Skocz do zawartości
Borys

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Jakakolwiek odpowiedź to tak naprawdę wróżenie z fusów. Osobiście wątpie, żeby w przyszłym roku 2K zadbało o stare konsole, które pewnie będzie traktować tak jak PC-ty.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka, mam nba 2k14 na PC i mam następujący problem. Gram moją karierę i w każdym sezonie po tym jak zostałem wybrany do All Star i po zagraniu konkursów dając play next game przesymulowuje mnie do play offs. Tym sposobem mój sezon trwa połowę prawdziwego a także nie jestem w stanie zaliczyć występu w All Star Game mimo że zostałem do niego wybrany już dwa razy i jestem w trakcie trzeciego sezonu i za każdym razem dzieje się to samo. Zdarzało się już komuś coś podobnego i wiecie może jak sobie z tym poradzić? Posiadam oczywiście oryginalną grę. Drugie pytanie to na jakiej kamerze gracie tryb Mojej Kariery? :D

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jak włączę karierę, to wszyscy są nagle zdrowi, mimo kontuzji w głównym menu. Macie na to jakiś sposób, czy tak po prostu musi być?

A co do pytania wyżej - podobno jest taki problem w grze, już gdzieś widziałem opis takiej sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@matek

To normalne. Odpalając jakikolwiek tryb kontuzje się resetują.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musi byc tak matek

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Jestem tu nowy.

Po wybraniu drużyn w meczu miedzy soba na kompie pokazuje mi sie  " lineup press start for defensive settings."
Tylko nie wiem jak ustawic to zeby gra poszła...
Jak ustwwic sklady?

post-3024-0-61846200-1389614664_thumb.jpg

Edytowane przez gorge77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie gra powinna sama pojsc dalej, w tym miejscu nic sie nie naciska, poprostu pozwol kompowi pomyslec. Jesli natomiast nacisniesz start to wejdzie w edycje skladu, a drugi raz naciskajac z powrotem wracasz do momentu, gdzie komp sam dalej wlacza gre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawdź ustawienia pada, chyba źle zdefiniowałeś przycisk startu i teraz Ci on nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie gra powinna sama pojsc dalej, w tym miejscu nic sie nie naciska, poprostu pozwol kompowi pomyslec. Jesli natomiast nacisniesz start to wejdzie w edycje skladu, a drugi raz naciskajac z powrotem wracasz do momentu, gdzie komp sam dalej wlacza gre

Trzeba poczekać aż gra się załaduje a potem (gram na padzie) muszę przejść do meczu przyciskiem A (zielony), lub wejść w edycje składów i obrony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oprócz MyCarrer zacząłem pogrywać ostatnio też w MyTeam. Jak nie laguje, to fajna zabawa. No i jak przeciwnik nie ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jest bardziej skuteczne w obronie deny ball czy play tight, ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przy większości rywali wybieram, żeby agresywnie kryli strzelców a sam staram się wysokim łatać dziury. Innych taktyk nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie.. Nie mam wykupionego w XBOXie internetu.. I jest jakaś możliwość żebym ściągnął jakoś draft class do gry? Wiem, że raczej nie, ale wolę się upewnić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

pomyślałem o rozpoczęciu kariery w trybie Association, ale wszystko symulując czyli tak jakby trybie menago. Czy byłby ktoś zainteresowany opisywaniem takich zmagań? Mam obecnie chęci ale pisać dla samego siebie to średnio mi się chce :) Czekam na opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nudy są nawet jak grasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi