Skocz do zawartości

acta.


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

mój powód jest prawdziwy- chce ściągac to co mi sie podoba i nie po złodziejskich cenach jakie mamy w kraju

 

gdyby płyta w PL nie kosztowała 40-50zł to nie musiałbym jej nielegalnie sciagac z internetu i tyle

gdyby mnie było stac na chodzenie do kina powiedzmy 5x w miesiącu to też bym nie sciągał

więc powód jest jasny- kradnę bo mnie nie stac na legale ;)

 

 

a prawda jest taka że cytujac dr.Malcolna z Jurrasic parku NATURA I TAK ZNAJDZIE SPOSÓB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zasłyszane na internecie:

 

Powód pi****lenia fałszywy, tzw. warstwa lukru - ograniczona wolność słowa, freedom of expression, wolność szutki

 

Powód pi****lenia prawdziwy: możliwe wyschnięcie źródełek typu rapid, isohunt etc...

 

/thread

 

Nie powiedziałbym, wprowadzenie tego przy deficycie demokracji i niedemokratyczne opcje w tym zawarte to bardzo poważny powód żeby się wkurwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzieje się dobrze, a najzabawniejszy jest ten komuch Gras. Grupa hakerów annonimus przyznaje się, ze blokuje strony rządowe, a ten jebany komuch w TV bez najmniejszego wstydu sciemnia, ze strony nie chodzą, bo zbyt duza liczba je odwiedza i serwery padają i że POLSKA jest przygotowana na ataki hakerów i nie mamy się czego obawiać. WZIAĆ GNATA I WPAKOWAĆ KULĘ W ŁEB TAKIM KOMUCHOM - DO PIACHU Z NIMI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz zaraz.

Czyli jeśli będzie możliwość oglądania na jakiś mega niepopularnych stronach (blogach) meczu i ja ten mecz będą oglądał to na następny dzień mogę się spodziewać wizyty policji?

Więcej - nawet wrzucenie postu elwaratio czy vasqueza do łapu-capu bez ich zgody będzie łamaniem praw autorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. No bo teoretycznie jak to coś wejdzie to każdemu będą mogli zgarnąć kompa, bo na każdego coś znajdą, tak? Czy w takim razie nie uważacie, że to byłoby bez sensu gdyby za byle jeden film zgarniali ? Przecież wtedy by mieli zawalone magazyny i czas na najbliższych kilkanaście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawo nie działa wstecz. Jak podpiszą to 26, promulgują(bo to ma mieć chyba formę umowy miedzynarodowej[nie wiem nie intersuję się tym]) i wejdzie w życie(pewnie standardowe 2 tyg. vacatio legis) to dopiero od tego czasu naruszenie tego aktu będzie niosło za sobą skutki prawne.

 

Ale nie wiem dokładnie jaki to jest z tym będzie, akurat teraz sesja i prócz recapów i nauki nie mam za bardzo na takie coś czasu :D Zresztą jak mówiłem - zdaje mi się, że nie podpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.