Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zagrałem połowę sezonu na SF, styl wybrałem all-around i trójki ciska. Maksowałem je do 75. Włączyłeś shot feedback? Overall w momencie draftu miałem 62, teraz jest 69 i gra się lepiej. Wsady też ledwo, chociaż mam ponad 70, to dunki tylko przy kontrach, ale pewnie do posterizera trzeba więcej albo inne umiejętności takie jak vertical.

Edytowane przez warworm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba pozostane przy moim PG. Lubie siekac trojeczki , a ten PG to jest maszynka do nich :D w koncu 92 ovr gdzie 3pt mam na 92 , dunki na 85 ( wiekszosc fajnych styli wykupionych ) styl rzutu Stephen'a Curry'ego ( polecam , genialnie sie rzuca ) i ogolnie spoko sie gra :) a SF'a sobie zostawie na nba 2k15 gdzie juz bede na next-genie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy 2k14, podobnie jak wczesniejsze wersje ma mozliwosc aktualizacji rosterów przez sciaganie plikow z neta? (były opcje dodawania parkietu pelicans, czy rookasów)

 

pytam akurat o wersje ps4, bo nie moge odszukac.

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na dobry roster podraftowy :D Ja dużo bawiłem się ass. - symulacja sezonu i  drafty, ale tak jak Gamejros pisał trzeba mieć dobry roster i draftclass(taki on mi sam podesłał) Tylko czasem komp bierze best dostępnego FA niż jakoś to fitować, czytaj Drumond J.Smove Aldridge, Monroe w DET po którymś sezonie symulacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na dobry roster podraftowy :D Ja dużo bawiłem się ass. - symulacja sezonu i drafty, ale tak jak Gamejros pisał trzeba mieć dobry roster i draftclass(taki on mi sam podesłał) Tylko czasem komp bierze best dostępnego FA niż jakoś to fitować, czytaj Drumond J.Smove Aldridge, Monroe w DET po którymś sezonie symulacji..

Dzieki za dobre slowo. Jezeli byloby jakies zainteresowanie, to moge wypuscic poprawiona wersje, bo sporo sie zmienilo od draft combine. Wzialbym pod uwage workouty, kontuzje... ;)

 

Niestety rosteru na sezon14/15 z rookie nie potrafie zrobic, a te znalezione w internecie czesto nie odpowiadaja mojej wizji i zazwyczaj trafiaja do edytora ;) Teraz jednak poczekam na 2k15 i nie bede juz sam tworzyl, moge co najwyzej edytowac moj draft class.

Edytowane przez Gamejros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.