Skocz do zawartości

Nieoficjalny mini-zjazd forumowiczów E-NBA (19-20.02.2006)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w luźnych rozmowach na GG pomiędzy 3 forumowiczami (niestety nie mogę zdardzić, ze byli to Josephnba, Ra_d i Monty :wink:) pojawiły sie propozycje przeprowadzenia małego zjazdu E-NBA.pl podczas ASG.

 

Głównym elementem programu byłoby wspólne obejrzenie oczywiscie ASG w jakimś puubie przy piwku. Co do reszty częsci zlotu i jego trwania - do uzgodnienia.

 

Po nieoficjalnych rozmowach z kilkoma innymi osobami wyszło na to, ze w chiwli obecnej na taki zlot mogłoby się wybrać ok 8-9 osób licząc 4-5 osoby z Wawy, którzy nie mieliby daleko, bo właśnie w Warszawie ewentualny zlot by sie odbył. Niejaki Borys P. znany na forum jako "Borys" :wink: mógłby zajac sie organizacja.

 

Po przekonaniu się, ze ten szalony pomysł ma cień szany na realizację, pytam:

 

Kto z Was przyjechałby na taki zlot lub kto z warszawiaków na niego sie stawi?

 

Ale na 100% stawiłby się, a nie chciałby, a potem sesja, praca i zostawi nas na lodzie.

 

1. Monty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic mnie nie potrąci na ulicy, sesja pójdzie bez żadnych poprawek, dziecko mi sie nie urodzi i będę w stanie dojśc na przystanek autobusowy to sie pojawię

 

PS: Kily Junior[ka] to płeć piękna :wink:

 

EDIT

Byle nie w pubie Champion, bo tam nie dość, że mają problemy z oświetleniem to bedzie mnie stać tylko na jedno piwo (no chyba, że znowu zrobią promocję piwo- jedyne 6zł :roll:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... :oops: Nie wiem, jak mogłem nie skojarzyć Juniorki. :roll: Sorx :D

 

Co do tego minizlotu to zajefajna sprawa, ale to niestety nie dla mnie. Może za kilka lat, na razie muszę się męczyć ze szkołą. Na lekcję będę musiał iść jakieś 2 godziny po ASG. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... :oops: Nie wiem, jak mogłem nie skojarzyć Juniorki. :roll: Sorx :D

 

Co do tego minizlotu to zajefajna sprawa, ale to niestety nie dla mnie. Może za kilka lat, na razie muszę się męczyć ze szkołą. Na lekcję będę musiał iść jakieś 2 godziny po ASG. :?

uuu.. znam ten bol. Mam to samo. Ostatnio mi dobrze wypadalo bo w czasie all-stara mialem ferie. Natomiast w tym roku lipa bo ferie mam od 13 stycznia (piatek :D )... nie za bardzo mi sie to podoba, ale coz zrobic. Reasumujac do wawy niestety na pewno nie zawitam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz beded po sesji. chyba to to roznie moze byc 8) i o ile nie pojade na deche to takze zawitam, ale mam nadzieje ze uda mi sie wszytko jakos pogodzic i w koncu dojaded na zjazd i razem z innymi fanami Sixers zloimy kilku fanow LAL o ile tacy sie zjawia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowalem to już na zlocie, tylko każdy narzekał ze nie wypali ;-]

 

Co do mnie to nie mam pojęcia. Raz sesja, dwa pieniądze. Nie znam na dobrą sprawę jeszcze wszystkich terminów zaliczeń i egzaminów, ale chyba będe już po. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to rzecz jasna zjawię się Warszawie, ale to jest o wiele mniej pewne niż ostatnim razem.

 

 

Byle nie w pubie Champion, bo tam nie dość, że mają problemy z oświetleniem to bedzie mnie stać tylko na jedno piwo (no chyba, że znowu zrobią promocję piwo- jedyne 6zł )

Obawiam się Joseph, ze specjalnej alternatywy to nie ma i jak ASG to tylko w Championie. Dla mnie ok, troche kasy się straci, ale w końcu to Wa-wa. Byle nie zaczęli znowu sprzatac póki goście siedzą, bo takiej wiochy to nawet w moim malutkim mieście nie spotkałem :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie w pubie Champion, bo tam nie dość, że mają problemy z oświetleniem to bedzie mnie stać tylko na jedno piwo (no chyba, że znowu zrobią promocję piwo- jedyne 6zł )

Obawiam się Joseph, ze specjalnej alternatywy to nie ma i jak ASG to tylko w Championie. Dla mnie ok, troche kasy się straci, ale w końcu to Wa-wa. Byle nie zaczęli znowu sprzatac póki goście siedzą, bo takiej wiochy to nawet w moim malutkim mieście nie spotkałem :?

