Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Są tu jacys fani Sorrentino? Obejrzałem niedawno dostepny na Netflixie Hand of God i dla mnie film świetny. To jest kino, troche o kinie, wiecie dialogi, brak jakieś wielce skomplikowanej fabuły. Dla samej Luisy Ranieri i jej piersi warto obejrzeć chociaż pierwsze 15 minut. ;) Polecam, jak chcecie obejrzeć coś innego. Taką troche baśń dla dorosłych z świetnymi kadrami i Maradonom w tle (ale ten film nie ma nic wspolnego z pilka poza kilkoma scenami). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Thor Love and Thunder. Wlasnie wrocilem z kina i liczylem jednak na wiecej. Znam historie Gorra z komiksow wiec wiedzialem ze caly ten watek bedzie musial byc mocno skrocony i uproszczony. Przydalaby sie dodatkowa godzina filmu by lepiej zbudowax cala historie.

btw na fanow teda lasso czeka fajna scena po napisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Pan i pani Smith! 

Pasuje wszystko poza dobrze nakręcony! 

A powiedzmy cos bardziej hmm trudnego? :D

Knieves Out jeszcze mi przychodzi na mysl, uwielbiam ten film. No i Dobrze sie klamie w milym towarzystwie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Nie ma nic lepszego w podanej przez Ciebie kategorii niż gone girl. 

Oglądałeś lęk pierwotny? @Reikai

Tak, nawet kilka dni temu sobie odswiezylem. Jeszcze doczytalem, ze to byl debiut kinowy Nortona. Szok, grubo wjechal. Rola nie do udzwigniecia dla pewnie 90% aktorow.

Aaa, no i jeszcze Labirynt w tym temacie must see.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reikai napisał:

Rzuccie jakims filmwem do wieczornego piwa piatkowego, klimat Gone Girl. Intryga, tajemnica, dobrze nakrecony, o co tu chodzi, ale to ona jest zla, czy on itd itp.

Polecany tu kiedyś Contratiempo.

W sumie to z intrygą i #niewiadomoocochodzi nadałby się jeszcze The Usual Suspects.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jack napisał:

Biedny Tarantino ale dobrze się ogląda, dzięki za polecenie 

Dla mnie to bylo max roczarowanko, zreszta podobnie jak Knives out...i nie mam nic do przegadywanych filmow, ale zabralko mi jakies iskry albo ciekawszej intrygi.

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gattaca - film z bardzo dobrą obsadą, Ethan Hawke, Jude Law, Alan Arkin, Uma Thurman, niestety pozostaje podsumować jako niewykorzystany potencjał. Akcja poprowadzona w sposób dość nużący, wątek eugeniki poruszony z jednej strony ciekawie, bo przedstawiony jako normalność bez żadnego moralizatorstwa gdzie widz nie ma narzuconej interpretacji, z drugiej płytko, bo dosłownie w ujęciu zero jedynkowym, jako fakt. Ogólna ocena 5/10, niezła muzyka, Law z pewnością skradł show Ethanowi, pomimo krótszego czasu na ekranie. Finalnie liczyłem jednak na film nieco głębszy, bardziej zagmatwany i z jakimiś interesującymi dylematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, P_M napisał:

Gattaca - film z bardzo dobrą obsadą, Ethan Hawke, Jude Law, Alan Arkin, Uma Thurman, niestety pozostaje podsumować jako niewykorzystany potencjał. Akcja poprowadzona w sposób dość nużący, wątek eugeniki poruszony z jednej strony ciekawie, bo przedstawiony jako normalność bez żadnego moralizatorstwa gdzie widz nie ma narzuconej interpretacji, z drugiej płytko, bo dosłownie w ujęciu zero jedynkowym, jako fakt. Ogólna ocena 5/10, niezła muzyka, Law z pewnością skradł show Ethanowi, pomimo krótszego czasu na ekranie. Finalnie liczyłem jednak na film nieco głębszy, bardziej zagmatwany i z jakimiś interesującymi dylematami.

Ja ten film bardzo lubię aczkolwiek jest na półce "super" się ogląda i nie jest głupi ale jutro zapomnę że go oglądałem . A z tym trochę głębszy to z jednej strony racja. Film przewidywalny i nic odkrywczego nie wniósł ale...ile filmów zostało zmarnowane przez pseudointelektualna głębie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.