Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko ;) uzywacie moze jakis modow ulepszajacych grafike w NBA 2k14 na PC ? :smile:

Ja swego czasu bawiłem się sweet fx + ENB udało sie uzyskać fajny efekt ale gra mi wypieprzałą :C

nextgen to to nie bedzie ale z tymi modami mozna zrobic cos fajnego.

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forums.nba-live.com/downloads.php?view=detail&df_id=6204  tylko nie wiem czy tu jest akualna wersja, moze juz jakis apdejt wyszedl.

Z tego co pamietam trzeba to wrzucic do katalogu z grą anyway w pliku jest opis instalacji - powodzenia ;)

Edit: musze obadać jak zmienic slidersy w my career ;]  

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Extract or copy all the files into the directory of a game exe (keeping the file structure intact).

 

The installed files are:

   d3d9.dll                 - DirectX 9 proxy dll that will inject shaders into DirectX 9 games

   d3d9.fx                  - DirectX 9 specific shader code

   dxgi.dll                 - DirectX 10/11 proxy dll that will inject shaders into DirectX 10/11 games

   dxgi.fx                  - DirectX 10/11 specific shader code

   shader.fx                - Alternative DirectX 9 specific shader code for FXAA support.

   injector.ini             - Settings for the shader injector dlls - you can reconfigure the keys used in this file

   SweetFX readme.txt       - This readme

   SweetFX_preset.txt       - You can choose which settings file to load here - default is to load SweetFX_settings.txt

   SweetFX_settings.txt     - SweetFX settings. Effects can be turned on and off here, and their settings can be tweaked.

   

   SweetFX/ (directory)     - The SweetFX subdirectory. 

   |- /Presets/             - Presets are stored here.

   |- /Shaders/             - All the shaders, except d3d9.fx and dxgi.fx are stored here.

   |- /dlls/                - Alternative DirectX proxy dlls are stored here.

   |   |- /FXAA DX9 dll/    - You will need to use the FXAA DX9 dll to use FXAA. Copy it over the one in the main folder.

   |   '- /SMAA/            - The SMAA dlls if you need to return to them. These are the same as the ones in the main folder.                

   |- /Game_Compability.txt - Can't make SweetFX work with a game? - You can find help here.

   '- /Making shaders.txt   - A few hints on making custom shaders for SweetFX.

 

Mogłby mi to ktos przetlumaczyc ? Bylbym wdzieczny :) chodzi mi o to gdzie mam to wkleic i w ogole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.