Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to się nie da, jak się da? Ja po dwóch latach w 76ers zostałem FA, bo postanowili nie wykorzystać opcji w kontrakcie (grałem tylko kluczowe mecze, na poziomie HoF, bez żadnych oszustw). Miałem z 8 drużyn do wyboru, mogłem przejrzeć roster, pensję jaką chcą mi dać, długość kontraktu, wszystko negocjować... Na poprzednich zapisach też miałem takie opcje. Identycznie jak w 2k13. Mam save, jeżeli ktoś nie wierzy. ;)

Edytowane przez Gamejros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie da, jak się da? Ja po dwóch latach w 76ers zostałem FA, bo postanowili nie wykorzystać opcji w kontrakcie (grałem tylko kluczowe mecze, na poziomie HoF, bez żadnych oszustw). Miałem z 8 drużyn do wyboru, mogłem przejrzeć roster, pensję jaką chcą mi dać, długość kontraktu, wszystko negocjować... Na poprzednich zapisach też miałem takie opcje. Identycznie jak w 2k13. Mam save, jeżeli ktoś nie wierzy. ;)

Miałem to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak podsumowujac jesli gram juz ogolnie drugi sezon i dogram go do konca play offow to zostane wolnym agentem tak ? :smile:

Jeżeli drużyna nie wykorzysta opcji, to tak. Jeżeli będą chcieli Cię zatrzymać, to zostaniesz kolejny sezon lub dwa.

 

 

A jest jakas szansa ze bym dostal kontrakt od Oklahomy ? :smile:

 

a i co najwazniejsze ja gram na PC , to tam tez tak jest ? Na jakich platformach gracie ?

Szansę masz, bo pół ligi zgłasza się po FA.

PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to twój pierwszy zespół, tak? Jeżeli podpisujesz swoją pierwszą umowę (jest ona nienegocjowalna) z drużyną, która Cię wybrała w drafcie, to obowiązuje Cię dwuletni kontrakt. Po tych dwóch sezonach klub zdecyduje, czy chce Cię zatrzymać na następny sezon (tak zwany Team Option - Opcja zespołu). Po ostatnim meczu w sezonie drugim dowiesz się jak zdecydowali (wyskoczy Ci komunikat). Jeżeli postanowili, że zatrzymają Cię jeszcze na rok, to nie masz nic do gadania i zostajesz tam (możesz poprosić o wymianę, ale średnio się opłaca).

Nie wiem czy podobnej opcji nie mają także po sezonie trzecim, wydaje mi się, że mają. Jeżeli dobrze będziesz grał, to w czwartym sezonie zaproponują Ci przedłużenie umowy. Jeżeli nie, to zostaniesz wolnym agentem i będziesz mógł wybrać gdzie chcesz grać.

 

Ja miałem kiepskie statystyki i nie wykorzystali opcji w umowie, więc już po dwóch latach mogłem sobie wybrać gdzie chcę grać. Podpisałem chyba 3-letni kontrakt z Oklahomą, która akurat zwyciężyła sezon wcześniej. ;)

Edytowane przez Gamejros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam maly problem ;/ Wlasnie skonczylem sezon zasadniczy , zaczynam play offy i "niestety" zdobylem MVP sezonu :D a jest to moj juz ogolnie 2 sezon i po nim bym raczej zostal FA , ale patrzac na wyniki to raczej Houston przedluzy kontrakt ze mna nie ? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.