Skocz do zawartości

Forum Awards 2005 I - WYNIKI!


Gość loqsh1

Czy podoba Ci się taka formuła głosowania?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się taka formuła głosowania?

    • Tak
    • Nie (wolałem starą formę)
      0
    • Nie (wogóle mi się nie podoba forum awards)
    • Nie mam zdania


Rekomendowane odpowiedzi

z przyjemnością ogłaszam, że San Antonio wygrali ligę, zakończył się sezon, minęło pół roku od poprzednich typowań tym samym zaczynamy kolejne.

głosy będą przyjmowane - tak jak poprzednio - przez dwa tygodnie od dzisiaj, czyli powiedzmy do południa, 8 lipca, zmieniła się jednak forma. nie typujemy bezpośrednio na forum, służy do tego specjalny program!. mogę przyjąć ewentualnie czyjeś głosy, ale tylko na gg i tylko jeśli okaże się, że są jakieś problemy z programem - nie będę przeglądał tego tematu celem sprawdzenia czy ktoś typował tu a nie tam, więc żeby potem nie było pretensji, że kogoś nie uwzględniłem.

- może głosować każdy kto ma więcej niż 40 postów, na każdego kto ma więcej niż 40 postów.

- kategorie się nie zmieniają, czyli są to:

[MVP]

[NBA Profesor]

[DPOTY]

[MIP]

[6th Man Award]

[Firestarter]

[Najbardziej pomocny forumowicz.]

[Avatar Maker]

[Walls Maker]

[Pasożyt]

[Albatros]

[Funny Gay Award]

[ROTY]

wyleciała tylko kategoria na najlepszą stronę - IMHO było to niepotrzebne, nawet w poprzedniej edycji były problemy na jakie strony można głosować a na jakie nie, a poza tym fani sixers są tu większością więc wiadomo. jak ktoś odczuwa taką potrzebę, to niech zrobi osobne

typowania tylko (awardsy) pod kątem stron.

- wyniki i takie tam pierdoły za dwa tygodnie.

- pytania, problemy z programem (a co? testowałem ale może się zdarzyć, że coś przegapiłem), komentarze tu (tylko proszę nie robić śmietnika i nie zadawać głupich pytań) albo na gg.

ach, jakby ktoś pytał dlaczego w tym roku robimy tak a nie inaczej, albo chciał powiedzieć, że lepiej było tak jak w zeszłym roku, to odpowiadam: za dużo było roboty z liczeniem, parę razy się pomyliłem. ludzie zżynali typy jeden od drugiego. podawali po 5 osób na raz, KaBe i antek byli w ROTY itp..

 

Intrukcja obsługi:

UWAGA! SKRYPT NIESTETY NIE DZIAŁA W FIREFOXIE. ZUPEŁNIE NIE WIEM DLACZEGO, ALE PO DNIU PRÓB NIE ZMUSIŁEM LISA DO WSPÓŁPRACY, NIESTETY. NA PEWNO DZIAŁA JEDNAK W OPERZE I ie

1. wchodzimy pod adres http://www.e-nba.pl/awards/ i naszym oczom ukazuje się taki oto widok (albo trochę inny, w IE wygląda gorzej)

Dołączona grafika

logujemy się używając hasła i loginu z forum.

tip: do zalogowania się (a tym samym wzięcia udziału w forum awards) potrzeba mieć nabite ;) conajmniej 40 postów.

 

2. po zalogowaniu widzimy coś w tym stylu:

Dołączona grafika

po prawej stronie mamy listę użytkowników (zaraz do tego przejdę), po lewej lista kategorii. '+' oznacza, że są już Wasze głosy w tej kategorii, '-' że nie ma, klikamy pierwsze lepsze ;)

 

3. widzimy coś takiego:

Dołączona grafika

na górze oczywiście nazwa kategorii, jej krótki opis (nie rozpisywałem się ;) ).

poniżej, od lewej:

- '1' oznacza pozycję numer jeden (dwa, trzy). za pierwsze miejsce 3 punkty, za drugie 2, za trzecie 1.

- małe pole tekstowe to kwintesencja głosowania, jest to pole na unikalny numer każdego użytkownika - można go wpisać ręcznie, można poprzez kliknięcie (patrz: punkt 4).

- większe pole tekstowe to ksywa gościa. nie jest to zapisywane, pokazywane jest tylko dla Was, żeby było wiadomo na kogo głosowaliście - jak ktoś ma chęć to może tam zamiast pistons wpisać b*c, i nikt się nie pogniewa. ba! nawet się nikt nie dowie! :)

- pole na opis - trzeba wypełnić! bez tego się nie zapisze (max 255 znaków, więc nie piszcie esejów :) )

Dołączona grafika - tak wygląda poprawnie wypełniony formularz, niepoprawnie spełnia jeden z warunków:

- użytkownik typuje samego siebie

- użytkownik poda jednego forumowicza więcej niż raz

- użytkownik nie wypełni jednego z pól

- użytkownik nie poda opisu.

oczywiście nie ma możliwości sprawdzania czy Wasze opisy są sensowne czy nie, ale proszę o jakieś sensowne odpowiedzi, a nie 'bo tak' ;)

 

4. teraz dochodzimy do właściwej części - jak głosować?

otóż po prawej stronie - jak zapewne wszyscy zauważyli - pokazuje się ramka z listą użytkowników, o taka:

Dołączona grafika

od lewej:

- ksywka

- ilość postów

- linki do głosowania. WAŻNE: nie są to ilości punktów, tylko pozycje. czyli jak ktoś kliknie na 1, to postawi delikwenta na pierwszym miejscu, tym samym da mu 3 punkty, na 2 to 2, a na 3 to jeden punkt.

i to właśnie nie działa w firefoxie :)

a co oznaczają te R? ciemnoczerwone oznaczają użytkowników, którzy zarejestrowali się po 24 grudnia (czyli po tym jak zaczęliśmy poprzednie forum awards), natomiast jasnoczerwoni to ci co zarejstrowali się między 1 a 24 grudnia. dlaczego tak? niech każdy to sobie przemyśli sam.

tylko na tych użytkowników można głosować w kategorii rookie - program tego nie sprawdza w momencie zapisywania, ale będę to sprawdzał sam i kasował.

 

5. po wszystkim klikamy na 'zapisz' PRZY KAŻDEJ KATEOGORII. to nie jest przycisk globalny do zapisania wszystkiego razem :)

 

6. jak ktoś odczuwa potrzebę (fajnie by było, gdyby każdy odczuł), to może kliknąc w link 'Utwórz kod do wklejenia na forum' - pokaże mu się coś takiego:

Dołączona grafika

wystarczy zaznaczyć wszystko (prawoklik -> zaznacz wszystko -> kopiuj) i wkleić w tym temacie, będzie gotowe i sformatowane (może nie wygląda najlepiej, ale hej! to tylko otoczka ;) )

 

7. i to wszystko! wyników nie można oglądać na żywo, podane będą dopiero po zakończeniu typowania - wtedy też będzie udostępniony plik z różnymi bajerami typu 'kto na mnie głosował?' itp. ;)

 

8. można się wylogować :)

 

mam nadzieję, że nie będzie z tym jakiś większych problemów, falstartu itp. :)

zapraszam do typowania!

