Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktos moze w tryb The Assocciation i moglby mi wytlumaczyc po krotce jak zrozumiec ten tryb ? Na PW czy tu ;)

 

Zapoznalby mnie ktos tym trybem ? Ciekawi mnie on ;) Chcialbym zaczac Portland Trail Blazers , ale jakby ktos mi mogl wytlumaczyc co sie czym robi to by bylo spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem mycareer na small forward, w drafcie wybrany z nr 10 przez Portland Trail Blazers, spoko się gra. Nie podoba mi się to, że np. przy podaniu do centra czasami jest "bad pass", mimo że od razu po tym podaniu zdobył punkty i asysty nie ma... Polecam włączyć shot feedback, wtedy łatwiej jest rzucać.

Ja też średnio ogarniam te The Association, grałem w to, w którejś z poprzednich wersji. Wbrew pozorom nie taki prosty, tj. nie tak jak w My Player, że tylko grasz mecze, ale musisz ogarniać także kontrakty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam że mam ogromną przerwę w grach koszykarskich i nie wiem czy ruszyć z tematem

 

dwa pytania...

 

czy można grać w 2k14 jak w dość rozbudowanym trybie menago i tylko menago ;-) np.na laptopie bez wykorzystywania grafiki która będzie (GF GT 635M 2 MB) jak na laptop za słaba mimo ze jest osobna...

 

czy lepiej zainwestować w manager NBA a jak tak to jaki?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bawiłem w GMa w trybie Association, mecze symulowałem, zajmowałem się transferami, kontraktami, scoutingiem, ale taka "zabawa" szybko mnie znudziła. Nie ma to jak korzystać w pełni z tego trybu, szczególnie jak ma się dobry roster i draft class (jeżeli ktoś chce, niech pisze PW, udostępnię wam te, z których ja korzystam).

 

Niedawno zacząłem od nowa, przewinąłem cały sezon 13/14 na wyłączonych wymianach (aby drużyny grały w takim samym składzie, jak w rzeczywistości), przed draftem wymieniłem picki drużyn w ten sposób, aby drużyny wybierały w prawdziwej kolejności (Cleveland nr 1, itd.). Teraz zajmuję się wszystkim: wymiany, kontrakty, scouting, granie meczów, zatrudnianie STAFFu.

 

Polecam 29 spotkań na sezon po 6 min kwarta (wtedy statystyki zawodników łatwo przeliczyć, mnożyć je 2x, np. Durant 14.5pkt na mecz Q=6min = 29pkt na mecz Q=12 min). Play-offs do 5 zwycięstw (czyli max 20 spotkań).

Edytowane przez Gamejros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byscie na moim miejscu zrobili ? Grali dalej PG 92 ovr w Oklahomie czy grac rozpoczęta dopiero kariera SF w Cleveland ? Powiem wam ze na początku jak sie zaczyna jest potwornie nudno i grajac tym SF ze stylem atheltic to w ogóle trojek nie rzuca się tylko wbija pod kosz , a tym PG mogę to i to , lecz tam mi brakuje stylu wlasnie athletic żeby mieć posterizer'a ;/ kim byście grali na moim miejscu ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.