Skocz do zawartości

Eurobasket 2013


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem czy niespodzianka? Gruzini typowani do bycia czarnego konia. Obwód u nas nie istnieje, "rozgrywający" zrywają kozioł tuż po przekroczeniu połowy..... Atak ograniczony do grania na posty..... "mityczna" obrona zaginęła jak Atlantyda..... no nic podobno 3 wygrane wystarczą do awansu, zostały im jeszcze 4 spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy niespodzianka? Gruzini typowani do bycia czarnego konia. Obwód u nas nie istnieje, "rozgrywający" zrywają kozioł tuż po przekroczeniu połowy..... Atak ograniczony do grania na posty..... "mityczna" obrona zaginęła jak Atlantyda..... no nic podobno 3 wygrane wystarczą do awansu, zostały im jeszcze 4 spotkania.

Nie no pewnie, poziom ligi piłkarskiej w Azerbejdżanie skoczył ostatnio bardzo gwałtownie - nic dziwnego, że polskie zespoły mają problem z Kasparov Baku. Stara śpiewka.

 

Nie wiem czy chce mi się cytować pełne pychy wypowiedzi ekspertów Eurobasketu sprzed kilkunastu dni, ale wiem że jeśli naprawdę Polska miała realne szanse na medal - to z Gruzją jednak powinna sobie radzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się gra w koszykówkę bez sensownych zawodników na pozycjach PG, SG i SF. Koszarek i Szubarga przyzwyczaili do zerowego poziomu, Ponitka, Chyliński czy Waczyński to gracze co najwyżej przeciętni. Liczyłem jednak na Kelatiego, który dziś pokazał jak szybko zrobić 4 faule i usiąść na ławce. Ponitka kolejny, który owszem próbował-zwłaszcza w ataku- ale brak mu ogrania, doświadczenia, a przede wszystkim umiejętności w obronie. Lampe z Gortatem też bezbarwnie, ogólnie wyglądali jakby na ME byli za karę. Cóż z Hiszpanią raczej pewna klęska, pozostaje mieć nadzieję na cudowne odrodzenie biało-czerwonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, co za niemoty.

 

Akcja meczu - nasze dwie wieże z całym swoim starpowerem lecą do zbiórki po niecelnym osobistym, między nich w powietrzu wbija się wyłysiała pokraka zwana Sanikidze i wyrywa off reb.

 

Żal było patrzeć, jeszcze do 3 kwarty mieliśmy 0% z osobistych i 0% za 3.

 

 

Turcy też nieźli, pierwsza kwarta przegrana 8-10, 19 uciułali w pierwszej połowie przeciw Finlandii mając 3 zawodników NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz dobitinie pokazał dlaczego Lampe nie nadaje sie do Nba koleś kompletnie nie radzi sobie z fizyczną grą przeciwnika i generuje milion głupich strat.

 

Wiem że Kelati to prawie pełnoprawny Polak ale prawda jest taka że jedyny miejsce na nanutralizowanego gracza można by było lepiej wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku, nie trzeba było tyle balować, masz efekty teraz.

 

Subiektywnie jakoś nie mam wielkich pretensji do Lampego. W ataku jak dostawał piłkę to potrafił coś zdziałać, a to nie takie proste jak dostaje się piłkę, a reszta kołków stoi w miejscu. W obronie dawał się mijać łysiejącemu Gruzinowi, ale co poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie śmiać, ale ostatnio przez sezon ogórkowy nie było czego obstawiać i zagustowałem w lidze filipińskiej, którą transmitują przy live betach na bwin.com. Niestety, ogląda się to tysiąc razy lepiej niż grę stój-podawaj-rzucaj jumpery z wynikami 60-52 jakiej dzisiaj się zaczął festiwal. Oglądam po kawałku meczów zespołów w stylu Talk N Text Tropang Texters albo San Mig Coffee Mixers i jestem w stanie oglądać to z zainteresowaniem. Szansę są, że przypadkowej europejskie reprezentacji, której nie kibicujemy i nie jest ona Hiszpanią zupełnie nie da się oglądać. Poziom momentami żenujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele zenada i tyle, kompletnie brak zaangazowania, brak woli walki, moga sie uczyc od Gruzinów, którzy nas przewyzszaja mentalnie. w polowie 3 kwarty Polacy wygladali jakby mieli juz dosc, brawa dla Zamojskiego, jako chyba jedyny sie staral, keidy juz bylo praktycznie po meczu, Ponitka tez sie w sumie staral, ale srednio mu to wychodzilo, malo skuteczny.

Szubi i Koszar to po prostu porazka, jak ja patrze na ich gre to za kazdym razem mam ochote wywalic komputer/telewizor za okno :beaten:

Lampe fatalnie, glupie straty, a jego obrona to porazka, gdy kryl Sanikidze, to ten rzucil nad nim pare trójek, a Maciek nawet reki nie wystawil i stal od niego metr..

podsumowujac: HANBA :applouse: nie wierze, ze sie otrzasna po tej porazce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.