Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Inni GMowie mieli swoje szanse, ale oferty były takie sobie z mojego punktu widzenia, potrzebowałem defensywnego centra i z Qcinem się porozumieliśmy :)

Niech Naczelny @julekstep się wypowie :)

Nie masz pickow, nie masz Sapa; masz za to średniego Bynuma że spadajacym potencjałem i jemu podobnych TMaca i Tinsleya. Teraz ten deal może poprawić Twoj wynik, dlugofalowo to dramat. Ale to moja opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Niech Naczelny @julekstep się wypowie :)

Nie masz pickow, nie masz Sapa; masz za to średniego Bynuma że spadajacym potencjałem i jemu podobnych TMaca i Tinsleya. Teraz ten deal może poprawić Twoj wynik, dlugofalowo to dramat. Ale to moja opinia :)

..ale mnie picki nigdy nie interesowały ;)

Potrzebowałem defensywnego centra na teraz do McGradyego i Tinsleya.

Tracy teraz na sf i DeRozan do s5.

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

 

Źle to wygląda Alonzo, tym bardziej, że na razie nieźle Ci idzie. I nie wiem na co liczysz, bo zespołu na walkę o coś większego to nie masz tak czy siak. 

Millsap obok Lopeza tak czy inaczej się u mnie marnował.

Bynum jednak trochę pogra i wreszcie mam normalne s5 gdzie każdy może grać na swojej pozycji.

3 rok kombinowałem z tym składem, a tacy Rockets od razu z tankera na czołowy seed.

Może znów się przejadę, nie wiem ale deal z mojej strony nie był przypadkowy.

Zrobiłem zmianę w takim kierunku jsk chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pablo81 napisał:

Niech Naczelny @julekstep się wypowie :)

a co tu się wypowiadać

qcin w pojedynkę zrobił gangbang na dwóch typach 😕  (Knicks niby mała strata bo ten Noah był tam zbędny, ale raczej dało się otrzymać za niego lepszy zwrot niż gównopick -> szczególnie że Knicks nie powinno się spieszyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

a co tu się wypowiadać

qcin w pojedynkę zrobił gangbang na dwóch typach 😕  (Knicks niby mała strata bo ten Noah był tam zbędny, ale raczej dało się otrzymać za niego lepszy zwrot niż gównopick -> szczególnie że Knicks nie powinno się spieszyć)

Imo Knicks też zyskali, bo zeszli z Noaha.

Ale Bynum <> Sap. Przecież to chyba najbardziej nierówny deal od kiedy gram w Simkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

a co tu się wypowiadać

qcin w pojedynkę zrobił gangbang na dwóch typach 😕  (Knicks niby mała strata bo ten Noah był tam zbędny, ale raczej dało się otrzymać za niego lepszy zwrot niż gównopick -> szczególnie że Knicks nie powinno się spieszyć)

to prawda - oszukał mnie , myślałem że jego pick może spaść gdzieś na środek a tu wzmocnił się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Imo Knicks też zyskali, bo zeszli z Noaha.

no to jest spoko - ale im się nie paliło z zejściem + Noah jednak ciągle może być fajny, więc imho lepiej było go potrzymać do campu i czekać na być może lepszy zwrot

Teraz, Koelner napisał:

to prawda - oszukał mnie , myślałem że jego pick może spaść gdzieś na środek a tu wzmocnił się

no teraz PTB to team to beat na zachodzie, więc pick raczej nie spadnie niżej niż bottom-5

qcin nigdy nie odda swojego picku jeśli jest szansa że ten pick będzie chociaż przyzwoity

NIGDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

najbardziej to nie

no ale na pewno ten sam poziom jak wtedy kiedy oddałeś Ala za Gilla :)

może nie historyczne, ale jednak przestępstwo!

Jak oddawalem Ala (za Gilla i Haywooda), to był przed campami +50 i nie był w 50% tak dobry jak Sap. Jak go (Ala) brałem z Pcers niespecjalnie byłeś fanem jego talentu.

