Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz naprawdę bardzo dobry, szkoda że kncowka nie po mysli 49ers , kickoff return Jacobiego Jonesa - poprostu mistrzostwo swiata. Swoją drogą chciałbym zobaczyć jakieś dokladne pomiary czasu i odleglosci bo 108 jardow (ok 99 metrow) w 11 sekund robi wrażenie - szczegolnie że weźmiemy pod uwagę fakt iż lekkim slalomem musiał mijać rywali...

edit: wlasnie obejrzalem powtorke i o dziwo zegar meczowy wlaczyl sie jak Jones przebiegl 10 jard także te 11 sekund to duzo za mało xD

 

Jacoby Jones’ 108-yard kickoff return for a touchdown generated 185,000 tweets per minute, even more than when the clock struck zero and the Ravens had won, which rose as high as 183,000 per minute.

btw reklamy ogolnie slabe ale jedna zniszczyla system:

[video=youtube;EQTyxNTQTtk]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EQTyxNTQTtk

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ktoś śledzi obecny sezon?

Sporo emocji pod koniec regulara, pierwsza porażka Seahawks w Seattle, Cardinals dali radę wygrać na najtrudniejszym terenie w lidze choć wciąż nie są pewni playoffs. Seahawks jeszcze miesiąc temu byli na prostej ścieżce do Super Bowl ale teraz po 2 porażkach w 3 ostatnich meczach już tak dominująco nie wyglądają. Nie zaskoczyłbym się wygraną NFC przez Panthers czy nawet Cardinals W AFC prowadzą Broncos z niesamowitym w tym wieku Manningiem na czele ale jakiejś różnicy klas między nimi a resztą tam nie ma.

W niedziele parę dobrych spotkań decydujących o miejscach w po. Przede wszystkim San Francisco na wyjeździe z Arizoną a do tego Baltimore@Cincinnati, Green Bay@Chicago i Phila@Dallas.

Super Bowl po raz pierwszy w historii na otwartym stadionie na północy Stanów, marzy mi się finał w takim śniegu jak niedawno na meczu Detroit z Philadelphią.


6 stycznia jest jeszcze finał NCAA, Florida State z Auburn. Jaram się Winstonem z FSU, kiedyś to może być najlepszy rozgrywający w NFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winston rozjebał system w tym sezonie, kolejny po Manzielu freshman z Heismanem na koncie. Co do Auburn, to dopóki nie zobaczyłem ich meczu, nie podejrzewałem, że gra dołem może być tak efektowna. Świetnie się to ogląda.

 

Jeśli chodzi o NFL, to ciężko cokolwiek na razie przewidywać. Jest mocna grupa faworytów, ale wszyscy mają swoje mankamenty (tylko u Seahawks ciężko się do czegoś przyjebać). Denver wg mnie skończą podobnie, jak rok temu, a z AFC wyjdzie do SuperBowl jakiś czarny koń, który wystrzeli z formą, może Colts? Cieszyłbym się, gdyby wygrali Chiefs, ale Alex Smith dalej nie jest dla mnie rozgrywającym kalibru mistrzowskiego, poza tym przydałaby się jakaś pomoc w ataku Charlesowi. W NFC dwie dywizje rozstrzygną to między sobą, ale pojęcia nie mam kto wygra. Niby Seattle murowany faworyt, ale jak napisał Bogut, ostatnio mały spadek formy. Osobiście kibicuję tam 49ers i myślę, że to oni zrobią najlepszą dyspozycję na PO (Kaepernick może w tym sezonie już nie wygląda tak szałowo, ale to dalej real deal, oby zostali z Wilsonem w swoich klubach na długie lata). Aha, miałem jeszcze napisać o Eagles - przejebana pierwsza połowa na otwarcie sezonu, potem średnio to wyglądało, ale w końcu chyba Kelly opanował sytuację, no i znalazł QB w osobie Folesa. Mam nadzieję, że w niedzielę jebną Cowboys i tanecznym krokiem wejdą do PO, bo trio Foles-Jackson-McCoy poza postsizonem byłoby sporą stratą dla wszystkich miłośników futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPN Ameria wyjebali z kablówki, więc nie śledzę w tym sezonie. Odpalanie streama to nie to samo co puszczenie sobie meczyku w TV i zerkanie jednym okiem :smile:

 

Co do Winstona to jest typem rozgrywajka jakich uwielbiam, czyli scrambling QB. Vickiem się jarałem w jego prime, swego czasu Vince Young, teraz Kaepernick, Newton czy Griffin III. 

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Osobiście kibicuję tam 49ers i myślę, że to oni zrobią najlepszą dyspozycję na PO (Kaepernick może w tym sezonie już nie wygląda tak szałowo, ale to dalej real deal, oby zostali z

 

NAjpierw to oni muszą się dostać do PO a biorąc pod uwagę ich ostatni mecz na wyjeżdzie z Cardinals którzy ostatnio grają niesamowicie to mogą się nie zmieścić. I to z takim bilansem.

Kansas są słabi wejdą do PO ale wylecą od razu ich bilans jest  o wiele lepszy niż gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nie zagłębiałem się w tie-breakery. W takim razie o ostatnią dziką kartę Arizona korespondencyjnie walczy z NO ale święci wygrali bezpośredni mecz więc do awansu Cardinals potrzeba wygranej Tampa Bay z NO - bardzo wątpliwe bo oznacza to spadek picków Bucs w drafcie o pare miejsc.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO oczywiscie będę śledził z zapartym tchem bo chyba w żadnym sporcie nie ma tak brutalnych zasad .

To powinienes poogladac Hurling z wysp.

Nap... tymi kijami a dopiero od 5 lat jest obowiazek grania w kaskach.

Rugby tez troche walniete tu jest od dwóch lat podglądają nfl żeby zmniejszyć ilość kontuzji do ich poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz playoffs i od razu fajne granie, Luck miał 3 interceptions ale się ogarnął i Colts zmniejszyli straty do 3 pkt. Czwarta kwarta trwa

Edit: comeback Colts się udał, Kansas City trochę przetrzebione przez kontuzję ale prowadzili 28 pkt i oddali zwycięstwo. Luck takimi występami tworzy swoją legendę.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

 

Jeszcze nie widziałem wyników, bo czekam, aż ktoś wrzuci Saints-Eagles w kopii lepszej niż 800 MB, ale jednak mniejszej, niż 13 GB, ale nie wierzę, że Chiefs to wjebali. Oglądałem do końca 3Q i widać było, że coś zaczyna się sypać, ale sądziłem, ze to dociągną... Luck przeplatał zajebiste momenty z fatalnymi, a Smith grał jak profesor, no ale futbol jest przewrotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.