Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko od niedawna gram w trybie sezon. Można tam sprzedawać i kupować zawodników? Jakoś w kalendarzu gdzie jest rozpiska z kim się gra w danym dniu itp. nie ma czegoś takiego jak okienka transferowe, w opcjach też nic znaleźć nie mogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz łba nie dam, bo nie gram w to, ale wydaje mi się że w season mogłeś sobie przenosić zawodników jak chciałeś, byleby tylko było co najmniej 12, natomiast w assotiation masz normalne transfery.

 

Tak poza tym to multi na pc to gówno najgorsze, w końcu mogę to stwierdzić po zagrania kilku meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko od niedawna gram w trybie sezon. Można tam sprzedawać i kupować zawodników? Jakoś w kalendarzu gdzie jest rozpiska z kim się gra w danym dniu itp. nie ma czegoś takiego jak okienka transferowe, w opcjach też nic znaleźć nie mogę. 

 w sezonie nie ma takiej możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś ?

 

on-ball pressure

sag off - krycie na radar (groźba trójki, ale Cię nie minie)

moderate - mieszane

Play thight - krycie blisko rywala (groźba minięcia, ale nie rzuci trójki)

 

on-ball pressure

deny ball - odcinanie od podań

 

screen defense

go over - odcinasz picka od zewnątrz, "na górze"

go under - bronisz picka od wewnątrz, bliżej kosza

switch - zamiana niski-wysoki przy obronie picka

 

hedge defense

no hedge

soft hedge

hard hedge

double

 

tu nie jestem pewien, ale chodzi prawdopodobnie o przejmowanie krycia, zabezpieczenie kosza po minięciu pierwszej linii obrony i masz ustawienia albo "bez" albo słabe, albo mocne i podwójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kupiłem jakis tydzień temu, ale cienki jestem w te klocki ;]

 

ciężko strasznie się broni lou williams mi spierdala jak najęty nei mówiac o lebronach.

 

mogliby w koncu troche poprawić overalle i ogólnie kwestie podpisywania zawodników, jak sobie symuluje 2-3 sezonu to zaraz robi mi się 10 gości z overallem 78-90, nikt nie chce grać na ławie, robi sie c***owe chemistry, mimo że podczas podpisywania kontraktu koleś przyjmuje rolę 'role player', czy bench warmer to za chwilę już narzeka skurwiel.

 

rozpierdala mnie też, jak łatwo jest pozyskać draft pick, czy zadealowac w dniu draftu. za thadda younga np. dostawałem 4-5 pick. zero funu, trzeba się starać mocno, zeby nie przesadzić w wyzyskiwaniu kompa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi z roll, fade i slip ? Czy po wciśnięciu jednej z trzech opcji trzeba jeszcze coś wcisnąć ? Co dają te kombinacje ? 

 

Slip - wysoki wychodzi jak do zasłony, ale jej nie stawia i leci na kosz

Roll - jak wyżej z tym, że stawia zasłonę i dopiero potem atakuje kosz

Fade - wysoki stawia zasłonę i zostaje w dystansie

Edytowane przez QbxGamerHD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.