Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

ehh tak jak patrzę teraz na ten deal to strasznie mocni się Spurs dzięki niemu stali

praktycznie na każdej pozycji mają co najmniej dobrego startera i co najmniej przyzwoity backup + spoko fit, do tego wszyscy (poza Cambym, Kempa nie liczę) są w spoko wieku + wszystkie pozycje poza PG mają obsadzone na kolejny rok bez żadnego złego kontraktu 😕

 

ehh ŚWIETNA ROBOTA WARIAT

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Ten Harris taki fajny że tak go chwalisz? A Hinbery z greed 91 to maca na luzie będzie wolał xD

Zobaczymy kto co mu da najsamprzod 😋 a harris fajny, sam go podpisywalem to wiem

1 godzinę temu, julekstep napisał:

nom ten tekst o przebudowie i timelinie w kontekście teamu który nie ma picku w kolejnych dwóch latach, za to ma na 3 lata 62-letniego Millera (i teraz jeszcze Cancera Hughesa) mocno wesoły :)

gadka w stylu 'tak wydymałem go, ale JEMU TEŻ BYŁO PRZYJEMNIE' :) 

bardzo przyjemnie to się te twoje farmazony czyta, dzieki temu gra nabiera rumieńców 😄 przeciez pisalem ze oddam lepszych starych za mlodych ale z perspektywami, co maja do tego picki, czy 100 letni reggie. Ale co ja tam wiem o przebudowach itd. bede bral przyklad z mistrza, miec kompletna pake w prime rozgonić ją aby byc borderline po teamem😛 i nie kalaj imienia hughesa, to jest goat, juz do cvbe pisalem po niego😄 a zupełnie serio to koles jest git two way, gdzie go do rj porównywać, bez żartow.

Ps Januszary propsuje starania😚

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

nom ten tekst o przebudowie i timelinie w kontekście teamu który nie ma picku w kolejnych dwóch latach, za to ma na 3 lata 62-letniego Millera (i teraz jeszcze Cancera Hughesa) mocno wesoły :)

gadka w stylu 'tak wydymałem go, ale JEMU TEŻ BYŁO PRZYJEMNIE' :) 

 

1 minutę temu, julekstep napisał:

ehh tak jak patrzę teraz na ten deal to strasznie mocni się Spurs dzięki niemu stali

praktycznie na każdej pozycji mają co najmniej dobrego startera i co najmniej przyzwoity backup - do tego wszyscy (poza Cambym, Kempa nie liczę) są w spoko wieku + wszystkie pozycje poza PG mają obsadzone na kolejny rok bez żadnego złego kontraktu 😕

 

ehh ŚWIETNA ROBOTA WARIAT

Rada powinna już dawno zablokować deale na linii Pacers-Spurs

Przecież to widać, że Wariat robi sobie jaja z tej gry. To jest ten sam mechanizm co w BeGM u Qcina, tylko tam jest mniej bezczelnie widoczne, bo pomocników jest wielu i robi się to w ukryty sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, elwariato napisał:

bardzo przyjemnie to się te twoje farmazony czyta, dzieki temu gra nabiera rumieńców 😄 przeciez pisalem ze oddam lepszych starych za mlodych ale z perspektywami, co maja do tego picki, czy 100 letni reggie. Ale co ja tam wiem o przebudowach itd. bede bral przyklad z mistrza, miec kompletna pake w prime rozgonić ją aby byc borderline po teamem😛 i nie kalaj imienia hughesa, to jest goat, juz do cvbe pisalem po niego😄 a zupełnie serio to koles jest git two way, gdzie go do rj porównywać, bez żartow.

ale kogo dostałeś w kontekście przebudowy?

Hibberta, którego pewnie trzeba będzie przepłacić - bo rynek na dość młodych defensywnych klocków jest zawsze (+ jego greed)

Hughesa, który ma historię cancerowania chyba najdłuższą w historii simki (dodatkowo miałeś wcześniej Arenasa, który jest chyba najlepszym simkowym side-kickiem i którego przyjście kosztem Hughesa właśnie zmieniło Wizards z lotto teamu w mistrzów - i to przy osłabieniu się reszty starterów poza Dengiem) a który dodatkowo zawali ci salary na kilka lat (jeszcze bym rozumiał takie osłabienie się jakbyś brał spadające i czyścił salary pod FA, żeby polować na młodych grajków z innych ekip - takich Hibbertów właśnie

dwóch zbędnych przy przebudowie fillerów (Okur i Harris)

jakiegoś kasztana (Chalmers)

jak tu się przebudowywać bez picków, prospektów (Hibbet który może odejść i Jackson...c'mon) i bez kasy na FA (gdzie sam Hughes robi tu robotę zawalacza salary)?

no nic Pablo (bo bardzo wzmocnił ekipę + pozbył się okropnego kontraktu Hughesa) i january (bo Twój przyszłoroczny pick, który jest u niego właśnie podwoił wartość) na pewno się cieszą :P

 

a co do mojej przebudowy - tak, działałem w emocjach (po dwóch tak nieprzyjemnych porażkach w finałach)*, ale jednak ja przynajmniej dostałem zwrot w postaci konkretnych prospektów (+ pick Clippers!) - gdzie fakt trochę zawiódł kierunek rozwoju Rose'a (który na campach poprawia wszystko poza scoringiem), ale peak tej ekipy ma być w sezonie 2037 (ostatni rok kontraktu Gaya) - jak wtedy nie będę realnym contenderem to sam tu napiszę że kompletnie zawaliłem :) 

 

* no i tam jeszcze nadchodziło powoli widmo zawalenia salary - jakbym utrzymał swój core z tamtych czasów to dziś płaciłbym ponad 73 bańki za czwórkę Smith/AK/Perk/KM, więc i tak obudowując ich za 7 baniek nic bym raczej nie ugrał (więc realnie jako 'faworyt' straciłem tylko sezon 2034).