To też im zrobimy wiochę, zamówimy jedno piwo i bedziemy sobie dolewać własne jak nie zauważą, przed opróżnieniem szklanki nas chyba nie wywalą ;) A na serio t pub jest super ale obsługa nie, przecież ostatnio też był ASG wiec proponuje poszukać innego i dopiero jak sie nie uda to do Championsa.

 

Lista:

 

1. Monty

2. Borys

3. Jmy

4. Wesół

5. Josephnba

6. ra_d

7. Miodas (napisał na GG)

8. ZvierZ

9. Master (???)

10. junior (???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, no ja mógłbym się tez na cos takiego stawić. Ale z racji tego, ze nie jestem z Warszawy, to nie wiem gdize jest ten Champion :D. Takze chetnie umowilbym się z kimś z wawy kto tam bedzie, aby po mnie wyszedl na dworzec ;). Byloby to mozliwe ? pzdr

 

Lista:

1. Monty

2. Borys

3. Jmy

4. Wesół

5. Josephnba

6. ra_d

7. Miodas (napisał na GG)

8. ZvierZ

9. Master (???)

10. junior (???)

11. Pitti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, no ja mógłbym się tez na cos takiego stawić. Ale z racji tego, ze nie jestem z Warszawy, to nie wiem gdize jest ten Champion :D. Takze chetnie umowilbym się z kimś z wawy kto tam bedzie, aby po mnie wyszedl na dworzec ;). Byloby to mozliwe ? pzdr

Jeśli zlot miałby mieć (a pewnie miałby mieć :P) podobny przebieg do tego z wakacji to nie masz się o co martwić, bo zbiórka byłaby właśnie na dworcu Centrlnym (to ten w centrum wawy :cool:), potem poszlibyśmy (w strugach deszczu) na przystanek i z tamtą po wielu, wielu, wielu przesiadkach i zawracaniach dojachalibyśmy do hotelu i poszli pograć na sali w baskecik, a dopiero wieczorkiem wyszlibyśmy na miasto. No chyba, że odpuszczamy basket (ja chętnie bym zagrał), i spotykamy się raczej w godzinach popołudniowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J[/b]]No chyba, że odpuszczamy basket (ja chętnie bym zagrał), i spotykamy się raczej w godzinach popołudniowych

 

kurcze ja bym nic nie odpuszczal

jak dla mnie taki mecz forumowiczow bylby glowna atrkacja chociaz sam nie gram za dobrze to bym z checia napsol krwi jakims landrynkowcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zlot miałby mieć (a pewnie miałby mieć :P) podobny przebieg do tego z wakacji to nie masz się o co martwić, bo zbiórka byłaby właśnie na dworcu Centrlnym (to ten w centrum wawy :cool:), potem poszlibyśmy (w strugach deszczu) na przystanek

W tym przypadku deszcze monsunowe zostałyby zastapione przez zamieć śnieżną :) A meczyk też bym chetnie rozegrał, ale najpierw trzeba sie skupić na samym oglądaniu ASG i iilosci chetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 99% sie na to niestety nie pisze, bo:

- Pogoda w tym kraju sux, a zostac zasypanym w pociagu gdzies w lesie...

- W lecie podroz jest przyjemniejsza, "zwiewniejsza" niz w plaszczu i golfie.

- Ktora byla godzina, jak nas wyprosili ostatnio z Championa? I o ktorej poleci ASG. Bo jak w polowie by wylaczyli telewizory...

- Od wrzesnia nie mialem pilki w rekach, wiec na meczu umialbym tylko zbierac i stawiac zaslony = kompromitacja i brak wszechstronnosci, z ktorej slyne :P

- Spodziewam sie "nowej" umowy o prace od lutego, czyli raczej juz wtedy nie daja mi urlopu (wiem, w gre wchodzi weekend, ale robic 5 dni, potem 2 w pociagu i W-wie, a potem znow 5 dni robic...).

 

Jest minimalny cien szansy(1%), ale w tym momencie nie da rady.

Poza tym ASG od dawna mnie nie kreci :)

Co innego mecz 7 finalu pomiedzy Miami i San Antonio 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.