Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

no dzięki Panowie za wspólną grę :)

 

To był mój debiut więc tym bardziej jestem zadowolony ze zwycięstwa. Walka pod koniec była naprawdę zacięta, do ostatniego dnia zerkałem na Twoje wyniki Cube. Również bardzo się cieszę, że wszyscy wykazywali aktywność, dzięki temu nasza zabawa ma sens.

 

Co do składów to myślę, że jednak miałeś dużo lepszy skład od samego początku, Twoje wyraźne prowadzenie po pierwszej połówce sezonu było niezaprzeczalne. W moich oczach zupełnie zawaliłeś ostatnie dni okienka transferowego i przez to między innymi poniosłeś porażkę :)

 

Co do spotkania to jeśli owe udało by się zorganizować to bardzo chętnie bym się na nie udał. Mieszkam obecnie pod Krakowem, mam nadzieje ze reszta nie jest tak bardzo rozsiana po całej Polsce. A liga oczywiscie mam nadzieję przetrwa, bo mamy spory potencjał. Już jakieś nowe osoby się zgłaszały, myślę że wypadało by zrobić może wstępny spis zaraz po PO, byśmy przez okres przerwy od NBA, nie zapomnieli o forum.

 

Cube, jeśli możesz wkleić lub wysłać na PW linki do tych płatnych lig które wygrałeś był bym wdzięczny. Nie ukrywam, że w przyszłym sezonie mogłbym być tym zainteresowany. Mógłbyś też nieco nakreślić na jakich zasadach się to odbywa. aa i jeszcze takie pytanie do Ciebie, który to już Twój rok z fantasy?

 

Życzę wszystkim udanych Playoffs oraz sukcesów ulubionych teamów (poza Lakers oczywiście :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za grę, liczę że w nastepnym sezonie będziemy kontynuować nawet w większym gronie. Bo 10 osobowa liga jest moim (i np. gogalq'a;)) zdaniem za mała.

 

był to mój pierwszy start, tym bardziej cieszy mnie wskoczenie w końcówce na 4 miejsce po byciu przez dłuższy czas w ogonie stawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, Panowie!

 

Gratuluję wszsytkim tym, którzy grali do końca- takich ludzi nam tu trzeba:) Oczywiście gratuluje gogalq- brawo, chłopie! Szkoda jednak, że puchar nie został w Łodzi:)

Cube-ile włozyłeś w tą ligę ESPN i ile wygrałeś- tak z ciekawości spytam?:)

 

Co do ligi w nowym sezonie- proponuję zebrać do siebie maile gdyby ktoś zapomniał na forum wrócić tzn. w sumie te maile mam już- więc tak gdzieś po wakacjach się do was odezwę i będziemy myśleć o zmianach ewentualnych w lidze.

 

A może nawet uda się stworzyć dwie ligi?

 

Go, Clipps! I byle Miami nie wygrało:) Nawet Lakers- byle nie Miami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20- trochę dużo... To prawie całą ligę musielibysmy draftować:) moim zdaniem 15-16 w zupełności wystarczy. Dzięki temu będzie można rotować nie tylko rezerwami ale i lepszymi graczami na rynku FA. Poza tym Matek wolę nawet ligę 10 ale aktywnych niż 20 z których połowa nie będzie miała ochoty grać po 3 tygodniach. Sam wiesz jakie to było wku....jące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu forum poza nami jest aktywne? bo wlasciwie dalej niz poza nasz temat sie nie zapuszczalem :) chetni sie na pewno znajda, w ostatecznosci mozna jakas reklame na innych portalach zrobic. Rowniez mysle ze wiecej niz 15 nie ma sensu, im wiecej osob tym trudniej bedzie tym wszystkim zarzadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.