Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Wowo. Ktos oglada? 25 punktow w ostatnich 2 minutach, Josh Allen dwa razy swietowal zwyciestwo. Na 13 sekund przed koncem Chiefs mieli -3 i zaczynali dopiero swoj drive… 

Nieprawdopodobny mecz i cala w sumie division round!

Moje typy (Chiefs/Bills i Rams) oficjalnie zostaja faworytami to SB.

 

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz Bills vs Chiefs to jakas petarda, serio myślałem, że Brady vs Rams to byl thriller ale chłopaki na Arrows head przebili wszystko. Szkoda mi Allena, Diggs prawie nie istniał, brakuje hmm no właśnie kogo brakuje w Bills, obrony? Jakiegoś dzikiego typa jak Tyrek Hill w Kansas?

Piękne zawody. Rozsądek mówi, że SB dla Chiefs albo Rams, serce chce Bengals. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy mecz NFL jaki ogladalem i już myślałem że nie ma opcji żeby Mahomes wycoagnal to w 13 sekund. To by w filmie nie przeszło, że w końcówce takie cuda mogą być. Allen zagrał super mecz ale strasznie brakowało Matthieu w obronie i przynajmniej 2 z tych TD były za łatwe ale dzięki temu niezapomniany mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kołczu33 napisał:

Lepszego trenera special teamsów :). na 13 sekund do końca trzeba było squibować.

Racja, moga sobie pluć w twarz. Jakby nie było pojedynki Allena z Mahomesem, do tego Herbert, Jackson i Burrows to będą niezłe mecze na kolejną dekade. 

Dziś doszły mnie słuchy, że Ju Ju Smith Schuster chce iść do Kansas, padaka, mam nadzieje, że po Benie Stalowi się nie rozmontują za bardzo. 

 

No i Antonio Brown w koszulce Ravens, kurde gość ma coś z głową, a tak go lubłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2022 o 00:10, Kołczu33 napisał:

Lepszego trenera special teamsów :). na 13 sekund do końca trzeba było squibować.

Serio robiłbyś squib kick zamiast normalnego wykopu przy 13 sekundach do końca? 😅 

Łatwo jest napisać na forum po meczu, że trener special teams dał ciała. 13 sekund, żeby dać Mahomesowi potencjalnie lepszą pozycję?

Chciałbym zobaczyć jakiegokolwiek trenera w NFL, który by się odważył na coś takiego przy takich okolicznościach. 

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Baptizia napisał:

Serio robiłbyś squib kick zamiast normalnego wykopu przy 13 sekundach do końca? 😅 

Łatwo jest napisać na forum po meczu, że trener special teams dał ciała. 13 sekund, żeby dać Mahomesowi potencjalnie lepszą pozycję?

Chciałbym zobaczyć jakiegokolwiek trenera w NFL, który by się odważył na coś takiego przy takich okolicznościach. 

Az musialem sprawdzic na czym polega taki squib kick. Absolutnie sie zgadzam. Nie sadze by ktos o zdrowych zmyslach wywolywal taka zagrywke majac na zegarze 13 sekund. 
Dzis oficjalnie Big Ben powiedzial papa. Czy ktos wie jaki maja plan na rebuild? Beda probowali wyjac jakiegos qb z draftu czy moze daja sobie spokojnie sezon na obserwacje obecnego potencjalu?

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Raven2156 napisał:

Podobno Tom Brady ogłosił, że kończy karierę! :o 

Czyli powoli wszyscy wielcy rozgrywający odchodzą. W zeszłym roku Brees teraz Ben i Brady, do tego zapewne dojdzie zmiana barw Rodgersa. No i jeszcze odejście Seana Paytona z moich Saints gdzie już chyba nie pozostał nikt ze zwycięskiego Superbowl bo w zeszłym roku odeszli Brees i Morstead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Game 85 napisał:

Czyli powoli wszyscy wielcy rozgrywający odchodzą. W zeszłym roku Brees teraz Ben i Brady, do tego zapewne dojdzie zmiana barw Rodgersa. No i jeszcze odejście Seana Paytona z moich Saints gdzie już chyba nie pozostał nikt ze zwycięskiego Superbowl bo w zeszłym roku odeszli Brees i Morstead.

Stare pokolenie zostanie zastąpione przez młodą krew. Spokojnie.jpg.

Jednak niepewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Bradym to chyba nie do konca sprawdzone info. Co do liczenia na Rodgersa przez fanbase Steelers czy Broncos to chyba bardziej instagramowe memy na to liczą. 

Szczerze oba kluby bardzo lubię i wolałbym odszukanie jakiegoś młodego nowego Burrowsa niż inwestycja w Rodgersa czy jeszcze gorzej w Wilsona. 

Nejee Harris w Pits to grajek z wielkim potencjalem, jesli udaloby sie utrzymac Ju Ju Smith Schustera i ogarnac kogos kumatego na kordynatora obrony to aż takiej rewolucji ta nie trzeba, choc samo odejscie #7 to juz rewolucja i koniec epoki. 

Dzis Tygrysy czy Mahomes? Trzymam kciuki za Bengals ale niestety mam wrażenie, że Kansas zmiecie ich dziś, po ostatnim meczu myśle, że są mocno nakręceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wujek Wójcik napisał:

Z tym Bradym to chyba nie do konca sprawdzone info. Co do liczenia na Rodgersa przez fanbase Steelers czy Broncos to chyba bardziej instagramowe memy na to liczą. 

Szczerze oba kluby bardzo lubię i wolałbym odszukanie jakiegoś młodego nowego Burrowsa niż inwestycja w Rodgersa czy jeszcze gorzej w Wilsona. 

Nejee Harris w Pits to grajek z wielkim potencjalem, jesli udaloby sie utrzymac Ju Ju Smith Schustera i ogarnac kogos kumatego na kordynatora obrony to aż takiej rewolucji ta nie trzeba, choc samo odejscie #7 to juz rewolucja i koniec epoki. 

Dzis Tygrysy czy Mahomes? Trzymam kciuki za Bengals ale niestety mam wrażenie, że Kansas zmiecie ich dziś, po ostatnim meczu myśle, że są mocno nakręceni.

Perspektywa posiadania Rodgersa nawet na te kilka sezonów to i tak ogromny upgrade dla każdej organizacji - wiadomo, że franchise qb łatwiej jest obudować ludźmi niż na odwrót. Zresztą patrz co 'na koniec' kariery Manning zrobił z Broncos. Umówmy się - w NFL historie z dynastiami to nie to samo co choćby w NBA. Zyskując takiego zawodnika jak Rogers z miejsca stajesz się contenderem i myślę, że 90% klubów chciałoby mieć go u siebie w te wakacje. 

 

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.