Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzałem tego Solo, no, powiem, można obejrzeć, ok film przygodowy, żaden szał. 

Nie jestem żadnym fanem gwiezdnych wojen więc ogólnie to mi wisi

 

ciekawostka - czy wiecie kto grał Chewbacce ? 

https://en.wikipedia.org/wiki/Joonas_Suotamo

 

LOL :) szkoda że nie Piotrek Gruszka albo Bigus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem na Zimnej wojnie, film kapitalny. Takie kino chcę oglądać!!! Piękny wizualnie, a i historia z dobrym zakończeniem, choć smutnym.

 

Polecam.

Popieram -- podoba mi się zadbanie o szczegóły, Te film wygląda jak kręcony w latach 50tych

 

Film o miłości..O tym jak ludzie nie potrafią czasem powiedzieć odpowiednich słów w odpowiedniej chwili. Jak tracą moment. Jak go czasem odzyskują

Uwielbiam to jak Pawlikowski prowadzi historie. Ta slajdowość historii. To jak większośc domyślamy się z kolejnej sceny . Jak mało jest tam opowiadania.. On nas prowadzi obrazem a nie słowem

 

Zasłużona Palma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram -- podoba mi się zadbanie o szczegóły, Te film wygląda jak kręcony w latach 50tych

 

Film o miłości..O tym jak ludzie nie potrafią czasem powiedzieć odpowiednich słów w odpowiedniej chwili. Jak tracą moment. Jak go czasem odzyskują

Uwielbiam to jak Pawlikowski prowadzi historie. Ta slajdowość historii. To jak większośc domyślamy się z kolejnej sceny . Jak mało jest tam opowiadania.. On nas prowadzi obrazem a nie słowem

 

Zasłużona Palma...

Dokładnie, dodam, że film o tym jak ludzie komplikują sobie życie swoje i innych, przez to, że własnie nie wykorzystują odpowiednich chwili i boją się albo nie potrafia podejmować decyzji.

 

Co cieszy bardziej, że nagroda za film o miłości - klasycznej, a nie kolejna pedaliada z wątkiem lgbt i rasowego cisnienia rudych murzynów z izraela ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmami raczej się mocno nie interesuję, ani zazwyczaj nie wypowiadam, ale wczoraj przypadkiem znalazłem się na Jurassic World: Fallen Kingdom i pomyślałem, że może zrobię dobry uczynek i uchronię kogoś przed przed poniżeniem jakim est oglądanie tego szitu.

 

Skisłem i zgniłem, nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://imagesvc.timeincapp.com/v3/mm/image?url=https%3A%2F%2Fewedit.files.wordpress.com%2F2018%2F07%2Fv_217632187218939231213.jpg&w=2200&q=70

 

Entertainment Weekly pokazało ekskluzywnie kolejną odsłonę Venoma z filmu (jw)

 

Ilość odsłon trailera jest jakaś chora, wiecej odslon niż kilku ostatnich spidermanów razem. Może być niespodziewany sukces.

 

A Marvel jak i sony wysylają sprzeczne sygnały odnoście tego jak i czy Venom będzie połączony z MCU. W Far From Home mają się pojawić w San Francisco, gdzie dzieje się Venom...

 

Jaram się, dawno się tak filmem nie jarałem przed wyjściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem Człowiek z ziemi. Biorąc pod uwagę tematykę i ogólny ton, naprawdę ktokolwiek z obecnych przy produkcji mógł jeśli nie spędzić chwili z książką, to chociaż z Wikipedią przed wypuszczeniem filmu. Chociaż ogólnie film nie jest zły, po prostu głupoty jakie gadają, przeszkadzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem hajpu na Venoma, szczególnie po trailerach. Ani śmieszne, ani epickie, ani nie robi wrażenia. Szczególnie przy natłoku filmów o superbohaterach.

Dla mnie jako fana komiksów o Spidermanie wystarczy, że Venom jest dużo bardziej realistycznie odwzorowany niż w Spidermanie 3(sam wyglad i podstawowe zachowanie - wnioskując po trailerach), a film wygląda na taki z zupełnie innym klimatem niż filmy z MCU.

Oczywiście całokształt historii bedzie inny jeśli chodzi o pochodzenie Venoma (w sensie nie "pochodzi" od Spidermana), ale nada wszystkiemu nieprzewidywalności.

 

Opisywanie epickości czy humoru filmu po 3 trailerach to typowy trolling.

 

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem hajpu na Venoma, szczególnie po trailerach. Ani śmieszne, ani epickie, ani nie robi wrażenia. Szczególnie przy natłoku filmów o superbohaterach. 

 

Venom jest jedną z ciekawszych postaci marvela i wygląda na to, że dostaniemy nie tylko świetne wykonanie pod względem wizualnym (zwiastuny pokazują, że raczej nie dałoby się tego zrobić lepiej), ale też oddanie jej charakteru. do tego nieco inny klimat niż zwykle w filmowym uni marvela. oby tylko fabularnie się to jakoś trzymało. wprawdzie scenarzyści nie wyglądają na tych z najwyższej półki, ale reżyser ma za sobą bardzo dobre produkcje ("zombieland" oraz "SC diet"), więc są mocne podstawy za tym, aby oczekiwać co najmniej solidnego kina rozrywkowego (a to udaje się coraz rzadziej komiksowym tworom) i świetnego w swoim gatunku.

 

BTW, jeśli ktoś lubi komiksy na ekranie, to polecam  "Legion" (są już dwie serie) oraz "Cloak and Dagger". ten drugi nie tak dobry, ale zaraz będzie finałowy odcinek i widać, że przebija to np. większość produkcji netflixa. poza tym jest malutki wątek koszykarski ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.