Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie określajcie się w kwestii draftu!

 

Póki co odezwał się Tru Warier (nie pasująmu opcje I-III) i Raffu (II i III opcja odpadają). Aha - no i jeszcze nieoficjalnie Matek (bo w innym wątku) mówił, że nie pasują mu terminy I-V ale potwierdź proszę czy faktycznie wszystkie odpadają czy też może ten ostatni niedzielny będzie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko przypomnę, że istnieje narzędzie które nazywa się autopick. Tworzymy listę zawodników których chcemy mieć, i jeśli będą oni dostępni to draft sam ich za nas wybierze, nie musimy być wtedy przy nim obecni. Jednak to nie to samo co obecność przy drafcie i wybieranie samemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Dobra, nie było tematu, już "naprawiłem" kilka szczegółów :)

 

A co do terminów draftu: pasuje mi wszystko oprócz godzin porannych, wtedy zawsze coś mam do zrobienia, tak więc data bez znaczenia, zaś godzina koniecznie wieczorna.

ja tak samo!... godziny poranne bleee i dodam jeszcze ze piątki wieczór też bleeee!

 

Ale jak nie bedzie innej opcji to sie podporządkuję oczywiście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

 

No właśnie chciałbym tak zrobić, żeby każdy mógł on-line pickować bo to lepsza zabawa:) Poczekamy jeszcze na głosy innych ale póki co mamy co najmniej chyba z 7 terminów które w miare wszystkim pasują (nie licząc tych waszych oporów przed porankiem :D ).

 

Aha - do wszystkich poszły już zaproszenia - poza tymczasowym. CZyli czekamy na niego podwójnie bo jeszcze blokuje nam zabawę w obecnym drafcie.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II opcja: 10.12 sobota (w godzinach 10.00-15.00)

 

IV opcja: 11.12 niedziela (w godzinach 10.00-15.00)

V opcja: 11.12 niedziela (w godzinach 18.00-23.00)

 

VIII opcja: 17.12 sobota (w godzinach 18.00-23.00)

 

IX opcja: 18.12 niedziela (w godzinach 10.00-15.00)

X opcja: 18.12 niedziela (w godzinach 18.00-23.00)

 

 

Uważam że najlepsze terminy to te niedzielne, kiedy mamy najwięcej czasu. Ewentualnie przychylałbym się do draftu w sobotę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III opcja: 10.12 sobota (w godzinach 18.00-23.00)

 

IV opcja: 11.12 niedziela (w godzinach 10.00-15.00)

 

VII opcja: 17.12 sobota (w godzinach 10.00-15.00)

 

VIII opcja: 17.12 sobota (w godzinach 18.00-23.00)

 

IX opcja: 18.12 niedziela (w godzinach 10.00-15.00)

 

XI opcja: 23.12 piątek (w godzinach 20.00-01.00)

 

To są terminy mi pasujące na dziś

 

@croolick

 

wysłałem ci pw z moim mailem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wysłane zaproszenia do wszystkich. Pamiętajcie, że do końca jutrzejszego dnia można wybierać termin draftu- wygląda na to, że uda nam się wybrać pasujący wszystkim termin.

 

Bulls, Havlicek- czemu nie zarejestrowaliście się jeszcze w lidze, coś nie doszło, jakieś problemy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam uczelnie przez weekendy wiec w ogole te terminy sa dla mnie niefajne ;)

do tego w popoludnia zawsze bardzo czesto gram w kosza wiec slabo to widze. Preferuje na pewno godziny wieczorne.

I opcja: 9.12, piątek (w godzinach 20.00-01.00)

 

VI opcja: 16.12, piątek (w godzinach 20.00-01.00)

 

IX opcja: 18.12 niedziela (w godzinach 10.00-15.00)

 

XI opcja: 23.12 piątek (w godzinach 20.00-01.00)

 

powiedzmy ze te terminy moglby by mi na dzien dzisiejszy pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERMIN DRAFTU!!!

 

Tak jak przypuszczałem mimo 11 terminów nie udało się wybrać jednego dobrego dla wszystkich :) Ale jest kilka takich, które wymagają jedynie niewielkich ustępstw. Już podaje szczegóły:

 

 

VIII opcja: 17.12 sobota (w godzinach 18.00-23.00)

 

Nie pasuje tylko gogalq - ale z tego co wiem to głównie dlatego, że ma wtedy kosza. Jeśli tak- to jednak prosiłbym cię o zmianę planów. Dałeś tylko 4 terminy które ci pasują (najmniej ze wszystkich) - więc zrób nam proszę przyjemność i dodaj ten piąty a wtedy wszyscy będą szczęśliwi :D

 

IX opcja: 18.12 niedziela (w godzinach 10.00-15.00)

 

Nie pasuje bulls, CubeBrick i Kaczorowi, ale głównie dlatego, że 10.00 to za wcześnie. OK, możemy przesunąć powiedzmy na 12.00 - to wam pasuje?

 

Była jeszcze opcja nr 11 gdzie nie mógł tylko Havlicek- ale z kolei ja już wiem, że wtedy będę w samolocie najprawdopodobniej... WIęc było już nas dwóch. Poza tym czuję, że im bliżej świąt to ten termin stawałby się coraz niewygodniejszy dla wszystkich.

 

Proponuję zrobić tak: jeżeli do powiedzmy końca wtorku wszyscy zadeklarują, że mogą grać w zmodyfikowanym terminie nr 9- czyli 18.12, niedziela w godzinach 12.00-17.00 (przy czym pewnie zdążymy do 15.00) to gramy w tym terminie. Jeśli nie- to sorry gogalq ale gramy w terminie nr 8- tj. sobota, 17.12 w godz. 18.00-23.00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.