Skocz do zawartości

[2019-2020] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynym "ale" u niektórych gmów jest fakt, że mają sensownych graczy, których niedługo trzeba będzie przedłużać, a przez to potem mogą wpaść w wir 4 maxów i problemami z salary. Mi to nie grozi, gracze na tu i teraz, no i najlepszy strzelec plej offów w contract year ;)

 

Brakuje mi pg i pf/c, czyli graczy na dwóch pozycjach, gdzie jest największy wybór podczas tego fa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nigdy nie bylo tak bogatego Fa w historii, ja jednak nie poszaleje bo glowny cel to przedluzenie dwóch Kevinów. Przy odrobinie szczescia można w kilka dni zbudować dynastie która wyprze Wilki. Co do tych QO Spurs to chyba jednak trzeba to anulować bo nie ma co komu odbierać zabawy w grę z tegoo powodu ze byl niedoinformowany. Za glosowaniem nie jestem bo zejdzie pewnie z 3 tygodnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko pytanie odnosnie FA, bo pamietam, ze rok temu byly jakies watpliwosci co do niektorych zapisow. zobaczcie na regulamin 5 dnia FA w ubieglego sezonu i dajcie znac, jakby jakis zapis byl niejasny, albo zle zapisany. trzeba to przed 1 dniem FA poprawic. a mam jeszcze troche czasu, wiec mozna pewne kwestie przedyskutowac.

 

z draftem natomiast czekamy az wiekszosc sie wpisze w na liscie obecnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie wychodzi na to, ze bedzie potrzeba 3 nowych. o ile 76ers moze jeszcze jako tako prowadzic DF, a Spurs moze czasowo prowadzic Krzemyk, o tyle przydalby sie ktos od zaraz do prowadzenia Pistons. zyziu na strone simbasketu tez dawno sie nie logowal. tak wiec obecnie mozna powiedziec, iz jest zaginiowy w akcji.

 

QO Spurs i Heat, zostaja wycofane. tak wiec, poprawie je przy pierwszej lepszej aktualizacji.

 

tak czy inaczej, draft startujemy w czwartek. jesli do czasu wyboru Pistons nie bedzie mial kto wybrac, to wtedy komisze wybiora najlepszy mozliwy wybor dla tej ekipy, tak aby komp nie wybral jakiegos syfu przypadkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym ta gra polega? Bo wgl nie ogarniam, a bardzo chętnie pograłbym w coś takiego.

Jestes GMem, masz zawodnikow ktorzy maja pewne parametry.

Ustawiasz taktyke , robisz transfery, wybierasz w drafcie, podpisujesz FA, raz na sezon cieszysz sie z kampow I wygrywasz mistrzostwa.

A jak chcesz ze szczegolami to najlepiej sciagnac demo i sobie zagrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, SlaKB jest nowym GMem Pistons. troszke mu nakreslilem jak w to sie gra, i chce sie z nami bawic. tak wiec, on bedzie wybieral w drafcie, gdzie jest obecnie kolej tej druzyny. aczkolwiek, dostaje nowe 24h na wybor zawodnika.

 

prosilbym starych wyjadaczy o nie atakowanie go jeszcze propozycjami transferowymi. niech sie zapozna najpierw z gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.