Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Serio pytanie, ktore wrzucam pod dyskusje, czy sezon 20-21 bedzie mial sens dla jednosezonowego fantasy?

Bez banki nie wiadomo ile gier rozegraja poszczegolne druzyny [bo w kazdej chwili moze byc kwarantanna], bedzie wiecej back2backow czyli sadzania gwiazd i zwyklych kontuzji, a do tego bedzie zero gwarancji, ze sezon regularny nie skonczy sie tak samo jak poprzedni.

NBA organizuje rozgrywki bo musza - inaczej przepadna im doslownie miliardy dolarow - ale nasza jedyna waluta jest przyjemnosc z rywalizacji i analizowania, wiec czy bedzie takowa w tym chaosie? Czy nie warto by poczekac na normalny sezon?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wiLQ napisał:

Serio pytanie, ktore wrzucam pod dyskusje, czy sezon 20-21 bedzie mial sens dla jednosezonowego fantasy?

Bez banki nie wiadomo ile gier rozegraja poszczegolne druzyny [bo w kazdej chwili moze byc kwarantanna], bedzie wiecej back2backow czyli sadzania gwiazd i zwyklych kontuzji, a do tego bedzie zero gwarancji, ze sezon regularny nie skonczy sie tak samo jak poprzedni.

NBA organizuje rozgrywki bo musza - inaczej przepadna im doslownie miliardy dolarow - ale nasza jedyna waluta jest przyjemnosc z rywalizacji i analizowania, wiec czy bedzie takowa w tym chaosie? Czy nie warto by poczekac na normalny sezon?

Ja uwazam ze jak najabrdziej warto grac nastepny sezon, a wszystkie cechy co wymieniles mozna brac pod uwage w drafcie

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wiLQ napisał:

czy sezon 20-21 bedzie mial sens dla jednosezonowego fantasy?

Tak.

5 godzin temu, mac napisał:

sezon regularny nie skonczy sie tak samo jak poprzedni

Nigdy nie masz gwarancji, po prostu dogrywaj mecze wiLQ ;)))

6 godzin temu, wiLQ napisał:

czy bedzie takowa w tym chaosie?

Oczywiście, po prostu więcej zmiennych trzeba przewidzieć! Dasz radę ;)

5 godzin temu, mac napisał:

wszystkie cechy co wymieniles mozna brac pod uwage w drafcie

Dokładnie, +1!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy. Można się nieco zabezpieczyć przed powtórką z poprzednigo sezonu i dodać tymczasowy zapis do regulaminów, że np. rozegranie przez ligę poniżej X meczów sprawia, że nie uznajemy wyników z danego sezonu za wiążące, jeśli chodzi o tutejsze drzewko.

Ale poza tym ma to być fun, którego nam teraz bardzo potrzeba, jak wspomniało parę osób wyżej, więc ja jestem jak najbardziej za grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i teraz wystarczy dopisac "a to wszystko za jedyne 5zł miesiecznie!" ;->

A powazniej, jako GM mi opadl entuzjazm bo mam niesmak za urwany sezon i ten sie zapowiada jeszcze bardziej chaotycznie [bo nie bedzie normalnych 2/3!], ale jako organizator pozostaje dumny z drzewka i trzeba bronic wyrobionej marki na juz 8 rok rozgrywek. Ogarne temat w czasie nadchodzacego lockdownu skoro sie szykuje wiecej czasu w domu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z tego co widzę decyzja (na szczęście) już zapadła to chciałbym również wyrazić swoje zdanie... I w tym celu wykorzystam słowa z reklamy jednego pana... "Maybe coronavirus destroyed the game... Or maybe, you're just making excuses...Become legendary (wiLQ)... 😏 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda jazda jazda

bez kitu wiLQ daj nr konta w pierwszym poście na dole i zaznacz, że po prostu co łaska.

ja za to co już dotychczas zrobiłeś i ile frajdy dałeś, to na dobry obiad i butelkę malbeca z przyjemnością Ci przeleję. albo na 50 najtańszych browarów z biedry, co kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2020 o 13:37, aQQ napisał:

bez kitu wiLQ daj nr konta w pierwszym poście na dole i zaznacz, że po prostu co łaska.

Bez przesady, jesli beda osoby, ktore by chcialy mi podziekowac postawieniem wirtualnego piwa to w koncu nie wytrzymaja i napisza posta/PMa w tej sprawie ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiLQ mam pytanie. czy na poziomie III tez można grać z kolegą w jednej lidze? Bo widzę ze nowicjuszom pozwoliłeś. 

 

Chciałbym w tym sezonie zmierzyć się z moim bratem (Skam, chociaż on ma jeszcze szanse na awans jak ktoś z I i II zrezygnuje) ale nie wiem czy nie będzie jakiejś dramy przy ewentualnym trade między sobą. Konfliktu tego samego IP raczej nie będzie, ja mieszkam w Holandii on w Polsce jeszcze z rodzicami, a przez koronę raczej szybko nie odwiedzę domu. 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat grania z bratem jest o tyle problematyczny, ze kazdy trejd miedzy Wami bylby chyba kontrowersyjny [?]

Ale ubylo tyle ludzi i bylo pare rezygnacji, wiec moze nawet tak samo wypasc. Zobaczymy.

Dzisiaj puscilem ostatnie przypomnienie PMem do brakujacych ludzi, wiec jak macie inna forme kontaktu to pogoncie kogos z ponizszych... Benon, DvD, krisss, nash13phx, Lew, t_omko, Qooniu, iglo13, k4sztan, Falki, sowacx, pabloboar, Scrat, fluber, yanoos, picobello, Piotrek, madafaka8, buzzun,  KepiBryant, Krasnymon, 24kobe8, sokolinek.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.