason, a dla pozostałych na ten moment jako backupów nie bardzo miałem tak czy inaczej minuty. :( Knicks budują sobie drużynę na spokojnie i jak Koelner może sobie ich sprawdzić teraz na większych minutach, jak i tak tankuje. Nie będę ukrywał, że na FA jak tylko będę miał $$$ to każdego z nich będę próbował podpisać w przyszłości. Porównałem sobie ewentualne wypłaty dla moich graczy pod kątem kolejnego sezonu i ta głębia była nie do utrzymania. 

DeRozan jednak z ławki jest produktywniejszy niż w s5 na ten moment i JRich wskoczy od razu w jego miejsce jako sg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.