 

http://www.e-nba.pl/awards/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Szak [/*:m:7vvqkkfe]
  • PI3TR45 [/*:m:7vvqkkfe]
  • spabloo [/*:m:7vvqkkfe]
Tak naprawde na forum jest tylko jeden mvp-Szak, reszta po znajomości :)

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:7vvqkkfe]
  • Lord [/*:m:7vvqkkfe]
  • Szak [/*:m:7vvqkkfe]
Podobnie jak w mvp, kandydat jest tylko jeden-spabloo

 

DPOY

  • josephnba [/*:m:7vvqkkfe]
  • Key [/*:m:7vvqkkfe]
  • PI3TR45 [/*:m:7vvqkkfe]
Ciezko bylo wybrac tylko trojke, ale te osoby wydaja mi sie odpowiednie ( a tak naprawde konieczny jest ten opis :) )

 

MIP

  • Qpa [/*:m:7vvqkkfe]
  • FLASH [/*:m:7vvqkkfe]
  • Przem [/*:m:7vvqkkfe]
Nie uwzglednilem tutaj KarSpa, gdyz jest w roty. Ciezko byl kogos wybrac ... :/

 

6th Man Award

  • MuM [/*:m:7vvqkkfe]
  • NY-PiXo [/*:m:7vvqkkfe]
  • Van [/*:m:7vvqkkfe]
Dwoch ierwszych ostatnio prawie zero na forum. van pisze glownie w tematach o nba i la, licze na wiecej.

 

Firestarter

  • KaBe [/*:m:7vvqkkfe]
  • Pistons [/*:m:7vvqkkfe]
  • Divac [/*:m:7vvqkkfe]
KaBe i Pistons to oczywiste, Divaca dodalem za tego Odma i ogolnie la.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • PI3TR45 [/*:m:7vvqkkfe]
  • Wesół [/*:m:7vvqkkfe]
  • artek [/*:m:7vvqkkfe]
Jak cos mi nie wychodzi/umiem to wale do Pietrka, zawsze pomocny. Artek i Wesl tez czasami pomagaja mi :)

 

Avatar Maker

  • Szak [/*:m:7vvqkkfe]
  • PI3TR45 [/*:m:7vvqkkfe]
  • loqsh1 [/*:m:7vvqkkfe]
Troche to dziwne, ale nie ma tu nikogo z w-c, ale to wlasnie ich prace sa imo najlepsze.

 

Walls Maker

  • Qba [/*:m:7vvqkkfe]
  • Karczuś [/*:m:7vvqkkfe]
  • Rookie [/*:m:7vvqkkfe]
Dwojka pewniaków, Rookie za ambicje :)

 

Pasożyt

  • KaBe [/*:m:7vvqkkfe]
  • master [/*:m:7vvqkkfe]
  • Perez [/*:m:7vvqkkfe]
Czasami za duzo ich krtkich postow, nie chcialem zostawic vacatów w zadnej kategorii.

 

Albatros

  • Quickly [/*:m:7vvqkkfe]
  • Wesół [/*:m:7vvqkkfe]
  • loqsh1 [/*:m:7vvqkkfe]
Quickly jest tylko w inne, sporo tam dziala, wesol i loqsh to tez typowi inni :) Troche spadla produkcja travcki, szkoda :)

 

Funny Gay Award

  • Lord [/*:m:7vvqkkfe]
  • travcka [/*:m:7vvqkkfe]
  • Szak [/*:m:7vvqkkfe]
Lord ma swietny dowcip, szkoda ze tak rzadko sie udziela, travcka, zawsze jak cos napisze to jest smiesznie, a Szak to cos podobnego do Lorda, ale Lord jest imo lepszy :D

 

ROTY

  • KarSp [/*:m:7vvqkkfe]
  • Byku [/*:m:7vvqkkfe]
  • InfinitI [/*:m:7vvqkkfe]
KarSp zecydowanie, reszta to byki, Byku nie pisz na tym e-b, pisz na e-nba, oprocz ww trojki chcialem wybrac grega, ale zabraklo miejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, jeszcze lepsza realizacja, szkoda tylko że zapomniałeś o ludziach bez których te forum awards by nie istaniały - czyli o testerach :P Mi się tak dużo bardziej podoba i jest profesjonalniej chociaż trochę za mało komentarzy i wkradło się kilka nieoptymalności :twisted: No to zabieram się za głosowanie...

 

PS. Nie wiem czy tu można wyrażać opinie na temat nowej formuły głosowania, czy tylko wklejać typy. Jeśli ten post tu nie pasuje to coś z nim zróbcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, jeszcze lepsza realizacja, szkoda tylko że zapomniałeś o ludziach bez których te forum awards by nie istaniały - czyli o testerach :P Mi się tak dużo bardziej podoba i jest profesjonalniej chociaż trochę za mało komentarzy i wkradło się kilka nieoptymalności :twisted: No to zabieram się za głosowanie...

dzięki za komentarz no i oczywiście za testing wszystkim betatesterom w liczbie 2.

PS. Nie wiem czy tu można wyrażać opinie na temat nowej formuły głosowania, czy tylko wklejać typy. Jeśli ten post tu nie pasuje to coś z nim zróbcie :)

hmm typy doklej do swojego posta i będzie po sprawie :)

 

Jeszcze jedna sprawa: pojawiły się pytania czy można pominąć jakąś kateogrię.. oczywiście skrypt tego nie zabrania - można zapisać każdą z osobna, edytować itp., ale jednak lepiej by było, gdybyśmy typowali w każdej kateogorii. nie mówię, że od razu, ale przed zamknięciem żeby każdy o tym pamiętał (ostatecznie zawsze można edytować swoje typy tak jak posta) - w przeciwnym wypadku jaki sens mają te nagrody, jeśli każdy będzie przydzielał tylko te nagrody, które chce? i po co ja się męczyłem? :) pietras i szak się męczyli z testowaniem.. itp. ;)

 

tak więc podajcie ludzi we wszystkich kategoriach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u]MVP[/u]

  • Szak [/*:m:1gxlhm4c]
  • spabloo [/*:m:1gxlhm4c]
  • Gumbi [/*:m:1gxlhm4c]
tak jakos :)

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:1gxlhm4c]
  • Maxec [/*:m:1gxlhm4c]
  • Szak [/*:m:1gxlhm4c]
;]

 

DPOY

  • josephnba [/*:m:1gxlhm4c]
  • KaBe [/*:m:1gxlhm4c]
  • loqsh1 [/*:m:1gxlhm4c]
musze tu cos pierdolnac, bo sie nei chce zapisac :)

 

MIP

  • loqsh1 [/*:m:1gxlhm4c]
  • junior [/*:m:1gxlhm4c]
  • antek [/*:m:1gxlhm4c]
j/w

 

6th Man Award

  • MuM [/*:m:1gxlhm4c]
  • Maxec [/*:m:1gxlhm4c]
  • master [/*:m:1gxlhm4c]
j/w

 

Firestarter

  • PI3TR45 [/*:m:1gxlhm4c]
  • josephnba [/*:m:1gxlhm4c]
  • loqsh1 [/*:m:1gxlhm4c]
j/w

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • loqsh1 [/*:m:1gxlhm4c]
  • KaBe [/*:m:1gxlhm4c]
  • Karczuś [/*:m:1gxlhm4c]
loqsh1 - to teraz czekam, az mi pomozesz ;p

 

Avatar Maker

  • Szak [/*:m:1gxlhm4c]
  • PI3TR45 [/*:m:1gxlhm4c]
  • loqsh1 [/*:m:1gxlhm4c]
`

 

Walls Maker

  • Qba [/*:m:1gxlhm4c]
  • Karczuś [/*:m:1gxlhm4c]
  • Miodas [/*:m:1gxlhm4c]
`

 

Pasożyt

  • KaBe [/*:m:1gxlhm4c]
  • antek [/*:m:1gxlhm4c]
  • PI3TR45 [/*:m:1gxlhm4c]
`

 

Albatros

  • loqsh1 [/*:m:1gxlhm4c]
  • KaBe [/*:m:1gxlhm4c]
  • PI3TR45 [/*:m:1gxlhm4c]
`

 

Funny Gay Award

  • loqsh1 [/*:m:1gxlhm4c]
  • PI3TR45 [/*:m:1gxlhm4c]
  • Karczuś [/*:m:1gxlhm4c]
`

 

ROTY

  • KarSp [/*:m:1gxlhm4c]
  • nawciarz [/*:m:1gxlhm4c]
  • Byku [/*:m:1gxlhm4c]
`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja głosuje ręcznie, skoro pod Firefoxa nie chodzi... loqsh1 powinnien za to dostać jakąś naganę :P :wink:

 

[MVP]

1. Szak

2. spabloo

3. Pietras (chociaż czasami bzdury pisze o Sixers :wink: :P )

 

[NBA Profesor]

1. spabloo

2. Lord

3. MuM

 

[DPOTY]

1. Key

2. josephnba

3. Szak

 

[MIP]

1. Van

2. Karsp

3. ??? nie mam pojęcia

 

[6th Man Award]

1. Key (bo mało pisze ostatino)

2. Van

3. Karsp

 

[Firestarter]

1. Pistons (szkoda, ze negatywnie)

2. Pietras

3. KaBe

 

[Najbardziej pomocny forumowicz.]

nie mam pojęcia :wink:

 

[Avatar Maker]

1. Pietras

2. Szak

3. loqsh1

 

[Walls Maker]

nie orientuje się w tym temacie, to się wstrzymuje do głosu

 

[Pasożyt]

tez nie mam pojęcia...

 

BTW: Antek mnie umieścił w tej kategorii... :lol: dziwne, w szczególności że ostatnio mnie na forum prawie w ogóle nie ma (tzn. nie pisze) no ale cóż, widocznie takie ma odczucie :roll:

 

[Albatros]

1. Quickly

2. Wesół

3. loqsh1

 

[Funny Gay Award]

1. Lord

2. Pistons (jak coś napisze czasami, to mozna spaść z krzesła ze śmiechu)

3. Szak

 

[ROTY]

1. Byku

2. Infiniti

3. nie mam pojęcia, nikt specjaline się nie wyróżnił

 

No, to tyle. W kategoriach, w których jestem tabula rasa nie głosuje, żeby czasem nie wypaczyc wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Szak [/*:m:y12d0xkk]
  • spabloo [/*:m:y12d0xkk]
  • josephnba [/*:m:y12d0xkk]
Szak - głównie za to zę zrobił się na "strość" bardzo otwarty na nowe pomysły i integracje w każdym aspekcie niusów , forum i różnych konkursów.

2.Spabloo - dużo wie prawdziwy fachowiec.

3. Joseph hm miałem dylemat w zasadzie tylko przez większa lczbe postów wygrał z Pietrasem czy Loqshem

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:y12d0xkk]
  • Key [/*:m:y12d0xkk]
  • Maxec [/*:m:y12d0xkk]
Wydaje mi się ze Spabloo zasługuje na tą nagrodę. Key to ostry zawodnik.. szkoda zę musi kumulowac swoje zainteresowania głownie sam w jednym temacie.

Maxec - zawsze imponuje .. zasadniczo rozwagą.

 

DPOY

  • PI3TR45 [/*:m:y12d0xkk]
  • josephnba [/*:m:y12d0xkk]
  • Lord [/*:m:y12d0xkk]
Mam nadzieje ze się nie rozpłynisz Pierek ze szczęścia. Kilka razy naprawde pokazałeś się z dobrej strony.:)

Joseph i Lord... Jey kwalifikuje się niemal do każdej kategori (obieżyświat) ale tez umie bronić swoich przekonań. Lord - troche bardziej jako legenda.

 

MIP

  • Qpa [/*:m:y12d0xkk]
  • PI3TR45 [/*:m:y12d0xkk]
  • Karps [/*:m:y12d0xkk]
1. Nio Qpny .. jak dla mnie nagle powróciłes po bidnych latach z nową siłą. Bardzo mi się podoba Twoje zaangazowanie.. gratki również dla stronki Lakers.

2. Tak PIetras .. chyle czoła bo z takiego lamera przeistoczył się w zmikoswanego LoqshoKeya. Na forum jest niemal wszędzie i umie się w każdym miejscu odnaleść.

3.zmieniam byuł kto inny na Karps'a

 

6th Man Award

  • MuM [/*:m:y12d0xkk]
  • greg00 [/*:m:y12d0xkk]
  • Rigel [/*:m:y12d0xkk]
1. Mum -- oj bardzo rzadko pisze. Kiedyś był wzorem. :D Ostatnio założył choćby temat kompedium wiedzy.

2. greg00 moze nie tak rzadko ostatnio .. ale też nie wali postami na prawo i lewo. Zawsze ma ciekawe spostrzeżenia.

3. Rigel - oglądamy sladowe ilosci jego postów ale z reguły rozsądnie pisze.

 

Firestarter

  • Pistons [/*:m:y12d0xkk]
  • PI3TR45 [/*:m:y12d0xkk]
  • Przem [/*:m:y12d0xkk]
1. Lider klasyfikacji:)

2. Powiedzmy ze potrafi skutecznie odstrszayć nowych na pokładzie.

3. Przem chyba za starsze zasługi. Ostatnio prawie nie obecny. Minimalnie za nim Travcka mysle.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • loqsh1 [/*:m:y12d0xkk]
  • PI3TR45 [/*:m:y12d0xkk]
  • Gumbi [/*:m:y12d0xkk]
1. NIo dosyc często pomocny.

2. - !! -

3. MOze nie tak często ostatnio się kontaktujemy.. ale jak sie ma jakieś pytanko to warto do niego uderzyć.:)

 

Avatar Maker

  • Szak [/*:m:y12d0xkk]
  • PI3TR45 [/*:m:y12d0xkk]
  • loqsh1 [/*:m:y12d0xkk]
Heh ta kategori na naszym forum to istne Eldorado. Poprostu już zbliżamy się do apogeum tego szaleństwa. Fajnie ze tak sie dzieje jednak. I o dziwo najbardziej cenie co by nie powiedzieć "amatorów" :) Wszystkie nagrody przyznane zwłaszcza za innowacje.

 

Walls Maker

  • Qba [/*:m:y12d0xkk]
  • Fartman [/*:m:y12d0xkk]
  • jazzmen [/*:m:y12d0xkk]
Ciezka kategoria. Bo o ile avkami bywa ze się interesuje to z wallsami troche ostatnio cieżej.

1. hm większość prac Qby bardzo mi się podoba.

2. Fart - duzo potrafi. I raz na jais czas zrobi coś cudownego.

3. Jazzman (aka Luka) -- nio ostatnio bardzo się rozwinął. Nio i mam jego tapete na pulpicie (okolicznościową)

 

Pasożyt

  • Szak [/*:m:y12d0xkk]
  • josephnba [/*:m:y12d0xkk]
  • travcka [/*:m:y12d0xkk]
heh Mam nadzieje zę nie wygram tej kategori. No moge być drugi:) Ale też daleko mi do mistrzów piszących 10 postów dziennie i każdy w innym dziale:P

 

1. Ostatnio nie zauwązyłem zeby ktoś specjalnie walił na siłe dużo postów. Więc dam tego który jest liderem zdecydowanym w ich liczbie - Szak

2. Jey - mysle że tutaj pasuje

3.Travcka - ostatnio jakby mnie ale niech bedzie za zasługi.

 

Albatros

  • travcka [/*:m:y12d0xkk]
  • Quickly [/*:m:y12d0xkk]
  • Mich@lik [/*:m:y12d0xkk]
1.Pragnołem docenić fakt ze się prakrtycznie z tamtad nie rusza. Jaka siła samozaparcia;P i

2. To również jeden z cichych bohaterów naszego działu Inne.

3. Michalik ..moze nie tak jednostronnie jak w/w ale też raczej z tamtąd kojarze jego posty.

 

Funny Gay Award

  • PI3TR45 [/*:m:y12d0xkk]
  • loqsh1 [/*:m:y12d0xkk]
  • Mich@lik [/*:m:y12d0xkk]
wchodzili w gre miedzy innymi jeszcze Lord , Złów , travcka czy Szak.

 

Pietras... nio duzo konkurencji w tym roku nie miał.

Loqsh - ciekawe gadki

Michalik - raczej zabawny jegomość.

 

NIo nie zmieściłem Lorda, Złówia czy Szaka.

 

 

ROTY

  • greg00 [/*:m:y12d0xkk]
  • kore [/*:m:y12d0xkk]
  • LinKs [/*:m:y12d0xkk]
Greg - dla mnie zdecydowanie wygrął te rywalizację.Od razu potrafił dużo szumu zrobic wokół siebie na forum ... rozmowa na temat zasad naliczania bloków etc. No i oczywiscie stronka Jazz.

2. Bardzo pracowity widze forumowicz,. Ciekawie pisze

3. Links nie wiedziałem zę on jeszcze Rookie .. nio nieźle powybijał na liczniku.

 

 

 

 

ps

brakło mi miejsca dla Kore, czy Vana. HM nio i troche za małoznaków w tym jest musiałem teraz dopisywac .. i nie chciało mi się od nowa wszyskiego. POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u]MVP[/u]

  • Szak [/*:m:oed2kids]
  • spabloo [/*:m:oed2kids]
  • Van [/*:m:oed2kids]
szak zawsze mi imponował, spabloo wie chyba wszystko o lidze unwersyteckiej i swoimi wywodami może imponować , a Van pokazuje się również z b.dobrej strony :)

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:oed2kids]
  • Van [/*:m:oed2kids]
  • Pistons [/*:m:oed2kids]

DPOY

  • Pistons [/*:m:oed2kids]
  • Szak [/*:m:oed2kids]
  • josephnba [/*:m:oed2kids]

MIP

  • antek [/*:m:oed2kids]
  • KaBe [/*:m:oed2kids]
  • LinKs [/*:m:oed2kids]

6th Man Award

  • Żółw [/*:m:oed2kids]
  • Lord [/*:m:oed2kids]
  • MuM [/*:m:oed2kids]

Firestarter

  • Pistons [/*:m:oed2kids]
  • Gumbi [/*:m:oed2kids]
  • Rookie [/*:m:oed2kids]
Pistons- bezapelacyjnie:) natomiast rookie jesli chodzi o tapety, wzbudza duużo kontrowersji :)

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • travcka [/*:m:oed2kids]
  • Bunia [/*:m:oed2kids]
  • antek [/*:m:oed2kids]
1.zawsze poratuje jakimś dobrym kawałkiem:)

2. wymiana płytek !

3. Toine to Toine ;)

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:oed2kids]
  • Karczuś [/*:m:oed2kids]
  • loqsh1 [/*:m:oed2kids]

Walls Maker

  • Fartman [/*:m:oed2kids]
  • Kamil [/*:m:oed2kids]
  • Marcool [/*:m:oed2kids]

Pasożyt

  • Fartman [/*:m:oed2kids]
  • Kamil-KG [/*:m:oed2kids]
  • Zozo.Allen [/*:m:oed2kids]
zapamietalem jak w jakimś temacie jeśli chodzi o bzdury w portalach sportowych, zamiast konkretnego przykladu wpisał 'wszystko co na wp' i jakos utkwiło mi to w lowie :P

sorki za ten 3-ci głos ale nie mialem juz kogo wymyslec :P

 

Albatros

  • travcka [/*:m:oed2kids]
  • antek [/*:m:oed2kids]
  • loqsh1 [/*:m:oed2kids]

Funny Gay Award

  • loqsh1 [/*:m:oed2kids]
  • Rookie [/*:m:oed2kids]
  • travcka [/*:m:oed2kids]

ROTY

  • jazzmen [/*:m:oed2kids]
  • T-Mac [/*:m:oed2kids]
  • Rookie [/*:m:oed2kids]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Szak [/*:m:3o77bsyn]
  • josephnba [/*:m:3o77bsyn]
  • PI3TR45 [/*:m:3o77bsyn]
bo tych kandydatow uwazam, za najlepszych:)

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:3o77bsyn]
  • Szak [/*:m:3o77bsyn]
  • PI3TR45 [/*:m:3o77bsyn]
nie mam weny do wymyslania opisow:)

 

DPOY

  • Szak [/*:m:3o77bsyn]
  • PI3TR45 [/*:m:3o77bsyn]
  • Gumbi [/*:m:3o77bsyn]
:)

 

MIP

  • KaBe [/*:m:3o77bsyn]
  • Rigel [/*:m:3o77bsyn]
  • jazzmen [/*:m:3o77bsyn]
...

 

6th Man Award

  • Wesół [/*:m:3o77bsyn]
  • Żółw [/*:m:3o77bsyn]
  • MuM [/*:m:3o77bsyn]
.

 

Firestarter

  • Pistons [/*:m:3o77bsyn]
  • Przem [/*:m:3o77bsyn]
  • travcka [/*:m:3o77bsyn]
no chyba zwyciestwo Pistonsa jest w tej kategorii przesadzone:)

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • loqsh1 [/*:m:3o77bsyn]
  • Gumbi [/*:m:3o77bsyn]
  • Wesół [/*:m:3o77bsyn]
.

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:3o77bsyn]
  • Gumbi [/*:m:3o77bsyn]
  • loqsh1 [/*:m:3o77bsyn]
.

 

Walls Maker

  • Karczuś [/*:m:3o77bsyn]
  • Qba [/*:m:3o77bsyn]
  • Fartman [/*:m:3o77bsyn]
.

