Skocz do zawartości
Borys

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Rookie contrakt w grze z tego co pamiętam trwa 3 sezony. Tzn 2 pierwsze lata obowiązkowe i 3 rok to opcja zespołu i zawsze ją wykorzystują.

Kiedy będziesz FA po zakończeniu sezonu będziesz miał kilkanaście ofert do wybrania. Będziesz mógł zobaczyć jakie rostery są w poszczególnych zespołach i zdecydować gdzie chcesz iść.

kulfon

W 2k13 byłem FA więc wiem ;) i z tego wnioskuję, że w 2k14 chyba też się da. Choć pewny nie jestem bo gram pierwszy sezon. Jeśli się mylę to sorry.

Edytowane przez airmax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

airmax, skąd ty to bierzesz? W NBA 2k14 NIE MA możliwości zostania wolnym agentem po zakończeniu kontraktu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przecież nie pisałem tego jako pewnik. FA byłem w 2k13 więc sądziłem, że jest taka możliwość też w 14. Jeśli nie ma takiej opcji to mega liga.

Faktycznie, poszukałem na googlach i nie da się być FA. Lipa...

Edytowane przez airmax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co najlepiej zrobic na moim miejscu ? :> 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czekac na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponujcie co najlepiej zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czekac na propozycje z innych klubow, pod koniec kontraktu dostajesz oferty ja mialem ostatnio 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jesli gram teraz 2 sezon i jestem teraz prawie przy All star weekend to ile jeszcze do konca zostalo ? pamietajcie ze to nba 2k14 ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak to się nie da, jak się da? Ja po dwóch latach w 76ers zostałem FA, bo postanowili nie wykorzystać opcji w kontrakcie (grałem tylko kluczowe mecze, na poziomie HoF, bez żadnych oszustw). Miałem z 8 drużyn do wyboru, mogłem przejrzeć roster, pensję jaką chcą mi dać, długość kontraktu, wszystko negocjować... Na poprzednich zapisach też miałem takie opcje. Identycznie jak w 2k13. Mam save, jeżeli ktoś nie wierzy. ;)

Edytowane przez Gamejros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to się nie da, jak się da? Ja po dwóch latach w 76ers zostałem FA, bo postanowili nie wykorzystać opcji w kontrakcie (grałem tylko kluczowe mecze, na poziomie HoF, bez żadnych oszustw). Miałem z 8 drużyn do wyboru, mogłem przejrzeć roster, pensję jaką chcą mi dać, długość kontraktu, wszystko negocjować... Na poprzednich zapisach też miałem takie opcje. Identycznie jak w 2k13. Mam save, jeżeli ktoś nie wierzy. ;)

Miałem to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli tak podsumowujac jesli gram juz ogolnie drugi sezon i dogram go do konca play offow to zostane wolnym agentem tak ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A jest jakas szansa ze bym dostal kontrakt od Oklahomy ? :smile:

a i co najwazniejsze ja gram na PC , to tam tez tak jest ? Na jakich platformach gracie ?

Edytowane przez v1steeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli tak podsumowujac jesli gram juz ogolnie drugi sezon i dogram go do konca play offow to zostane wolnym agentem tak ? :smile:

Jeżeli drużyna nie wykorzysta opcji, to tak. Jeżeli będą chcieli Cię zatrzymać, to zostaniesz kolejny sezon lub dwa.

A jest jakas szansa ze bym dostal kontrakt od Oklahomy ? :smile:

a i co najwazniejsze ja gram na PC , to tam tez tak jest ? Na jakich platformach gracie ?

Szansę masz, bo pół ligi zgłasza się po FA.

PC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a z ta opcja klubu przy kontrakcie czy wykorzysta czy nie to o co chodzi ? Sorry ze tak sie pytam ale 2k14 to moja pierwsza wersja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jest to twój pierwszy zespół, tak? Jeżeli podpisujesz swoją pierwszą umowę (jest ona nienegocjowalna) z drużyną, która Cię wybrała w drafcie, to obowiązuje Cię dwuletni kontrakt. Po tych dwóch sezonach klub zdecyduje, czy chce Cię zatrzymać na następny sezon (tak zwany Team Option - Opcja zespołu). Po ostatnim meczu w sezonie drugim dowiesz się jak zdecydowali (wyskoczy Ci komunikat). Jeżeli postanowili, że zatrzymają Cię jeszcze na rok, to nie masz nic do gadania i zostajesz tam (możesz poprosić o wymianę, ale średnio się opłaca).

Nie wiem czy podobnej opcji nie mają także po sezonie trzecim, wydaje mi się, że mają. Jeżeli dobrze będziesz grał, to w czwartym sezonie zaproponują Ci przedłużenie umowy. Jeżeli nie, to zostaniesz wolnym agentem i będziesz mógł wybrać gdzie chcesz grać.

Ja miałem kiepskie statystyki i nie wykorzystali opcji w umowie, więc już po dwóch latach mogłem sobie wybrać gdzie chcę grać. Podpisałem chyba 3-letni kontrakt z Oklahomą, która akurat zwyciężyła sezon wcześniej. ;)

Edytowane przez Gamejros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jeśli mialem transfer do Houston w 1 sezonie w ostatnim dniu transferowym to co wtedy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kontrakt nie ulega zmianie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli nadal po drugim sezonie będę wolnym agentem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli nadal po drugim sezonie będę wolnym agentem ?

Tak jak napisał Ci kolega wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi