Skocz do zawartości

9/11 co sie wtedy wydarzylo


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzalem te loose change Xamel i w 100% zgadzam sie z toba. w oficjalnej wersji jest masakrycznie duzo bledow. oficjalnie ludzie wierza ze grupa dzikusow z "jaskini Afgana" (genialne :D ) dowodzona przez ledwie zywego kolesia w szpitalu, ktory jeszcze miesiac wczesniej byl w kontakcie z CIA, zaatakowala najpotezniejsze swiatowe mocarstwo militarne. przy czym nie zginal nikt w wazny w pentagonie, a olbrzymi samolot wyparowal pod wplywem temperatury (!!!!). w tym samym czasie zawalily sie wieze, chociaz nie trzeba byc ekspertem zeby zobaczyc ze ich zawalenie sie wyglada identycznie jak detonacja budynku. co tam ze mozna zobaczyc wybuchy na NIZSZYCH pietrach na filmach, co tam ze jest cale mnostwo swiadkow ktore slyszaly wybuchy bomb, co tam ze najwiecej na calej operacji 9/11 zyskala administracja USA - oficjalna wersja jest prawdziwa.

 

moim zdaniem to bylo planowane latami, przez waski krag najwyzej postawionych osob i najbardziej podziwiam super specjalistow pilotow FBI/SS/CIA (czy ktokolwiek pilotowal tymi samolotami) ktorzy potrafili z taka precyzja trafic w budynki... oh wait, zapomnialem ze dzikus ktory nie potrafil nawet dobrze latac samolotem, nagle nauczyl sie w 2 dni napierdalac wywijasy pod katem 90 stopni i trafic w budynek w ktory nie uderzylby nawet k**** na nintendo.

 

polecam ten filmik, duzo rozjasnia, a dowody sa nie do obalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @Bast mówi o tym filmiku i tak jak każdy myślący odrobinę człowiek sobie powinien myśleć, ze te zamachy to straszna lipa, śmieszni są niektórzy amerykańcy którzy wbrew logice kwestionują te sprzeczne z oficjalną wersją sprawy, tylko dlatego że z rządem trza się zgadzać a pytań nie należny zadawać, jak Boga kocham to są twierdzenia nie jak z paru wiekowej demokracji ale jak z jakiegoś komunistycznego państewka :?

 

Natomiast co do Kosowa to @Xamel podpisze się pod tym co @Rappar mówi( wyłączając bzdety o patriotyzmie bo już większego spłycenia ideii chyba zapodać nie można, ps takie pi****lenie jak zapodany cytat z Shawa to relatywizm po który tylko za przeproszeniem frajerzy sięgają bo im tak wygodnie :?), historyczne prawa do ziemi nie maja żadnego znaczenia, to mieszkańcy danych terenów mają prawo decydować o swojej bytności, wydaje mi się to jak najbardziej słuszne. Zresztą ciekawa sprawa jest z Wilnem nie wiem czy wszyscy wiedza że po 1 wojenie światowej zaledwie 2% ludności miasta i okolic to byli Litwini, więc imo Polacy jak najbardziej mieli prawo wciągnąć, tą część ziem w granice II RP, durni litwacy mogą sie boczyć o to ale takie są fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście qwa mądrzy z ta tolerancją i poszanowaniem praw i obyczajów innych ale to was w dupe ugryzie, bo ma sens tylko jeśli ci inni mają poszanowanie dla Ciebie.

już czytałem że gdzieś w anglii ( chyba londyn) ilamisci rozwieszali ulotki:

"wchodzisz na teren gdzie obowiązuje prawo (ehm ishamatu? cholera wie, zapomniałem nazwy, czegoś arabskiego w każdym razie)"

czyli że próbują kawałek terenu państwa wyjąć spod jurysdykcji tego państwa.

także bądźmy dalej tolerancyjni a któregoś dnia obudziły Sie w arabowie, a Twoja żona będzie siedemnasta żona jakiegoś turbana,a ty jako niewierny będziesz zredukowany do pozycji sługi. i będziesz mógł sobie wtedy o tolerancji dla innych pogadać.

nie chce qwa zabrzmieć jak jakiś nawiedzony ksenofob, zawsze byłem otwarty na innych, ale jak widzę jak to jest wykorzystywane, to naprawdę uważam że Sie na tym przejedziemy.

Afro-kogośtamow nie wolno krytykować, nawet slusznie, bo to rasizm

z wiary arabskiej nabijac Sie nie można bo to wielką obraza ( ale z chrześcijańskiej można bo my tolerancyjni)

nic to będzie wesoło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( wyłączając bzdety o patriotyzmie bo już większego spłycenia ideii chyba zapodać nie można, ps takie pi****lenie jak zapodany cytat z Shawa to relatywizm po który tylko za przeproszeniem frajerzy sięgają bo im tak wygodnie ),

Ja zawsze popieram teorie naukowe i fakty, bo ich nie da się obalić i zanegować w inny sposób niż napisać to są bzdury/wyśmiać :) Dlatego na przykład wierzę, że człowiek jest wynikiem ewolucji, niż stworzenia przez Boga szóstego dnia jak to utrzymują radykałowie spod znaku PiSu i innych "patrotycznych" ugrupowań :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście qwa mądrzy z ta tolerancją i poszanowaniem praw i obyczajów innych ale to was w dupe ugryzie, bo ma sens tylko jeśli ci inni mają poszanowanie dla Ciebie.

już czytałem że gdzieś w anglii ( chyba londyn) ilamisci rozwieszali ulotki:

"wchodzisz na teren gdzie obowiązuje prawo (ehm ishamatu? cholera wie, zapomniałem nazwy, czegoś arabskiego w każdym razie)"

czyli że próbują kawałek terenu państwa wyjąć spod jurysdykcji tego państwa.

także bądźmy dalej tolerancyjni a któregoś dnia obudziły Sie w arabowie, a Twoja żona będzie siedemnasta żona jakiegoś turbana,a ty jako niewierny będziesz zredukowany do pozycji sługi. i będziesz mógł sobie wtedy o tolerancji dla innych pogadać.

nie chce qwa zabrzmieć jak jakiś nawiedzony ksenofob, zawsze byłem otwarty na innych, ale jak widzę jak to jest wykorzystywane, to naprawdę uważam że Sie na tym przejedziemy.

Afro-kogośtamow nie wolno krytykować, nawet slusznie, bo to rasizm

z wiary arabskiej nabijac Sie nie można bo to wielką obraza ( ale z chrześcijańskiej można bo my tolerancyjni)

nic to będzie wesołoędziesz zredukowany do pozycji sługi. i będziesz mógł sobie wtedy o tolerancji dla innych pogadać.

nie chce qwa zabrzmieć jak jakiś nawiedzony ksenofob, zawsze byłem otwarty na innych, ale jak widzę jak to jest wykorzystywane, to naprawdę uważam że Sie na tym przejedziemy.

Afro-kogośtamow nie wolno krytykować, nawet slusznie, bo to rasizm

z wiary arabskiej nabijac Sie nie można bo to wielką obraza ( ale z chrześcijańskiej można bo my tolerancyjni)

nic to będzie wesoło

zgadzam sie w pełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim podejsciu do Kosowa jakie pare osob tu prezentuje to zycze powodzenia w Nowej Republice Wietnamu za jakis czas :wink:

 

w Kosowie jeszcze w okolicach 2 wojny swiatowej uklad ludnosci byl zupelnie inny, ale przez kolejne 50 lat jedna (biala, europejska, chrzescijanska - wybierzcie sobie) strona rozmnazala sie we wlasciwy jej sposob (czyli przyrost naturalny w najlepszym razie zerowy o ile nie ujemny) druga (dzikusy, inowiercy - ujmijcie to sobie mniej pogardliwie) miala po 15 dzieci w rodzinie.

 

w dodatku ci pierwsi kiedy brakowalo dla nich pracy na miejscu wyjezdzali do lepiej rozwinietych regionow, ci drudzy wysylali kilka z tych nastu dzieci do mafii za granica zeby utrzymywaly pozostala dziesiatke rozmnazajaca sie na miejscu.

 

piekny scenariusz przejecia.

 

a poza tym jakos nie zauwazylem zeby oderwali sie baskowie, polnoc wloch, irlandczycy z polnocy, na samych balkanach ten "demokratyczny" podzial jakos nie dotyczyl serbskiej mniejszosci w chorwacji, lub sztucznego tworu bosni.

 

zreszta stosunek Polski do tej "demokratycznej" metody mozna strescic nastepujaco:

 

- jak ktos sie chce oderwac od ruskich to wolnosc, jak ruscy gdzies mieszkaja i chca do rosji to imperializm

 

- jak ktos sie chce oderwac od serbow to wolnosc, jak oderwac sie chca stanowiacy na jakis terenach wiekszosc serbowie to agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby sie rlandczycy z polnocy oderwali od UK to by ich irlandczycy z poludnia wyprosili z wyspy. tzn. protestantow ...

a tak serio polska wiki podaje ze jest tam 40% katolikow , 14% religie inne, co zostawia 46% na rozne odlamy protestantow.

wiki podaje tez ze 35% ludnosci jest za utworzeniem niezaleznego panstwa north irl, (38% za pozostaniem w uk, 20% za dolaczeniem do eire)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia pokazuje każda cywilizacja prędzej lub później zawala sie pod naporem motłochu.

 

Europa juz jest zalewana (a w dużej mierze zalana) przez arabów, pakistańców i czarnych, ze swoja poprawna politycznie tolerancja europejska kultura i torzsamość jest skazana na zagładę, rozpłynie sie w zalewie afro-islamskiej agresywnie ekspansywnej konserwy, która jest nie do pogodzenia z ''pięknymi europejskimi tęczowymi ideałami'', kultura zachodnioeuropejska w postaci tej z przełomu XX/XXI wieku zniknie, kwestią jest tylko jedno - nie czy ale kiedy to nastąpi.

 

Problem wydaje sie nieodwracalny ... no odwracalny może jedynie w wypadku kolejnej europejskiej wojny i eksterminacji jednej ze stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie popadajmy ze skrajności w skrajność, ja mówiłem o dwóch konkretnych przypadkach to jest Kosowo i Wilno, prosiłbym ich nie zrównywa z przykładem arabów w Londynie bo dla mnie to odmienna para kaloszy. Ci którzy mówią o przynależności Kosowa do Serbi niech również przedstawią rozwiązanie lepsze niż to zaistniałe, Albańczycy tam byli Serbowie zaczęli robić czystki więc k mać teraz nie mają, imo prawa płakać.

 

Natomiast @Rappar mieszasz i liczysz ze coś ci z tego wyjdzie, jeszcze raz napisze twierdzenie o świecie bez granic w obecnej sytuacji geopolitycznej to taka paplanina cieniasów, którym łatwiej wynieść się gdzieś i zapomnieć skąd się pochodzi niż pracować na korzyść swojej ojczyzny. Patriota to choćby taki koleżka co dba o swoje najbliższe otoczenie nie musisz tutaj wyskakiwać z jakimiś górnolotnymi hasłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwariato - wiesz w ogole o czym mowisz jezeli chodzi o kosowo?

 

wiesz jak wygladalo tam zycie serbskiej mniejszosci?

 

slyszales moze o tym ze Sloba wyplynal na szersze polityczne wody na haslach obrony serbow przed albanczykami?

 

pomijajac juz to dlaczego dobrym pomyslem jest niezalezne kosowo, a zlym krajina, republika serbska czy jakas osetia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że po rozwaleniu wojsk milosevica Albańczycy się mścili na Serbach, co do obrony mniejszości serbskiej i wypłynięciu na szerokie wody slobo to zakładam że chodzi ci o początek lat '80, tak czy inaczej zapytałem w jaki sposób wy oceniający odłączenie kosowa negatywnie, byście tą sprawę rozwiązali, mi się ono po prostu najbardziej racjonalne wydawało, i dodam @mythos że faktem jest iż nie wiem jakie były relacje Albańczyków i Serbów przed "osławiona" akcją milosevica, fakty jednak są takie że to Serbskie wojska zaczęły rozwiązywać sprawę po swojemu czyli tak jak miało to miejsce przy okazji Bośni i Chorwacji. Można co najwyżej powiedzieć że Serbia miała pecha bo ich przywódca był skończonym kretynem, ale fakty są takie że świat dowiedział sie o Kosowie po tym jak milosevic je potraktował i na tej zasadzie narodziła się idea autonomi/niepodległości tego rejonu.

 

Trochę też przesadziłem o tym stanowieniu ludności na terenie zamieszkałym, tutaj jest sporo jeszcze innych kwestii na rzeczy, to nie jest tak że nagle każdy region który czuje się nagle jakoś odrębny etnicznie czy chce autonomii ma do niej prawo, bo póxniej rodza sie takie twory jak Naddniestrze albo Osetia, a czym to się @Mythos rózni od Kosowa, a no tym że Ruscy mają swoje interesy i teoretycznie w każdym Państwie sąsiadującym moga za sprawą jakichś swoich kacyków dąrzyć do oderwania danego regionu, pod byle błahym powodem, w przypadku Kosowa przynajmniej według mnie sytuacja ma się inaczej.

 

Zresztą z ruchem autonomii śląska sprawy teoretycznie też mogłyby się mieć podobnie, przecież gorzelik mówi otwarcie że Polska psuje Śląsk albo zepsuła, trza ten Ślask oddać w ręce dobrych gospodarzy z za zachodniej miedzy, taki np. @Rappar pewnie nie miałby nic przeciwko temu bo w sumie niby i czemu każdy wie że nazole bogatsze od nas większe możliwości itd. Na tej zasadzie każdy silniejszy sąsiad przy pomocy takich kacyków mógłby próbować sobie przywłaszczyć dany region, pod byle błahym powodem ot obrony ludnosci, która nagle okazuje się bliska etnicznie, albo obrony mniejszości która jest zagrożona itd itp. Nie można wszystkiego jedną miara traktować, chociaż ja wiem ze większość by tak chciała bo to prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze jak niemcy i watykan uznaja panstwo chorwackie w granicach republiki (jugoslawie zgodnie z konstytucja tworzyly narody a nie republiki, te ostatnie byly podzialem administracyjnym), z terenami zamieszkalymi w 70% przez serbow, za niepodlegle panstwo rownoczesnie z tej niepodleglosci ogloszeniem przez chorwatow to nie ma mowy o kacykach i interesach, takich maja tylko ruscy?

 

dlaczego trzeba utzrymac niepodzielna bosnie ale dac niepodleglosc kosowu?

 

dlaczego nato zbomardowalo serbie a izraela nie?

 

dlaczego osama i ilus innnych terrorystow bylo super jak walczyli z zsrr a stali sie zli walczac z usa?

 

dlaczego akurat irak i libia, a w tej drugiej to co sie stalo ze nie dosc ze kadafi przestal byc naszym przyjacielem to w dodatku obronca wolnosci i demokracji zostal jego byly minister spraw wewnetrznych?

 

z ciekawostek jeszcze: dlaczego nato bo zbombardowaniu chinskiej ambasady w belgradzie tlumaczylo sie ze na ich mapach tam byla wolna przestrzen? tzn kto bombarduje wolna przestrzen? :)

 

ogladales chociazby wag the dog? czytales troche o pmc? o tym kiedy trzeba bylo oproznic magazyny z broni zeby dostac pieniadze na kampanie od firm majacych szanse na nowe zamowienia?

 

jezeli z ostatnich 20 lat zapamietales ze dzielne nato uratowalo niewinnych bosniakow, albanczykow i chorwatow przed krwiazerczymi serbami (nota bene tego samego Slobe traktowano jak architekta pokoju w Dayton i jakos tak szybko zszedl w Hadze zanim cos powiedzial), ze dzielne nato uratowalo biednych i ewentualnie po tej interwencji niezywych irakijczykow przed zlym saddamem, ze dzielne nato zabilo bin-ladena zeby czasem nie zorganizowal z aresztu jakiegos zamachu a za to ruscy to sa zli bo oni nigdy nie wlacza z terroryzmem tylko w przeciwienstwie do kochanych amerykanow realizuja swoje interesy to gratuluje. o izraelu i chinach nawet mi sie nie chce.

 

edit: co do kosowa - to strasznie mi przykro ze aparat panstwowy broniac swoich obywatelami przed terrorystami chcacymi oderwac kawalek terytorium tego panstwa uzyl sily. no okropne. a co do tego kto komu organizowal pogromy i ile bylo w tym propagandy proponuje znalezc jakies bardziej obiektywne zrodla niz polska tv, nawet u nas troche sie o tym pisze, chociazby Stomma w polityce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygooglalem body count kosovo

pierwszy link

http://www.balkanpeace.org/index.php?in ... gen17.incl

 

i cytat z ksiazki Waldemara Lysiaka (o co jak o co ale o sprzyjanie komunistom czy Rosjanom posadzac go nie mozna) -"stulecie klamcow":

 

" Jesienia 1999, gdy konczono przeczesywanie Kosowa, pracujacy tam hiszpański ekspert policyjny, J. L. Palafox, reasumowal 'urobek':

' Mielismy znalezc dziesiatki tysiecy trupow. Łącznie znalezlismy 187 trupow roznych narodowosci i wracamy do domu. Wszystko to jest , delikatnie mowiac, niepowazne' "

 

i dalej strona podobnych cytatow, miedzy innymi wypowiedz niemieckiego lekarza, ktory pracowal w obozie albanskich uchodzcow, ze wiekszosc uchodzcow stanowili zdrowi mlodzi mezczyzni (a ponoc tych wlasnie wymordowali Serbowie) podczas gdy telewizje pokazywaly wylacznie kobiety, starcow i maluchow.

 

"Kosowo jest nasze. Jak widzicie oplacalo sie klamac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu strona ktora poddaje w watpliwosc niskie ilosci znalezionych trupow:

www.thenation.com/article/body-count-kosovo

 

zajebisty jest jeden cytat:

For those of us who supported the intervention, with whatever misgivings, it was plain enough that Milosevic wanted the territory of Kosovo without the native population, and that a plan of mass expulsion, preceded by some exemplary killings, was in train. The level of casualties would depend on the extent of resistance that the execution of the plan would encounter.

zaraz zaraz cos mi dzwoni, a wam?

tak, Philip K. Dick przerwaca sie w grobie ze smiechu ze jego Minority Report nabralo ciala na taka skale, i to bez potrzeby posiadania medium przepowiadajacego przyszlosc. "it was plain enough". te wystarczy, dla kogos jest oczywiste ze beda czystki, to zbombardujmy Belgrad zeby nie bylo czystek.

poezja.

tego nawet Dick by nie wymyslil ...tu strona ktora poddaje w watpliwosc niskie ilosci znalezionych trupow:

www.thenation.com/article/body-count-kosovo

 

zajebisty jest jeden cytat:

For those of us who supported the intervention, with whatever misgivings, it was plain enough that Milosevic wanted the territory of Kosovo without the native population, and that a plan of mass expulsion, preceded by some exemplary killings, was in train. The level of casualties would depend on the extent of resistance that the execution of the plan would encounter.

zaraz zaraz cos mi dzwoni, a wam?

tak, Philip K. Dick przerwaca sie w grobie ze smiechu ze jego Minority Report nabralo ciala na taka skale, i to bez potrzeby posiadania medium przepowiadajacego przyszlosc. "it was plain enough". te wystarczy, dla kogos jest oczywiste ze beda czystki, to zbombardujmy Belgrad zeby nie bylo czystek.

poezja.

tego nawet Dick by nie wymyslil ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podobnych zasadach można by się czepiać interwencji w Iraku, ja powtarzam niezależnie od tego co się działo dokładnie i na jaką skalę w Kosowie takiemu a nie innemu obrotowi spraw jest winny milosevic i jego karta historii, niech nikt nie wciska kitów że nagle cały świat oprócz "sprawiedliwych" barci z Moskwy się uwziął na Serbów bo to bujda( patrząc zresztą na egzekucje w Bośni ten tak zwany świat zachodni jak zwykle sprawę olał :? ), no i komu na litość Boską miałoby zależeć tak bardzo na oderwaniu Kosowa od Serbii jakiemu mocarstwu Albanii ;) Rozpad Jugosławi w takim stylu w jakim miało to miejsce to wina w ogromnej mierze ówczesnej władzy czyli milosevica i jego wieruszki, chcesz się czepiać kogoś to się czep własne jego i takiej a nie innej polityki jaką prowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to ma być twoja odpowiedż, detalami mi będzierz wyjeżdżać, może nie wiem wszystkiego co się Serbii ostatnich lat tyczy ale wiem kiedy ten frajer wypłynął na powierzchnię naprawdę czyli w 1984, i w tej debilnej hadze nie wykitował dlatego że był mężem stanu, ani dlatego że go sobie cia upatrzyła, tylko dlatego że był piep***** złamasem który przyczynił się do podpalenia całego regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odpowiedziales na moj poprzedni post albo pozniejsze Xamela?

 

jaki 1984? w 84 to Sloba zostal przewodniczacym miejskiej organizacji komunistycznej.

 

nie chodzi o to ze nie wiesz wszystkiego, z tego co piszesz wynika ze nie wiesz nic :D

 

a przynajmniej nic czego nie powiedzieli Ci w dzienniku. troche malo na eksperta ferujacego wyroku, nieprawdaz?

 

a co do tego dlaczego umarl w Hadze... hmmm... ciekawe jakie slabe zdrowie maja ci wszyscy wrogowie aktualnego wielkiego brata, saddam, slobo, osama... nikt nie jest w stanie dozyc zakonczenia procesu i zeznawac.

 

obstawiacie ze kadafiego zlapaliby zywcem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Mythos przeciez El odpowiedzial na moje posty

"Na podobnych zasadach można by się czepiać interwencji w Iraku[...]"

 

czyli nie nalezy sie czepiac interwencji w Iraku, cel uswieca srodki, nie ma znaczenia ze broni jadrowej czy czego tam jeszcze nie znaleziono.

celem byla ropa, srodkiem byla wojna, a pretekst sie wymysli

 

zastanawia mnie co bedzie dalej?

zrownaja z ziemia pol krakowa, bo ciocia sekretarza generalnego NATO bedzie miala ochote na oscypki? pretekst sie jakis wymysli. bija murzynow na stadionie wisly czy cus podobnego.

 

BTW: ciekawa ta sprawa zejsc. ciekawe co moglibyli zeznac Ci panowie?

 

aha BTW 2, ja i mythos jestesmy bardzo odlegli ideologicznie, ja go kiedys chcialem wieszac na drzewach, a mimo to mamy podobny poglad na bullshiting eee w tej sprawie. to tez o czyms swuadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wiem wystarczająco dużo ale oczywiście nie wszystko, sadam dożył końca procesu w jego wyniku został powieszony, slobo i inni stawiani robią wszystko żeby te procesy przeciągnąć więc się nie dziw że umierają w celi nie osadzeni.

 

Natomiast @Xamel nie świadczy to o niczym bo ciężko się nie zgadzać każdorazowo na różne tematy, natomiast spodziewałem sie takiej odpowiedzi twojej w sprawie Iraku, otóż po moich postach choćby w tym temacie powinieneś wiedzieć ze nie ufam Amerykańskim władzą ich przesłanki w sprawie Iraku mnie o tyle nie obchodzą że sadam to było takie ścierwo którego los powinien się zakończyć w takowy sposób dlatego dokładne przesłanki nie mają dla mnie znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.