 

Pasożyt

  • travcka [/*:m:3o77bsyn]
  • Pistons [/*:m:3o77bsyn]
  • Kamil-KG [/*:m:3o77bsyn]
travcka jest moim zdecydowanym faworytem:)

 

Albatros

  • travcka [/*:m:3o77bsyn]
  • loqsh1 [/*:m:3o77bsyn]
  • Wesół [/*:m:3o77bsyn]
j.w.

 

Funny Gay Award

  • loqsh1 [/*:m:3o77bsyn]
  • Gumbi [/*:m:3o77bsyn]
  • Rookie [/*:m:3o77bsyn]
.

 

ROTY

  • KarSp [/*:m:3o77bsyn]
  • Perez [/*:m:3o77bsyn]
  • LinKs [/*:m:3o77bsyn]
i to by bylo na tyle:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • spabloo [/*:m:3faifva3]
  • josephnba [/*:m:3faifva3]
  • Szak [/*:m:3faifva3]
W zasadzie to dla mnie obecnie trojka najsensowniej piszacych i duzo piszacych forumowiczow

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:3faifva3]
  • Maxec [/*:m:3faifva3]
  • josephnba [/*:m:3faifva3]
Kiedys byl tutj dla mnie na stale MuM, teraz Spabloo zaksakuje mnie wiedza np high scholowo-draftowa

 

DPOY

  • josephnba [/*:m:3faifva3]
  • Lord [/*:m:3faifva3]
  • spabloo [/*:m:3faifva3]
To dla mnie trojca, ktora najlepiej w racjonalny sposob potrafi bronic swoich racji

 

MIP

  • Przem [/*:m:3faifva3]
  • KarSp [/*:m:3faifva3]
  • Wróbel [/*:m:3faifva3]
Tylko ta dwojka przychodzi mi do glowy itak ciezko bylo wybrac

 

6th Man Award

  • gimmie [/*:m:3faifva3]
  • greg00 [/*:m:3faifva3]
  • jazzmen [/*:m:3faifva3]
Coz za zbieg okolicznosci, mamy tutaj 3 Mormonow

 

Firestarter

  • Pistons [/*:m:3faifva3]
  • PI3TR45 [/*:m:3faifva3]
  • Przem [/*:m:3faifva3]
Tutaj nowy jest Pietras, ktory jak dla mnie ost czesto wynajduje sobie punkty zapalne dla klotni.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Szak [/*:m:3faifva3]
  • loqsh1 [/*:m:3faifva3]
  • josephnba [/*:m:3faifva3]
:)

 

Avatar Maker

  • Fartman [/*:m:3faifva3]
  • Wróbel [/*:m:3faifva3]
  • Qba [/*:m:3faifva3]
tutaj obstaiwalem na pale z pamieci

 

Walls Maker

  • Fartman [/*:m:3faifva3]
  • Wróbel [/*:m:3faifva3]
  • Qpa [/*:m:3faifva3]
Tutaj tak samo jak w poprzedniej kategorii.

 

Pasożyt

  • Carter#15 [/*:m:3faifva3]
  • travcka [/*:m:3faifva3]
  • m0r0 [/*:m:3faifva3]
Tutaj nikt konkretnie mi nie szkodzi, poprostu wybralem ludzi, ktorzy mi sie najbardziej kojarza z dzialem INNE

 

Albatros

  • Carter#15 [/*:m:3faifva3]
  • travcka [/*:m:3faifva3]
  • m0r0 [/*:m:3faifva3]
Jak wyzej

 

Funny Gay Award

  • travcka [/*:m:3faifva3]
  • josephnba [/*:m:3faifva3]
  • gimmie [/*:m:3faifva3]
Tacy tam jajcarze :)

 

ROTY

  • greg00 [/*:m:3faifva3]
  • Lestat75 [/*:m:3faifva3]
  • jazzmen [/*:m:3faifva3]
Kurde i z nowu Mormonska wiara powialo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Gumbi [/*:m:23olccd4]
  • spabloo [/*:m:23olccd4]
  • Szak [/*:m:23olccd4]
1. Gumbi to Gumbi.... :D

2: Spabloo głównie za wiedze, pisze ostatnio chyba troche więcej....

3. Szak - wiadomo MVP ostatniego głosowania, wysoko i teraz :)

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:23olccd4]
  • Lord [/*:m:23olccd4]
  • josephnba [/*:m:23olccd4]
1. Pisze więcej od Lorda

2. Tylko 2 bo pisze mniej od Spabloo

3. Bo 2 pierwsi chyba wiedzą więcej.....

 

DPOY

  • Key [/*:m:23olccd4]
  • PI3TR45 [/*:m:23olccd4]
  • josephnba [/*:m:23olccd4]
1. Key jak zwykle, za wojny z loverami....

2. Pietras za wojny z Keyem i młodymi

3. J za całokształt twórczosci....

 

 

MIP

  • spabloo [/*:m:23olccd4]
  • spree#8 [/*:m:23olccd4]
  • Stromile [/*:m:23olccd4]
nie liczyc, nikogo takiego nie zauwazylem....

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:23olccd4]
  • Maxec [/*:m:23olccd4]
  • Key [/*:m:23olccd4]
1. Danp mało niestety, ale mądrze

2. Maxec bardzo mało i bardzo krótko - tez nie wiem czemu....

3. Key ostatnio więcej, ale i tak troche 6th manowaty był przez ostatnie pół roku...

 

Firestarter

  • Pistons [/*:m:23olccd4]
  • PI3TR45 [/*:m:23olccd4]
  • Dudus [/*:m:23olccd4]
1. Niestety negatywnie... głupotą i nieobiektywnymi wypowiedziami często rozpoczyna niepotrzebne dyskusje...

 

2. Głownie za rozmowy z młodymi

 

3. głos pusty da sie tak ??

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Fartman [/*:m:23olccd4]
  • josephnba [/*:m:23olccd4]
  • Gumbi [/*:m:23olccd4]
1. Za te wszystkie logosy, itd.... wciąż czekam na tę okladke ;)

2. Lubie sobie z nim pogadac , zapytac o cos...

3. patrz wyzej...

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:23olccd4]
  • Szak [/*:m:23olccd4]
  • Karczuś [/*:m:23olccd4]
1. Za pomysły

2. Na zachęte, za to co robił raczej kiedys, niestety ostatnio mniej....

3. Za grafike...

 

Walls Maker

  • Fartman [/*:m:23olccd4]
  • Karczuś [/*:m:23olccd4]
  • Qba [/*:m:23olccd4]
1. Ostatnio oglądałem duzo jego prac, do tego strona 1986... świetne... poprostu..

2. Bo robi takie jak lubie

3. wysoki poziom, ostatnio niestety mniej...

 

Pasożyt

  • antek [/*:m:23olccd4]
  • Carter#15 [/*:m:23olccd4]
  • prawdziwy MASTER [/*:m:23olccd4]
1. miałem nikomu nie dawac, ale skoro antek mi dał, to nie pozostanę dłuzny :twisted: chyba głos dostalem za moj głos w poprzednim głosowaniu, a za co on niminował mnie teraz to nie wiem, bo na forum bardzo mało pisałem, a jak juz tro raczej dosc długo...

 

Albatros

  • travcka [/*:m:23olccd4]
  • Gumbi [/*:m:23olccd4]
  • Rookie [/*:m:23olccd4]
1.wiadomo

2. ubaw po pachy..

3 nie wiem tak kliknąłem...

 

Funny Gay Award

  • gimmie [/*:m:23olccd4]
  • Peter [/*:m:23olccd4]
  • Gumbi [/*:m:23olccd4]
1.wiadomo... :)

2. za to co opoiada o swoich umiejętnosciach...

3. za śmieszne avy

 

ROTY

  • KarSp [/*:m:23olccd4]
  • InfinitI [/*:m:23olccd4]
  • SILAS [/*:m:23olccd4]
ostatnio tutaj lepiej....

1. wiadomo, najwiecej i najlepiej

2.pamietam cos nieraz niezłego przeczytałem

3. cos ostatnio znikł podobnie jak Magic* i kore....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • spabloo [/*:m:372t7vja]
  • Szak [/*:m:372t7vja]
  • josephnba [/*:m:372t7vja]
Pierwsza dwójka zdeklasowała jak dla mnie wszystkich pozostałych. Między zaś samym Szakiem i spabloo niewielka róznica.

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:372t7vja]
  • Lord [/*:m:372t7vja]
  • Maxec [/*:m:372t7vja]
Znów jak wyżej.

 

DPOY

  • spabloo [/*:m:372t7vja]
  • PI3TR45 [/*:m:372t7vja]
  • josephnba [/*:m:372t7vja]
Tu mnie olśniło i nie zagłosowałem na Pistonsa. Argumenty wyżej wymienionych panów są bowiem dużo wyższej klasy niz Pistonsa, choć ten jest tak często nominowany iż lubi obronę i ciągle w takiej roli u nas występuje. Zastanawiałem się jeszcze nad Key, ale

 

MIP

  • PI3TR45 [/*:m:372t7vja]
  • Przem [/*:m:372t7vja]
  • junior [/*:m:372t7vja]
1 miejsce to chyba dlatego, że wcześniej moze nie doceniałem trochę PI3T45. Przem dlatego bo nie pisze już takich głupot jak kiedyś (pewnie mniej czasu ma:) ), a junior chyba ostatnio lepiej niż kiedyś (to pewnie wpływ tego licencjatu :) )

 

6th Man Award

  • Lord [/*:m:372t7vja]
  • Mich@lik [/*:m:372t7vja]
  • Rigel [/*:m:372t7vja]
Lord - bezpalecayjnie. Mich@lik tez coś czasem potrafi sensownego skrobnąć, a Rigel powiedzmy, że sie załapał swoimi ostatnimi postami:)

 

Dałbym Maxeca, ale za dużo (i dobrze) ostatnio pisze:)

 

Firestarter

  • Pistons [/*:m:372t7vja]
  • PI3TR45 [/*:m:372t7vja]
  • Key [/*:m:372t7vja]
1 miejsca nie komentuję bo po co:) Co do 2 to też ostatnio zauważyłem, że PI3T45 lubi dolewać tej oliwy, a Key też zawsze skory do kłótni był:)

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • loqsh1 [/*:m:372t7vja]
  • Fokcik [/*:m:372t7vja]
  • spabloo [/*:m:372t7vja]
1 - wkońcu twórca tego programu:) Fokcik to chyba mimo wszystko za zasługi ze starych dobrych czasów, a spabloo jest zawsze b. miły i pomocny dla nowych z działu magic e-nba.pl i dla każdego co się chce coś dowiedzieć o drafcie.

 

Avatar Maker

  • Fartman [/*:m:372t7vja]
  • gimmie [/*:m:372t7vja]
  • Marcool [/*:m:372t7vja]
1 - jak przy każdej nominacji za dzieło, które z dumą noszę:) 2 - śmieszne sobie wykonuje avy:) 3 - to tak z kapelusza, ale nie było innych kandydatów.

 

Walls Maker

  • Fartman [/*:m:372t7vja]
  • Marcool [/*:m:372t7vja]
  • macavelli [/*:m:372t7vja]
Mogłem tu strzelić znów jakąś gafę, ale nie siedzę zbytnio w tym temacie

 

Pasożyt

  • KarSp [/*:m:372t7vja]
  • Kano [/*:m:372t7vja]
  • antek [/*:m:372t7vja]
1 - Mimo, że się bardzo bardzo stara to mu nie wychodzi (nie bierz tego do siebie). 2 - mnie nie wkurza, ale to jednak nabijacz. 3 - Tak samo jak z miejscem pierwszym, choć chyba jednak na mniejszą skalę.

 

Albatros

  • travcka [/*:m:372t7vja]
  • Qba [/*:m:372t7vja]
  • MuM [/*:m:372t7vja]
Wyjaśnię tylko 3 lokatę. Bo nie miełś już kogo tu dać, a Mum walnął tam niedawno chyba swojego jedynego posta:P

 

Funny Gay Award

  • gimmie [/*:m:372t7vja]
  • Lord [/*:m:372t7vja]
  • loqsh1 [/*:m:372t7vja]
Oj Gimmie Gimmie broń swojej pozycji bo jak dla mnie ostatnio obniżasz loty, a Lord wręcz przeciwnie.

 

ROTY

  • InfinitI [/*:m:372t7vja]
  • greg00 [/*:m:372t7vja]
  • jamesland [/*:m:372t7vja]
Tutaj to raczej z braku laku, ale i tak wskazani przeze mnie w moim mniemaniu byli dużo lepsi niż pozostali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • spabloo [/*:m:2bypcvko]
  • josephnba [/*:m:2bypcvko]
  • PI3TR45 [/*:m:2bypcvko]
Spabloo za wiedze i opanowanie, ponadto ostatnio czesciej pisze. Joseph i PI3TR45 za aktywnosc.

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:2bypcvko]
  • Lord [/*:m:2bypcvko]
  • Van [/*:m:2bypcvko]
Spabloo jak zwykle (przynajmniej w mojej ocenie) zyskuje niezbedne do zwyciestwa punkty dzieki znajomosci spraw "okolodraftowych". Lord tez sporo wie, ale troche rzadziej to pokazuje. Van ostatnio sie wybil i czesciej go widac.

 

DPOY

  • PI3TR45 [/*:m:2bypcvko]
  • Key [/*:m:2bypcvko]
  • josephnba [/*:m:2bypcvko]
Kazdy z nich ma to do siebie, ze jak sie uczepi, to nie odpusci. Roznie bywa co do slusznosci, ale generalnie bywaja momenty, ze mozna walic i walic, a mur ciagle stoi ;)

 

MIP

  • KarSp [/*:m:2bypcvko]
  • LinKs [/*:m:2bypcvko]
  • Perez [/*:m:2bypcvko]
KarSp wygrywa zdecydowanie. Potem odstep i Links, potem znow odstep i Perez - troche na zachete ;)

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:2bypcvko]
  • Dudus [/*:m:2bypcvko]
  • Żółw [/*:m:2bypcvko]
Postanowilem tutaj typowac tylko ludzi, ktorych obecnosc jakos jednak czuc, choc mogliby sie udzielac wiecej. Mum i Stromile mogliby pasowac bardziej, ale oni tak straszliwie rzadko cos pisza, ze bardziej niz 6'th Manami sa raczej odleglymi wspomnieniami :(

 

