Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martwcie się, draft sam w sobie nie jest najważniejszy. Kluczowe są wymiany, które będziesz potem robił i łut szczęścia, wszak niemożliwym jest dokładne przewidzenie statystyk zawodników w nadchodzącym sezonie. Nie wiadomo nawet kto gdzie będzie grał, jakich partnerów mieć będzie (transfery są cały czas), czy nie dorwie go kontuzja, czy trenerowi nie odbije i nie skróci mu minut. W tej grze nic nie jest pewne...

 

BTW croolick, nie ma opcji żebyśmy już teraz wylosowali kolejność? Co mi da zrobienie sobie listy chcianych zawodników, skoro nie wiem kto mi przypadnie w pierwszym wyborze, czyli jakich partnerów powinienem mu dobierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko chcecie ulatwiac, ustalislimy poprzednio date i chcac brac udzial w drafcie, nie ukrywam trzeba sie poswiecic. Te osoby ktore zagospodaruja te 2 godziny czy wiecej na draft powinny zostac chyba jakos wynagrodzone, a nie polowy nie ma z roznych tam powodow i sa i tak na tej samej pozycji startowej co reszta obecna. W takim razie po co w ogole brac udzial, zrobmy wszyscy auto pick. Dochodzi do tego to ,ze nie ma kto wylosowac, bo nikt z nas tego z oczywistych powodow zrobic nie moze. Nie kombinujmy juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Od czwartku będę miał bardzo utrudniony dostęp do Internetu- czy mógłby ktoś ewentualnie zastąpić mnie w obsłudze Fantasy Draft na ESPN? Będę starał się wszystkeigoi sam dopilnować- ale tak na wszelki wypadek dałbym komuś login i hasło do mojego konta mo tylko ja mam chyba uprawnienia admina. No chyba ,że można tam nadać komuś dodatkowemu takie uprawnienia, wie ktoś>?

 

EDIT: ok, jest opcja, żeby komuś nadać status admina. Proponuję kogoś kto często tu zagląda- pierwsza osoba która mi przyszła do głowy to matek. No ale czekam na chętnych - kto pierwszy ten lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bedzie z twoimi pickami w naszym drafcie jak przyjdzie kolej?

spokojnie, tak jak mówiłem dam ci listę tylu picków, że nawet jak mi ukradniecie prawie wszystkich to tych 3 brakujących zostanie:) Choć jak znam życie to raptem pójdzie jedna kolejka... Dziś w nocy będę rozkminiał auto=picka na Fantasy ESPN to przy okazji ułożę shortlistę do tego draftu i poślę ci na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi komisarzu, jako że wszyscy się nie określili, a draft za pasem, najwyższy czas określić na ile i jakie kategorie gramy! Jak już się wypowiadałem, osobiście stoję za prostotą, więc klasyczne 8C lub 9C.

 

Wydawało mi się, że to juz napisałem. pisałem, ze jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko to gramy 9 kategorii. Ale ok, przepraszam za brak jasnych komunikatów. Na usprawiedliwienie powiem, że przed urlopem miałem urwanie głowy.

 

MAtek - chodzi o to, żebyś mógł ewentualnie sterować ustawieniami gdyby coś się zje..ło, np. gdyby był jakiś problem z draftem, godziną rozpoczęcie itd. Już ci dodałem uprawnienia. Dam też Raffu bo on ma doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno wszystko śmigać. Draft zaczynamy o 18.15 w sobotę (no chyba że coś popieprzyłem - wtedy o 19.15 :D ). Jest 9 kategorii. Na godzinę przed draftem poznacie kolejność wyborów. na wybór każdego gracza ma się 120sekund - także przypominam o przygotowaniu sobie listy graczy. Mi się raczej nie uda dostać do sieci- więc życze wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że wszystko wypali... Jak coś to Raffu i Matek mają możliwość edycji ustawień- tylko nie namieszajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wątpliwosci, mówiłem wam o tym z tydzień temu ale nikt nie odpisał. Teraz po drugiej analizie wychodzi mi, że to faktycznie chyba 19.15 bo różnica wynosi 6h (myślałem że 5 bo błędnie porównywałem do czasu w Londynie...)

 

kurka, nie wiem do końca. Jakby mógł to ktoś sprawdzić i jeśli faktycznie to 19.15 to zmienimy jeszcze na tą 18.15

 

EDIT: pokazuje mi, że teraz w NY jest 14:44 - więc chyba faktycznie jest to 6h... http://24timezones.com/us_map/usa_time_pl.htm

 

Cofamy o godzinę ten draft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.