Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że Yahoo tak zawsze robiło. Jeżeli nie ma info o długoterminowej (ponad tydzień) kontuzji to czekają ze 2 mecze i jeśli gość nie wraca to dopiero dają "injured".

OK, ale rzecz w tym, ze jak przeczytalem te notatki o Linie po kontuzji to bylo dla mnie oczywiste, ze opusci wiecej niz tydzien i potrzebowalem ILa zebym nie musial kogos wywalac. Takze bledna interpretacja Yahoo kosztowala mnie rolesa ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak, po tej dacie nie ma możliwości wymian. 

 

Ale z FA normalnie można działać. 

 

Dzięki. Tylko jeszcze małe pytanie pomocnicze. Rozumiem, że do 9.03 można klepnąć czy musi być zrobiona wymiana, czyli gracze już po transferze? Domyślam się, że to pierwsze, ale dla wszystkiego chcę się dopytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawe, ze jesli chodzi o kandydatow na olewusow na dzisiaj III wyglada lepiej niz I i II?

Na taki obrot spraw to bym nigdy nie wpadl... ale ogolnie jest duuuuza poprawa w porownaniu do lat poprzednich.

 

Pojedyncze osoby w niektorych ligach to bardziej wypadek przy pracy, ktory da sie latwo strawic niz epidemia, z ktora trzeba walczyc. To cieszy, wiec dzieki za to... nawet jesli w miedzyczasie jakos siadly dyskusje na forum ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Stan z olewusami na 1 kwietnia [tzn albo dluga nieaktywnosc w wystawianiu skladu albo malo rozegranych gier.

Zakladam, ze sie nie pojawia bo oczywiscie gdyby probowali to moga sie wypisac z tej listy]:

- w I wroblon.

- w II East Bartek31, a w West Szulim.

Rozczarowujace, ze po wstepnym przesiewie sie to wciaz zdarza, ale przynajmniej sie idealnie rozlozylo miedzy ligami.

 

- w III Atlantic sokolinek i Michallar, w III South seether10 i szkoda-czasu, w III North Marthinus[?].

Brawa dla III Pacific za brak takowych!

 

- w IV California karl, clinic i tmac1_81, w IV Florida perkoz13 i Julius, a w IV New York Sonic, kucio i F.U.

Alez sie trafil nabor weteranow w tym sezonie... bardziej odpuscili niz debiutujacy w Roto!

A kucio to sobie ewidentnie jaja ze mnie robi.

 

Czyli w sumie wychodzi mi 16 sztuk... choc moze byc wiecej bo jest pare przypadkow granicznych.

Ogolnie jak zwykle jestem tym bardzo rozczarowany, ale godne uwagi, ze AFAIR to mniej niz w zeszlym sezonie, wiec moze wolno, ale idzie to ku lepszemu? Moze np za rok czy dwa zejdziemy ponizej 10?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.