Firestarter

  • Pistons [/*:m:2bypcvko]
  • Key [/*:m:2bypcvko]
  • Byku [/*:m:2bypcvko]
Pierwsze miejsce wiadomo :) Key - tez wiadomo, czasami jak dosadzi jakis absurd, to niezla chryja wychodzi ;) Byku - m.in. to, ze dzieki "drewnianej aferze" zagoscilem w jego sigu, a i wplynalem posrednio na to, ze zmienil tego paskudnego ava, co mial, na cos "gladszego" :wink:

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Mich@lik [/*:m:2bypcvko]
  • loqsh1 [/*:m:2bypcvko]
  • PI3TR45 [/*:m:2bypcvko]
Po tej propozycji z GTA, nawet jesli mialbym nie skorzystac, Mich@lik ostro wyskoczyl na pierwsze miejsce :) To mnie zaskoczylo. Dalej loqsh1 i PI3TR45 jako "standardowi" ludzie, do ktorych zdarza mi sie miec sprawy i zawsze mozna liczyc na, ze cos dopomoga. Musialem sie ograniczych tylko do 3 wskazan. Tutaj mogli byc rownie dobrze Stromile i np. Gimmie - obaj za pomoc przy Simbaskecie. Postanowilem jednak pozostac przy ludziach, do ktorych czesciej mam jakies sprawy i zawsze moge liczyc, ze co moga to doradza itp.

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:2bypcvko]
  • loqsh1 [/*:m:2bypcvko]
  • Gumbi [/*:m:2bypcvko]
Sila rzeczy skupilem sie na ludzach z bitew, bo tam odnosnie avow najwiecej sie dzialo. Gumbi jako jedyny "pozabitewnik".

 

Walls Maker

  • Qba [/*:m:2bypcvko]
  • Kamil [/*:m:2bypcvko]
  • jazzmen [/*:m:2bypcvko]
Qba i Kamil za wielosc prac. Jazzmen jako nowy - dochodzacy. Mogl byc rownie dobrze Rookie, ale trzeba mialem tylko jedno miejsce do przydzielenia.

 

Pasożyt

  • travcka [/*:m:2bypcvko]
  • kore [/*:m:2bypcvko]
  • Rookie [/*:m:2bypcvko]
Travcka - bo ciagle nie potrafie dojsc po kiego byly te tematy "wpi...dul" i "jacy jestesmy zajebisci" :/ Kore wkurza, bo byl i znikl. A Rookie to czasami wali jakies dziwne, krotkie posty, co nie wiadomo w ogole... :)

 

Albatros

  • antek [/*:m:2bypcvko]
  • Quickly [/*:m:2bypcvko]
  • travcka [/*:m:2bypcvko]
Troche trudna kategoria. Antek jakos od poczatku mi sie tutaj narzucil. Travcka tez mi przyszedl szybko do glowy, bo niezaleznie co tam robi, to jakos sie kojarzy z tym dzialem. Quickly za to, ze o ile dobrze kojarze, zajmuje sie konsekwentnie tymi pilkarskimi sprawami.

 

Funny Gay Award

  • loqsh1 [/*:m:2bypcvko]
  • gimmie [/*:m:2bypcvko]
  • junior [/*:m:2bypcvko]
Loqsh1 za blyskotliwe haselka. Gimmie bo ogolnie taki roztrzepany kawalarz z nutka tego, co dawniej bylo okreslano jako "Dr Milosevic Award" (?). A junior, bo choc rzadko pisuje, to prawie zawsze dowcipnie.

 

ROTY

  • greg00 [/*:m:2bypcvko]
  • ToMack MC [/*:m:2bypcvko]
  • InfinitI [/*:m:2bypcvko]
Trzy dobre, piszace do rzeczy nabytki. W niektorych przypadkach przydaloby sie troche wiecej aktywnosci, ale ze to rookasy... ;)

 

 

Nie wiem, czy czegos nie poknocilem z tymi R jasnymi i ciemnymi, ale chyba zrobilem wszystko jak nalezy. Jakby co to sie poprawi.

 

Master nie rob wiochy i odpalaj IE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Szak [/*:m:2pmd2tl2]
  • josephnba [/*:m:2pmd2tl2]
  • spabloo [/*:m:2pmd2tl2]
szak pisze najwiecej i z sensem. nie wiem skad on bierze na to czas, ale pisze i moim zdaniem obrona tytułu u sie nalezy. J pisze mniej ale tez duzo i nie z mniejszym sensem. Spabloo pisze mnie, ale najmadrzej wiec głos na MVP takze mu sie nalezy.

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:2pmd2tl2]
  • Lord [/*:m:2pmd2tl2]
  • Van [/*:m:2pmd2tl2]
Spabloo dla mnie namardzjeszy forumowicz. Sprawia wrazenie jakby wszystko wiedzał. Lord nie gorzej, ale rzadziej pisze, a szkoda bo mogła by cie niezła walka wywiazac. Van ostatnio imponuje mi wiedzą, wiec dla niego ostantnia pozycja na pudle.

 

DPOY

  • spabloo [/*:m:2pmd2tl2]
  • Key [/*:m:2pmd2tl2]
  • PI3TR45 [/*:m:2pmd2tl2]
Spabloo jak juz wda sie w jakąs duskusje to juz nie odpusic i twardo broni zdania. Key za to ze ciagle ma siły tłuamczyc zaslepienie loverom. Pietrasowi za to ze ma siły ciagle tłuamcyzc Keyowi ze to on jest zaslepiony :wink:

 

MIP

brak typów

 

6th Man Award

Maxec [/*:m:2pmd2tl2]Wróbel[/*:m:2pmd2tl2]danp [/*:m:2pmd2tl2]Maxec zwany forumowym dinozuarem. Zapewne nie ma czasu na wiele postów, ale wtraca sie do dyskusji i pisze zdecydowanie na +. Danp bardzo dobre relacje made in USA :wink: Wróbla czesto nie widac, choc liczba postów o tym nie swiadczy. Ale jak cos napisze to juz lubie czytac jego wypowiedzi.

 

Firestarter

  • Pistons [/*:m:2pmd2tl2]
  • Key [/*:m:2pmd2tl2]
  • PI3TR45 [/*:m:2pmd2tl2]
Pistons chyba nie wymaga tłumaczenia :| Key za to ze za czesto wkurza sie na loverów. Pietras czesto lubi najechac na jakiegos mlodego za głupeigo posta, podyskutowac z KaBe i odpierac ataki Key'a.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Wróbel [/*:m:2pmd2tl2]
  • Gumbi [/*:m:2pmd2tl2]
  • Nawciarz [/*:m:2pmd2tl2]
Wróbel pomól mi w opanowaniu pisana newsów na Raps.e-nba.pl. Zaoferował pomoc z Front Page, ogólnie mówiac za całokształt. Gumbi za avka i słownik polsko-angiel. Nawciarz za rozmowy na gg, nie miałem kogo typowac od djae jego :)

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:2pmd2tl2]
  • Szak [/*:m:2pmd2tl2]
  • Gumbi [/*:m:2pmd2tl2]
Wszyscy za pomysły w avkach i Gubmi za avjka specjalnie dla mnie.

