Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Jeśli ktoś tak jak ja nie ma dużego doświadczenia w draftach online- proponuję skorzystać z tego narzędzia:

http://games.espn.go.com/fba/mockdraftlobby

można poćwiczyć sobie :)

 

Aha- ustawiłem taki czas: Saturday, December 17, 2011 at 1:15 PM ET. Mam nadzieję, że to jest nasza 18.15 :) Jeżeli ktoś mógłby to jeszcze zweryfikować to byłbym wdzięczny - ale wg mnie mamy teraz (w zimę) +5h względem USA (czyli czasu ET - Eastern Time).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wystraszyłem. Ta sobota dla mnie odpada, ale na szczęście nasz draft odbędzie się dopiero 17.12.

 

http://games.espn.go.com/fba/mockdraftlobby - gorąco polecam! Spotkałem dwóch doświadczonych menadżerów fantasy, i dali mi podpowiedź co do dwóch zawodników których powinienem, a wręcz MUSZĘ mieć w swojej drużynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej właśnie przeglądałem nasze zasady gry i zawuażyłem że w kategoriach nie ma TO!

To było zamierzone czy tak ustawiliście z rekomendowanych ustawień etc.

 

Straty to jest absolutna postawa w Roto i tak jak to niema znaczenia za bardzo w H2H,

tak tutaj to jest kluczowy element układanki!!! Nie komplikuje to za bardzo sprawy ale

w takim układzie zdecydowanie bardziej równoważą się wybory poszczególnych graczy

(przede wszystkim w pierwszej 3-4 rund!)

 

Uprzejmie wnoszę o wprowadzenie tej kategorii... co wy na to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej właśnie przeglądałem nasze zasady gry i zawuażyłem że w kategoriach nie ma TO!

To było zamierzone czy tak ustawiliście z rekomendowanych ustawień etc.

 

Straty to jest absolutna postawa w Roto i tak jak to niema znaczenia za bardzo w H2H,

tak tutaj to jest kluczowy element układanki!!! Nie komplikuje to za bardzo sprawy ale

w takim układzie zdecydowanie bardziej równoważą się wybory poszczególnych graczy

(przede wszystkim w pierwszej 3-4 rund!)

 

Uprzejmie wnoszę o wprowadzenie tej kategorii... co wy na to!

OK, wprowadzę. Myślałem o tym -ale że jestem totalnym nowicjuszem a nie było tego w domyślnych ustawieniach - to tego nie dałem. Jeśli będzie ktoś przeciwny - to wtedy powrócimy do pierwotnych zasad (w sensie: większość będzie przeciw). Oddajcie swoje głosy do powiedzmy soboty do 22.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

W coś takiego jeszcze nie zdarzyło mi się grać...

 

nie chce nic mówić ale właśnie między innymi o to chodzi we wprowadzeniu TO(o to i troszkę więcej).

A/TO to tylko miara wartości podań z reguły PG, comboG i paru pojedynczych przypadków

typu LBG, Iggy, Manu, Hego ITD świadcząca o tym czy podania są dokładne, lub poprostu o stopniu bezmyś....no lekkomyślności :) . Likwidacja asyst to tak naprawdę, pozbycie się jednej z najbardziej fundamentalnych statystyk... plus

 

TO to współczynnik który tyczy się wszystkich zawodników w roto, przede wszystkim tych

najbardziej agresywnych (Dwight, Amar'e... to tylko czubek) więc równie dobrze można by wprowadzać

PT/TO czy wieli innych. Nie mówiąc o tym że nieznam osób które byłyby biegłe w poruszaniu się

łamanymi statami na przestrzni całej ligi (więc na pierwszy rzut oka to niby uproszczenie sprawy, które tak naprawdę nasuwa mnóstwo komplikacji podczas draftu i wogóle całej zabawy).

 

Jestem przeciw.... zagrajmy w klasyczne Roto na 9 statów i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może w jaki sposób naliczane są te wszystkie punkty w ROTO? Robię sobie od czasu do czasu próby w draft lobbies, zawsze kończąc mając coś koło 45 pkt. Jak są one naliczane?

masz 9 kategorii i 10 graczy. A więc w każdej kategorii możesz zdobyć od 1 do 10 punktów (najlepszy ma 10, drugi 9 itd aż do 1 punktu). Maksymalnie masz więc 90 punktów. A jeśli jakąś kategorię odpuszczasz to na starcie trracisz -9 - nie warto raczej...

 

będąc średniakiem nie wygrasz- ale już pewnie jakbyś miał srednio 7 punktów w każdej- czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolick - zdziwiłbyś się :) W lidze ROTO w której grałem wygrał gość który zbudował team na Howardzie.

Wybrał zawodników tak, że wylądował na ostatnim miejscu w FT% i stratach. Zbudował team tak, że wygrał w zbiórkach, skuteczności z gry, blokach, i przechwytach. W pozostałych kategoriach był w okolicach 3-6 miejsca (10 osobowa liga). Czasami opłaca się olać jedną kategorię - wszystko zależy od tego jak zbudujesz zespół, a raczej jak przeciwnicy Ci na to pozwolą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolick - zdziwiłbyś się :) W lidze ROTO w której grałem wygrał gość który zbudował team na Howardzie.

Wybrał zawodników tak, że wylądował na ostatnim miejscu w FT% i stratach. Zbudował team tak, że wygrał w zbiórkach, skuteczności z gry, blokach, i przechwytach. W pozostałych kategoriach był w okolicach 3-6 miejsca (10 osobowa liga). Czasami opłaca się olać jedną kategorię - wszystko zależy od tego jak zbudujesz zespół, a raczej jak przeciwnicy Ci na to pozwolą :)

Ja tylko powtarzam mądrości wyczytane na ZP-1 :D Nigdy nie grałem i szczerze mówiąc traktuje ten sezon jako przetarcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.