Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Alonzo napisał:

Ze mną deale są od zawsze proste jak konstrukcja cepa :P - szybka męska decyzja bez żadnego pierdzielenia sie. 

Julek mógł mieć Millsapa za Odena 1:1 + jakieś uzupełnienia by deal przeszedł. Chyba mu nawet Magloirea dorzucałem żeby miał klocka pod koszem.

Rozumiem, że problemem Bynuma jest 46 potencjału - on ma 24/25 lat, czyli jak nie będzie kończył niebawem kariery to będzie po prostu bardzo dobrym defensywnym klocem, a właśnie kogoś takiego potrzebowałem.

Teraz sobie obaczę jak mi będzie grało s5 Tinsley/DeRozan/McGrady/Lopez/Bynum, a Millsapowi i Qcinowi życzę szczerze powodzenia - bo ja nigdy nie rozpatruję dealu z punktu widzenia wydymania kontrahenta, tylko tego żeby mi deal pasował :) - może dlatego co poniektórzy nie rozumieją moich ruchów - i robię to samo tu i w BeGM - tylko tam już mi się nie chce tego jauarowato-fluberowego pi****lenia czytać :P 

O Hibbercie tez myślałem - pewnie wziąłbym go z któryms z moich picków które są u Ciebie jbc - ale rano Qcin mi sie pierwszy nawinął do porannej kawuni :P 

Nie no, jak Sap poszedł za Bynuma bez picku, to za Hibberta musiałby iść pick przyklejony do Millsapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Nie no, jak Sap poszedł za Bynuma bez picku, to za Hibberta musiałby iść pick przyklejony do Millsapa.

😄 Juz tam nie robta z tego bynuma jakiegos ulomnego, bo na teraz to jest legit 5

 

53 minuty temu, Alonzo napisał:

Qcin mi sie pierwszy nawinął do porannej kawuni :P 

Qcin wie kiedy sie nawinąć, a to do kawuni a to przy flachuni 😋

3 minuty temu, julekstep napisał:

ehh

qcin cały sezon siedział w szafie

wyszedł na chwilę i zepsuł ligę (a przynajmniej konferencję zachodnią xD)

GG!

Tam nie bylo juz co psuć 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Bynum zajebisty, bez Noaha w pakiecie bym z Sapem bym go nie wymienił.

Bynum król, Finały NBA zrobił pod nieobecność Francisa, ale c***owy na zbiórce niestety, będę tęsknił za jego blokami, ale potrzebowałem lepszego zbierającego, nie po to mam top defensywę by potem Bynum dawał szanse na zbiórkę w ataku. 

Nie wiem jak się tam skille w obronie rozkładają Noaha ale liczę ze Millsap-Noah to będzie lepszy fit niż Mirotic-Bynum na 4/5 bo to ze mam top3 drużynę na pozycjach 1-3 to wiadomo nie od dziś! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Wielcy Trailblazers-Dumni Sonicks- Oszukani Knicks 

POR out:A.Bynum,B.Haywood, POR 35’ 1st (tegoroczny) 

POR in: P.Millsap, J.Noah 

Donicks out:P.Millsap, Z.Pachulia 

Sonicks in:A.Bynum, B.Haywood 

Knivks out:J.Noah 

Knicks in:Z.Pachulia , POD 35’ 1st 

@Alonzo @Koelner

to nie przechodzi :)

Sonics tu oddają 17 175 850 a przyjmują 22 968 500

 

TRZEBA DODAĆ DEROZANA! xD

+ @Alonzo @Koelner

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.