Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię słuchać WM, dla mnie to jest symbol NBA w Polsce. Mówcie co chcecie o nim, ale kto inny? Kto jak nie on. Jednakże nie jest on idealny NAWET wg mnie ;-), ostatnio o Lillardzie mówił, że jest przykładem zawodnika, który mimo krótkiej gry na uni już jest NBA-Ready (4 lata na Weber State).

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię słuchać WM, dla mnie to jest symbol NBA w Polsce.

Symbolem to był Ryszard Łabędź i Włodzimierz Szaranowicz :peaceful:

 

Mówcie co chcecie o nim, ale kto inny? Kto jak nie on.

Kevin Harlan chociażby?

 

Wiem, nie po polsku... ale nba podane po polsku to niestety jak browar po amerykańsku, czyli zwyczajnie słabe.

Edytowane przez MTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie o nim, ale kto inny? 

Ktoś nowy, w c+ bardzo dobrze potrafią znaleźć i wypromować  komentatorów od piłki nie wiem dlaczego nie próbują tego z koszem, przy tej ilości transmisji z  NBA i Euroligi jeszcze jeden komentujący  spokojnie powinien się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w c+ nie trzeba daleko szukać przecież Twarowski to fan koszykówki, Wieszczycki również. Już mówiłem że Romański z Jankowskim spokojnie dają radę; Rysiek Łabędź pomimo że nie jest specjalnie "emocjonujący" to komentować kosza potrafi, nie wiem jak jest z Noculakiem bo ma fuchę w pzkoszu ale pewnie też by mogł wrócić na stałe przed mic, to tak na poczekaniu lista ale z tym że z braku laku to michałowicz jest lepszy jest imo chybionym argumentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtka można kochać albo nienawidzić, ale trzeba mu przyznać że zna się na swoim fachu i jest najlepszym komentatorem NBA w Polsce.

Kiedyś oglądałem, chyba rok temu na C+ jakiś mecz i niestety Michałowicz wtedy nie komentował tylko jakaś dwójka nołnejmów, i była to komentatorska hybryda Borka, Kołtonia i Szpakowskiego(czyli wszystkiego co najgorsze) kolesie nie wiedzieli co się dzieje na parkiecie i do tego pierdolili od rzeczy, byli tak nudni że przez całe spotkanie miałem myśli samobójcze.

Co nie zmienia faktu że Michałowicza nie trawię i jeśli mam wybrać pomiędzy nim a amerykańskim komentarzem na sto prób, sto razy wybrałbym tę drugą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz na jakiś czas lubię oglądnąć transmisje po Polsku, tak z ciekawości. U Michałowicza denerwuje mnie to, że koleś w ogóle nie podaje punktacji zawodników, a także źle wymawia imiona. Przykład z Kirkiem Hinrichem - on wymawia jego imię kErk. Niech sobie zobaczy jak amerykańscy komentatorzy wymawiają to imię. :nevreness:

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmelo Anfon !

 

 

 

najgorsze w Michalowiczu jest to, że On gada zeby gadać nawet jak nie wie to i tak pierdolnie farmazonem. Oczywiscie moge powiedzieć o tym co gadał pare lat temu. Mylił naprzykład gwizdy filmowe czy innych celebrytów czy wypowiadał sie na temat tatuaża Damona Stoudamire Mighty Mouse - " coś na wzór myszki Mickey" :rolleyes

 

 

Wg mnie Włodzimierz jest najlepszym komentatorem, bo zawsze potrafil sprzedać emocje i widać było pasję. nawet jak sie nie znali razem z Ryszardem na NBA. Czy też wiedze mieli mizerna ze wzgledu na cięzkie czasy informacyjne. To i tak chwytliwe hey hey tu NBA mialo swój przekaz. Niejednokrotnie wprowadzenie do meczu było iscie rewelacyjnie swietną robotądziennikarską.

 

Tak czy owak me 3 grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaranowicz jak zawinie przyjemny wykład z filozofii sportu i nada wydarzeniu specyficzny klimat to nie ma sobie równych, ale wyobraźcie sobie na dłuższą metę słuchać samych frazesów.

 

Myślę, że w Polsce mogłoby się sprawdzić co na wzór Jaroński-Wyrzykowski z TdF, ale z drugiej strony ta para funkcjonuje tak świetnie głównie dlatego, że wiedzę mają ogromną i są ją w stanie sprzedać w taki luźny sposób. Twarowski-Smokowski w trochę bardziej "oficjalnej" formie, ale też mieli luzackie podejście.

 

Takie dinozaury jak Kostyra, Tomaszewski, Szaranowicz właśnie raczej nie mają już prawa się pojawić w nowym pokoleniu, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaroński-Wyrzykowski z TdF

Świetny duet, oglądam TdF tylko po to, żeby ich posłuchać. Bo same kolarstwo to nic ciekawego, może poza górskimi odcinkami. Ale przy tych komentatorach bardzo szybko mija te kilka godzin. 

 

Twarowski-Nahorny również świetny duet. Uwielbiam mecze angielskiej z nimi. Przykrywają czapką komentatorów z UK.

 

Osobiście lubię Szaranowicza, lubię Michałowicza. Są specyficzni i jednak są to głosy z młodych lat, coś takiego inaczej się wspomina i ocenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaranowicz dla fanów NBA jest jak Ciszewski dla pokolenia naszych rodziców(dziadków?) po prostu dobrze nam się kojarzy,wtedy NBA dopiero raczkowała na naszym rynku,czekaliśmy na cotygodniowe obszerne skróty meczu jak na św.Mikołaja :) Byliśmy młodzi i piękni,po parkietach biegały największe legendy,komentarz nie odgrywał aż tak istotnej roli ;) Nie pamiętam żebym psioczył na WM w czasach jego pracy w TVN,teraz nie potrafię wytrzymać 10 minut jego komentarza,sodówa i megalomania daje znać o sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.