Skocz do zawartości

Fb#5 (11/12)


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cała ligę!

Fajnie byłoby gdyby zgłosił się ktoś chętny do komiszowania - najlepiej jakiś zaprawiony w bojach, sprawiedliwy, dyspozycyjny, opanowany z przyjemną osobowością... :D

Jestem za losowaniem numerków na aplecie, draftem na aplecie (najlepiej o 21-23, dzień obojętny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu komiszowałem w FB7, ale jak się nam QAS objawił to ja jestem za... :D

Jak coś to oczywiście służę pomocą. Draft, kiedy by nie był to mi pasuje, jeśli tylko odbędzie się przed 21 grudnia i nie będzie kolidował z draftem w jakiejś innej lidze...

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisz za dużo do roboty nie ma więc się nie bój. Później jak się sezon zacznie mogę wklejać tabelki, jeśli tobie by się nie chciało. Załóż ligę na Yahoo, ustawienia jak w FB#7, w której graliśmy razem przed rokiem, ustal jakiś termin draftu i później zmieniaj go kilkanaście razy, tak aby w końcu wszystkim pasował.

W tym roku będę już komisarzem w jednej lidze i to mi wystarczy. Na prawdę nie chcę komiszować również tutaj, więc naprawdę szczerze mnie ucieszyły twe szczere chęci QAS... :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powiedzmy że jak nikt 'zaprawiony w bojach, sprawiedliwy, dyspozycyjny, opanowany z przyjemną osobowością' się nie zgłosi do niedzieli, to założę ligę itp.

tylko w tabelki to się na bank nie będę miał czasu bawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chciałbym się wyrobić z draftem w przyszłym tygodniu i oprócz poniedziałku pasuje mi każdy dzień wieczorem. Potem będę miał lekki zajeb i nie mam pojęcia jak będę dostępny wieczorami. Możliwe że ciągiem przez tydzień, półtora będę niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powiedzmy że jak nikt 'zaprawiony w bojach, sprawiedliwy, dyspozycyjny, opanowany z przyjemną osobowością' się nie zgłosi do niedzieli, to założę ligę itp.

tylko w tabelki to się na bank nie będę miał czasu bawić...

nie czekajcie Panowie do ostatniej chwili bo wolnych terminów na draft będzie coraz mniej, szczególnie, że czasu do rozpoczęcia gier mało, a lig coraz więcej.

 

Tabelki to pikuś, po rozpoczęciu lig mogę przygotować instrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.