Ale się zgodzę, że coś na poziomie Rose-Kirilenko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał:

Ale się zgodzę, że coś na poziomie Rose-Kirilenko :)

Rose mial fajne skille i w ciul potencjalu

nie rozwinal scoringu na 2 campach - to boli (chociaz nadal jest potencjal/nadzieja) - chociaz w tym tygodniu i tak gra na poziome gracza tygodnia :P

Gill byl polemerytem, ktorego oddales za spoko-prospekta (tak - przerosl oczekiwania ale i tak byl juz wtedy na tyle wartosciowym assetem ze krzyczalem :P)

5 minut temu, Alonzo napisał:

Za dużo siedzicie w tych próbnych simkach

Wg Julka już od 2 sezonów miałem być w czubie ligi z tą moją obiecującą młodzieżą, a regularnie każde no namey mi wpierdol spuszczają czego bym nie robił..

 

tak - fit w Sonics leżał, ale spokojnie powinieneś wyciągnąć chociażby takiego Gallo albo Beva jako dodatek do tego trejdu

no i jednak moja nieuczciwa propozycja (Oden za Brooka) już się taka nieuczciwa nie wydaje (Oden+Sap to luźno lepszy pakiet niż Bynum+Brook) :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

Rose mial fajne skille i w ciul potencjalu

nie rozwinal scoringu na 2 campach - to boli (chociaz nadal jest potencjal/nadzieja) - chociaz w tym tygodniu i tak gra na poziome gracza tygodnia :P

Gill byl polemerytem, ktorego oddales za spoko-prospekta (tak - przerosl oczekiwania ale i tak byl juz wtedy na tyle wartosciowym assetem ze krzyczalem :P)

tak - fit w Sonics leżał, ale spokojnie powinieneś wyciągnąć chociażby takiego Gallo albo Beva jako dodatek do tego trejdu

no i jednak moja nieuczciwa propozycja (Oden za Brooka) już się taka nieuczciwa nie wydaje (Oden+Sap to luźno lepszy pakiet niż Bynum+Brook) :P 

Tam szedł jeszcze Hay- czołowy Def C 2go tieru (nie wiem, czy nie lepszy jak Bynum teraz). I 2x 1st.

11 minut temu, Alonzo napisał:

Za dużo siedzicie w tych próbnych simkach

Wg Julka już od 2 sezonów miałem być w czubie ligi z tą moją obiecującą młodzieżą, a regularnie każde no namey mi wpierdol spuszczają czego bym nie robił..

 

Nie chodzi o nie robienie zmian i poprawianie fitu, a oddanie dobrego (nawet bardzo) assetu za bardzo przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh a ja sie tu szczypalem z tym Sapem ze nie mam co dać 😋 i jeszcze po opisie to widze qcin przechandlowal pick z draftu ktory się odbył, typowe 😄 

Bynum tam ujdzie w tłoku, ale Zo za tego sapa to serio mogles wyciagnac jakiegoś absolutnego top def centra, myślę że Pablo by conajmniej Hibberta zapodał 😛 

Ps czy tu nie bylo jakiejs naczelnej zasady ze na transfery z Qcinem jest conajmniej dobowy pending😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

 

tak - fit w Sonics leżał, ale spokojnie powinieneś wyciągnąć chociażby takiego Gallo albo Beva jako dodatek do tego trejdu

no i jednak moja nieuczciwa propozycja (Oden za Brooka) już się taka nieuczciwa nie wydaje (Oden+Sap to luźno lepszy pakiet niż Bynum+Brook) :P 

Byłem nastawiony na to, że mogę przegrywać, ale mimo wzmocnień to już trwa 4ty sezon.

Oczywiste się dla mnie stało, że muszę gdzieś puścić kogoś z dwójki - Sap lub Brook. Zdecydowałem się na zostanie z Brookiem. Bynum jest praktycznie w wieku Lopeza.

Tinsley i McGrady młodsi też już nie będą, a roszady uwalniają mi też w s5 po cichu grającego świetny sezon DeMara.

Wprowadzenie jego do s5 i Tracy na sf poprawia mi też trójkę która u mnie przez ten mój fit była zawsze słaba.

Wybrałem fit kosztem talentu.

Gallo czy Beva nie potrzebuję - mam B'Easyego i Gorana :)

Sprswdzę w końcu inne ustawienie, niż to które mnie jednak ograniczało.

Brook to pf a Sapa szkoda było trochę na trójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Potrzebowałem defensywnego centra na teraz do McGradyego i Tinsleya.

Tracy teraz na sf i DeRozan do s5.

Bynum jednak trochę pogra i wreszcie mam normalne s5 gdzie każdy może grać na swojej pozycji.

Tam derozan, zeby ten deal był rowny to w s5 powinieneś mieć Galo conajmniej 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.