Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook.com/nba/photos/a.90133653462.85142.8245623462/10153761997853463/?type=3&theater

 

W pierwszej chwili pomyślałem - spuszcza powietrze, ale później przypomniało mi się, że to nie ten zawodnik. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayo z Patriots w wieku 29 lat konczy kariere.

Coraz mlodziej koncza kariery, kiedys nie do pomyslenia, chyba za duzo nawpychali im do glow informacji o zagrozeniach.

Mayo już niestety 3 lata z rzędu totalnie się łamał i tak to się musiało skończyć. Szkoda, bo były naprawdę wielkie nadzieję, gdy był to jedyny top 10 pick Patriots w erze Brady'ego, nie mniejsze gdy zgarniał DROY, później świetny sezon 2010, jeden z kapitanów i lider defensywy i dalej to już niestety coraz gorzej było. MLB to niestety defensywny odpowiednik RB - pozycja ciągłego kontaktu i się sypią chłopaki często bardzo szybko. Aż trudno uwierzyć, że tak długo na tej pozycji był w stanie grać na najwyższym poziomie Ray Lewis.

 

A co do Mayo jeszcze to mimo, że nie dawał w ostatnich latach na boisku tyle, ile by sugerował bardzo wysoki kontrakt, cieszył się ogromnym szacunkiem ziomków z drużyny: http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000636684/article/mccourty-mayo-one-of-the-greatest-patriots-ever

 

P.S. Jak to możliwe, że nikt w tym temacie nie wspomniał o Peytonie Manningu? ;)

 

EDIT: Jeszcze jedno. Okazuje się, że podczas akcji rozstrzygającej o losach tegorocznego Super Bowl powinna pójść flaga przeciwko Broncos: http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000636150/article/was-von-millers-swat-on-newton-fumble-illegal

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu gadac o PM? Wiedzialem wczesniej o tych oskarzeniach, po prostu sie o tym glosno nie gadalo bo zastalo to zagluszone, teraz to wywlekli, zobaczymy jak sie to dalej potoczy. Nie wszyscy sa tak czysci za jakich sie ich przedstawia, univerki w Stanach to kurwidolki jakich malo, co oczywiscie potencjalnych "dokonan" PM nie wybiela i nie usprawiedliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zesz w morde ale paru fajnych weteranow zostalo badz zostanie obcietych ze wzgledu na zbyt wysokie zarobki.

Long i Laurinaitis z Rams (ten drugi byl przekozakiem w Ohio State, chcialem go w Niners jak jeszcze nie bylo tam Bowmana), Tulloch z Lions (no tu jeszcze kontuzja wchodzi w gre), byc moze rowniez CB/S L.Webb z Ravens ktorzy sa w fatalnej sytuacji pod wzgledem salary cap.

TE Miller z Piitsburga odchodzi na emeryture po 11 latach.

 

edit:

Cisza prosze mnie ostrzegac jak wklejasz takie bajki, wlasnie oplulem kawa siebie i monitor i laptopa, no prosze cie, myslalem ze jestesmy kolegami. Ja wiem OBJ ma nierowno pod sufitem ale bez bajek prosze, typ jest wystrugany zajebiscie, co nie czyni ani Lynchem ani tym bardziej AP, pare hitow dostanie zobaczymy jak w polowie sezonu bedzie wygladal. Bylo juz wielu takich co byli wycwiczeni na maxa, i... nikt nigdy o nich wiecej niz slyszal. Nie chce mi sie grzebac w przykladach kto jak byl napakowany, o niczym to nie swiadczy.

Jak sie sprawdzi to zajebiscie, na razie dluga droga przed nim.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale k**** o co Wam chodzi, jak i Tobie Danp i Skoczkowi, dobrze wiem, że ma marne szanse nawet znikome, wycięty/wyjebany jest i ma śmieszną zupkę ramen na czaszce jak jego kuzyn, a Wy myślicie, że widzę w nim topowego zawodnika czy all-pro - może nie mam takiej wiedzy historycznej jak wy na temat NFL ale proszę Was... wrzuciłem to jako ciekawostkę, nawet jako coś zabawnego. Jedyne co robi wrażenie to 42 repy na ławce 225 p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary a co ty sie tak burzysz zaraz, to sobie wziales do serca szydzenie z przypakowanego murzynka. Nie wiem jak Skoczek, ja to pisalem dla zartu, mam gleboko w d... jakiegos czarnuszka ktory probuje sobie robic kariere w nfl.

Wyluzuj sie stary...

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja sam text o jego przyszlej karierze i o porownywaniu do Lyncha czy AP pisalem na serio, zart to byly "pretensje" do Ciszy.

Co do testow to nie mam pojecia, paru lapia raz na jakis czas i dostaja po lapkach w stylu zawieszenie na 2 czy 3 czy 4 mecze. 

Ja to wam powiem, ze niektore wspomagacze przy tym jak kontaktowy i kontuzjogenny jest ten sport powinny byc dozwolone, chocby te wspomagajace powroty po kontuzjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cramartie zgodnie z oczekiwaniami obciety, Colston podobno nastepny w kolejce.

Niners czekaja na ruch Bearsow czy ci klepna "frenczajz tag" na Jeffery'ego, fajny grajek... jak jest zdrowy, co mu sie ostatnio nieczesto zdarza.

Poza tym my tu gadu gadu, a tu dwa tygodnie do podpisywania FA, ten pierwsze 2 dni podpisywania wolnych agentow to jest miazga, nie da sie ani nba ani nhl z tym porownac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.