Skocz do zawartości

sezon 2012-2013- rekrutacja REZERWOWYCH!!!


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Wreszcie mamy swoje miejsce (dzięki, Borys!)-możemy powoli zaczynać rekrutację do kolejnego sezonu.

 

Poprzedni sezon traktowaliśmy jako przetarcie, dlatego wszyscy zaczynamy od zera- nawet nasz mistrz gogalq.

 

Szczegółowe zasady pojawią się później- chciałbym, żebyśmy je wspólnie dopracowali. Jednakowoż opieramy się na podstawowych regułach Rotisserie League w wydaniu ESPN (http://games.espn.go.com/frontpage/sports?sport=basketball).

 

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś o formacie ligi od strony praktycznej- polecam cykl artykułów na ZP-1 Sławka Mroza (http://zawszepopierwsze.bloog.pl/kat,633227,index.html).

 

Liga będzie liczyć od 10 do 16 zespołów (może trochę więcej). Jeżeli będzie więcej chętnych osób- stworzymy kilka równoległych w pierwszym sezonie lig, ewentualnie będziemy też kombinować z ilością zespołów w lidze. Tak, żeby jak najwięcej osób chciało zagrać.

 

Koniec wstępu- zaczynamy:)

Wszystkich chętnych do stanięcia w szranki z ubiegłorocznym mistrzem gogalq- zapraszamy! Piszcie na Priv, ewentualnie tutaj.

 

P.S. Prawie wszystkich- dwóm osobom które w poprzednim sezonie popsuły nam zabawę podziękujemy w tym roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, jako obronca tytulu, nie wypada odmowic udzialu w zabawie :D

dopisz mnie tam jesli jeszcze mamy jakies miejsca. mail chyba gdzies tam moj jeszcze masz.

obecnie mam malo czasu ale do startu sezonu powinno byc juz ok.

 

aaa, no i ponad to cube ostatnio cos wspominal, o lidze z pula $ do zgarniecia. Pamietam ze ktos tu jeszcze byl chetny, jakbyscie mieli jakies namiary na sprawdzona lige, to dajcie znac.

 

widze zalias nawet sie zapisal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Panowie- pamiętajcie o mailach (gogalq, Tru Warrior- Wy też, gdzieś mi zginęły stare wiadomości od Was).

 

Kilka osób było zaproszonych- ale jeszcze się nie zalogowało na ESPN-ie. Dajcie znać czy wszystko ok i czy coś się ewentualnie zmieniło w kwestii gry:

 

QAS

bulls2006

bulek

 

Dziś zaprosiłem też:

grzana

zdziś

 

 

nie mam kontaktu z użytkownikiem k1x- chłopie grasz? Pisałem też PW do ciebie. Jeśli się w ciągu kilku następnych dni nie odezwiesz- wylądujesz na ławce rezerwowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.