Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

chociaz w sumie jak z jednej strony piszesz o jednozdaniowcach a z drugiej porownujesz do Korvera to rozumiem ze uwazasz te jednozdaniowki za celne (takie korverowe catch&shoot, zadnego zbednego dribble dribble po prostu jeb i 3 pkt)

dzieki! to najmilsze co przeczytalem na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

chociaz w sumie jak z jednej strony piszesz o jednozdaniowcach a z drugiej porownujesz do Korvera to rozumiem ze uwazasz te jednozdaniowki za celne (takie korverowe catch&shoot, zadnego zbednego dribble dribble po prostu jeb i 3 pkt)

dzieki! to najmilsze co przeczytalem na forum!

Jesteśmy zgodni. Tylko ze KK trafia z 42.8% kariery. Niepotrzebnie myślisz ze twoje wrzuty to blisko 100%?trafien mylisz się częściej niż trafiasz. Ale na tle innych w tym mnie to doskonały wynik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agresywnychomik napisał:

Dla mnie to A Hopkins jest najbardziej overrated aktor ever wszędzie to samo, nie da sie gościa ogladać.

Totalnie ciężko mi się z tym zgodzić

Słaby Punkt vs Milczenie Owiec vs Ojciec(swieeeeeeetna rola) vs Wichry Namiętności 

Kompletnie inne role

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Może dałbym Pitta, ale za udzial w tym gownie bekarty wojny to -10 do rankingu.

😮 Może jako totalny fan Tarantino (wyjątek to Kill Bill którego nie trawię) co najmniej dziwi mnie ta opinia ale wiem że nie do każdego trafia ta stylistyka i wyobrażam sobie czego może dotyczyć niechęć niektórych do tego filmu, tak czy inaczej Brad i Waltz świetni.

Z aktorek to pewnie polecę sztampowo bo uwielbiam Scarlett za Historię Małżeńską i Jojo Rabbit a druga do której mam mega słabość to Kate Winslet.

Ogólnie to zapomniałem o chyba moim ulubionym aktorze aktualnie oprócz Mikkelsena a nie wiem czy ktoś go wymieniał - Adam Driver.Mega potencjał, jeszcze parę ról przy dobrych wyborach projektów i będzie ścisły top bo aktorsko na pewno uciągnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ignazz napisał:

No i zapomniałem ze ulubiona scena wszechczasow. 
 

 

I to jest mój ulubiony film. Każdy genialny łącznie z mała rola Pitta. 

Świetny film a osoba odpowiedzialna za casting zasługuje na jakąś szczególną nagrodę bo chyba jedynie lista płac z Helikoptera w ogniu jest tak długa ciekawych nazwisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sewer napisał:

😮 Może jako totalny fan Tarantino (wyjątek to Kill Bill którego nie trawię) co najmniej dziwi mnie ta opinia ale wiem że nie do każdego trafia ta stylistyka i wyobrażam sobie czego może dotyczyć niechęć niektórych do tego filmu, tak czy inaczej Brad i Waltz świetni.

Z aktorek to pewnie polecę sztampowo bo uwielbiam Scarlett za Historię Małżeńską i Jojo Rabbit a druga do której mam mega słabość to Kate Winslet.

Ogólnie to zapomniałem o chyba moim ulubionym aktorze aktualnie oprócz Mikkelsena a nie wiem czy ktoś go wymieniał - Adam Driver.Mega potencjał, jeszcze parę ról przy dobrych wyborach projektów i będzie ścisły top bo aktorsko na pewno uciągnie.

 

 

Mnie szokuje tak niski odbiór bękartów bo mimo bredni historycznej to jest sprawnie poprowadzone kino z gra słowna w starym dobrym stylu ale z widoczna już uplastyczniona grafika i szerokimi scenami rodem ze starych westernów. 
Bill Kill jest tu topowe jeżeli chodzi o plastyczność obrazu i kompozycje walki. QT wielokrotnie podkreślał tu geniusz dostosowania się do potrzeb fabuły Urmy. Oba filmy wysoko moim zdaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Właściwie wszystko, dla mnie tarantino to zagraniczny vega, bękarty i django to chyba 2 najgorsze filmy jakie obejrzałem ever ;) 

Tarantino jest dosyć specyficznym twórcą, on stawia głównie na soczyste dialogi i klimat. Nie dość że reżyseruje, to pisze też scenariusze i co by nie mówić, to u niego aktorzy wspinają się na wyżyny swoich umiejętności, jak choćby DiCaprio i Jackson w "Django", czy Waltz i Pitt w "Bękartach wojny". Rozumiem, że jego styl może nie podchodzić, ale porównywać go do Vegi? 

(bez urazy, ale to tak, jakby napisać że DiCaprio to zagraniczny Karolak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

Tarantino jest dosyć specyficznym twórcą, on stawia głównie na soczyste dialogi i klimat. Nie dość że reżyseruje, to pisze też scenariusze i co by nie mówić, to u niego aktorzy wspinają się na wyżyny swoich umiejętności, jak choćby DiCaprio i Jackson w "Django", czy Waltz i Pitt w "Bękartach wojny". Rozumiem, że jego styl może nie podchodzić, ale porównywać go do Vegi? 

(bez urazy, ale to tak, jakby napisać że DiCaprio to zagraniczny Karolak)

Chyba nawet bliżej jest Karolak do Leo niż Vega do QT. Choć różnice i tak duże. 

Karolak zagrał zajebiscie w Kiepskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

Chyba nawet bliżej jest Karolak do Leo niż Vega do QT. Choć różnice i tak duże. 

Karolak jest niegrywalny, a DiCaprio robi za 1 opcję w contenderze :D 

Co do Vegi i QT, tutaj ciężko o porządną analogię, może coach Hanzlik (11-71) vs Pat (1210-694)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.