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

january (bo Twój przyszłoroczny pick, który jest u niego właśnie podwoił wartość) na pewno się cieszą :P

napiszę że kompletnie zawaliłem :) 

 

Spokojnie przypomnimy ci 😋 plus slyszysz @january ja to dla ciebie robię, żebyś sie juz nie gniewał 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, julekstep napisał:

ale kogo dostałeś w kontekście przebudowy?

Hibberta, którego pewnie trzeba będzie przepłacić - bo rynek na dość młodych defensywnych klocków jest zawsze (+ jego greed)

Hughesa, który ma historię cancerowania chyba najdłuższą w historii simki (dodatkowo miałeś wcześniej Arenasa, który jest chyba najlepszym simkowym side-kickiem i którego przyjście kosztem Hughesa właśnie zmieniło Wizards z lotto teamu w mistrzów - i to przy osłabieniu się reszty starterów poza Dengiem) a który dodatkowo zawali ci salary na kilka lat (jeszcze bym rozumiał takie osłabienie się jakbyś brał spadające i czyścił salary pod FA, żeby polować na młodych grajków z innych ekip - takich Hibbertów właśnie

dwóch zbędnych przy przebudowie fillerów (Okur i Harris)

jakiegoś kasztana (Chalmers)

jak tu się przebudowywać bez picków, prospektów (Hibbet który może odejść i Jackson...c'mon) i bez kasy na FA (gdzie sam Hughes robi tu robotę zawalacza salary)?

no nic Pablo (bo bardzo wzmocnił ekipę + pozbył się okropnego kontraktu Hughesa) i january (bo Twój przyszłoroczny pick, który jest u niego właśnie podwoił wartość) na pewno się cieszą :P

 

a co do mojej przebudowy - tak, działałem w emocjach (po dwóch tak nieprzyjemnych porażkach w finałach)*, ale jednak ja przynajmniej dostałem zwrot w postaci konkretnych prospektów (+ pick Clippers!) - gdzie fakt trochę zawiódł kierunek rozwoju Rose'a (który na campach poprawia wszystko poza scoringiem), ale peak tej ekipy ma być w sezonie 2037 (ostatni rok kontraktu Gaya) - jak wtedy nie będę realnym contenderem to sam tu napiszę że kompletnie zawaliłem :) 

 

* no i tam jeszcze nadchodziło powoli widmo zawalenia salary - jakbym utrzymał swój core z tamtych czasów to dziś płaciłbym ponad 73 bańki za czwórkę Smith/AK/Perk/KM, więc i tak obudowując ich za 7 baniek nic bym raczej nie ugrał (więc realnie jako 'faworyt' straciłem tylko sezon 2034).

 

A tak zupełnie serio, to Hughes jest dobry, ale na SF. Od kiedy go tam zacząłem wystawiać, to Spurs notują wyniki ~0.7. Larry na skrzydle ograniczył straty i ceglenie, zbiera ok 10 piłek na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

A tak zupełnie serio, to Hughes jest dobry, ale na SF. Od kiedy go tam zacząłem wystawiać, to Spurs notują wyniki ~0.7. Larry na skrzydle ograniczył straty i ceglenie, zbiera ok 10 piłek na mecz.

przejście Hughesa na SF zbiega się czasowo z przyjściem Ripa do Spurs

patrząc na historyczny impakt Hughesa stawiam że to jednak zasługa Ripa :)  (już nie mówiąc o tym że ograniczyłeś mu rolę ofensywną z 1szej na 3cią -> co się przekłada dość prosto na ilość strat, których jako 3cia opcja Hughes notuje i tak baaardzo dużo)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

przejście Hughesa na SF zbiega się czasowo z przyjściem Ripa do Spurs

patrząc na historyczny impakt Hughesa stawiam że to jednak zasługa Ripa :)  (już nie mówiąc o tym że ograniczyłeś mu rolę ofensywną z 1szej na 3cią -> co się przekłada dość prosto na ilość strat, których jako 3cia opcja Hughes notuje i tak baaardzo dużo)

Mialem nawet zapytać Pablo na ktora opcje go wstawiał, ale o dziwo sam trafiłem, choć na oko nie ma lepszego inside/outside😋 handling trochę pewnie wadzi, co nie zmienia faktu ze o takim piercie nie slyszalem zebys mowil vel cancer 😊 plus przeceniasz pan impact ripa, zreszta tak samo jak arenasa 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

Tez ppewnie powinienem zapytać 😄

a dlaczego masz pytać???

 przecież gdy robisz wymiany to widać że bardzo starannie wybierasz towar który oddajesz, aby miał wartość i klasę samą w sobie, natomiast towar który przejmujesz ciut mniej Ciebie interesuje. więc dopytanie który pick dostajesz uważam że jest nie na miejscu i nie wpisuje się w ogólny styl twoich wymian. ważne że wiesz co oddajesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.