 

Walls Maker

  • Karczuś [/*:m:2pmd2tl2]
  • Kamil [/*:m:2pmd2tl2]
  • Marcool [/*:m:2pmd2tl2]
Sami profesjonalisci :wink: karczus dla mnie ostatnio prezentuje najwyzszy poziom. A raczej prezentowal :? Bo ostanio nic nie robi :? Mam nadzieje mój glos doda mu weny :wink: KAmil awansował do klopa, podniół umiejetnosci i tworzy ciekawie. Marcool od po

 

Pasożyt

Głosuje tylko w pozytywnych kategoriach. Moze zostane posadzony o to ze nie szanuje organizatorów, ale nie lubie obrzucac innych błotem

 

Qrde nie moge wkleic reszty typów. Wiec dodam juz bez zbednych kolorów.

Albatros

1.Quickly

2.antek

3.Loqsh1

Nic nadzywczjanego na wytłuaczenie. po prostu zobaczyłem ich aktywnosc w tym dziale.

Funny Guy

1.Lord

2.gimmie

3.Pistons

Lord- Dziub dziub 4 life :lol: Gimmie'go wszyscy znamy. A niektóre wypowiedzi Pistonsa są smieszne, choc ostatnio coraz bardziej załosne :?

ROTY

1.greg00

2.Byku

3.InfinitI

Dla mnie 3 najbardziej mądrych nowych forumowiczów.

 

Korzystajac z okazji chcem podziekowac za wszystkie głosy oddane na mniej. jeszcze raz wielkie dzieki :)

 

EDIT

głosy będą przyjmowane - tak jak poprzednio - przez dwa tygodnie od dzisiaj, czyli powiedzmy do południa, 8 czerwca,

Gdzie wynki? :twisted:

 

EDIT2

 

Hehe Antek. Wkurzony bylem to sie zamyslilem. MIPa widze tez nie ma, ale to juz jutro dodam. Sroy Antek ze Ci punkt zabralem. Kto daje i odbiera to sie w piekle poniewiera. Aaaa :wink:

 

EDIT3

Wczoraj jeszcze mysłąem nad typowaniami, i 2 kosmetyczne zmiany :)

 

EDIT4

Juz chyba ostantatnia edycja bo zaraz ogłoszenie wyników. Ale mam pewne problemy co do wyboruy 6th man bo chetnie bym tutaj wskazał równiez Ra_da ale nie chcem nikogo z tych co sa odstawaic, wiec wybó cholernie trudny... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Szak [/*:m:3jaokxpe]
  • spabloo [/*:m:3jaokxpe]
  • josephnba [/*:m:3jaokxpe]
Tutaj problemów z wyborem żadnych nie miałem, Szak najczęściej się udziela z tej trójki, ale posty każdego z nich czytam zawsze z przyjemnością

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:3jaokxpe]
  • Maxec [/*:m:3jaokxpe]
  • Lord [/*:m:3jaokxpe]
Każdy z nich wie bardzo dużo na temat NBA, zarówno najnowsza historia jak i te bardziej odległe czasy, wiedza spabloo na temat NCAA przesądziła sprawę.

 

DPOY

  • PI3TR45 [/*:m:3jaokxpe]
  • josephnba [/*:m:3jaokxpe]
  • Key [/*:m:3jaokxpe]
Pietras za wspólne boje toczone przeciwko fanom pewnej drużyny, Joseph i Key bo potrafią bronic swoich poglądów na poziomie i z zawziętością godną pochwały

 

MIP

  • KarSp [/*:m:3jaokxpe]
  • PI3TR45 [/*:m:3jaokxpe]
  • Qpa [/*:m:3jaokxpe]
Nie wiem może się mylę, ale odnosze wrażenie, że każdy z nich jest w ostatnim czasie bardziej widoczny

 

6th Man Award

  • Lord [/*:m:3jaokxpe]
  • Maxec [/*:m:3jaokxpe]
  • danp [/*:m:3jaokxpe]
Te trzy osoby mi tutaj najbardziej pasują, zawsze ciekawie tylko trochę zbyt rzadko

 

Firestarter

  • Pistons [/*:m:3jaokxpe]
  • KaBe [/*:m:3jaokxpe]
  • Key [/*:m:3jaokxpe]
Pistons-nie trzeba komentować, z KaBe kilka intensywnych dyskusji toczyłem, Key czasami przesadza z zawziętością w tępieniu kibiców Lakers

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

brak typów

 

Avatar Maker

PI3TR45 [/*:m:3jaokxpe]Szak [/*:m:3jaokxpe]Gumbi [/*:m:3jaokxpe]Pietras i Szak mają najciekawsze i najbardziej urozmaicone avki, no i jako trzeci Gumbi

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożytbrak typów

 

Albatros

  • brak typów

     

    Funny Gay Award

    1. Pistons [/*:m:3jaokxpe]
    2. PI3TR45 [/*:m:3jaokxpe]
    3. Lord [/*:m:3jaokxpe]Pistons w tym swoim prowokowaniu już chyba bardziej mnie śmieszy niż denerwuje, Pietras często rzuci jakimś śmiesznym tekstem, podobnie Lord

     

    ROTY

    • KarSp [/*:m:3jaokxpe]
    • greg00 [/*:m:3jaokxpe]
    • ToMack MC [/*:m:3jaokxpe]
    Tylko ich jako tako kojarzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Szak [/*:m:1du8g1qm]
  • Gumbi [/*:m:1du8g1qm]
  • spabloo [/*:m:1du8g1qm]
Zagłosowałem prawie jak większośc to nie bede komentował :D

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:1du8g1qm]
  • Gumbi [/*:m:1du8g1qm]
  • Szak [/*:m:1du8g1qm]
Nie lubie komentować :)

 

DPOY

  • antek [/*:m:1du8g1qm]
  • Carter#15 [/*:m:1du8g1qm]
  • Kamil-KG [/*:m:1du8g1qm]
Tu nie wiedziałem kogo dać .. :)

 

MIP

brak typów

 

6th Man Award

spabloo [/*:m:1du8g1qm]Key [/*:m:1du8g1qm]antek [/*:m:1du8g1qm]...

 

Firestarter

  • PI3TR45 [/*:m:1du8g1qm]
  • Pistons [/*:m:1du8g1qm]
  • KaBe [/*:m:1du8g1qm]
Ha ha

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Gumbi [/*:m:1du8g1qm]
  • KaBe [/*:m:1du8g1qm]
  • josephnba [/*:m:1du8g1qm]
:)

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:1du8g1qm]
  • Gumbi [/*:m:1du8g1qm]
  • Szak [/*:m:1du8g1qm]
...

 

Walls Maker

  • Marcool [/*:m:1du8g1qm]
  • Qba [/*:m:1du8g1qm]
  • Karczuś [/*:m:1du8g1qm]
juz mówiłem ze nie lubie komentować ??

 

Pasożyt

  • m0r0 [/*:m:1du8g1qm]
  • mj [/*:m:1du8g1qm]
  • Mar [/*:m:1du8g1qm]
Nie wiedziałem kogo wybrać więc na chybaił trafił ( 2,3) sorki :P

 

Albatros

  • Quickly [/*:m:1du8g1qm]
  • loqsh1 [/*:m:1du8g1qm]
  • travcka [/*:m:1du8g1qm]
...

 

Funny Gay Award

  • antek [/*:m:1du8g1qm]
  • josephnba [/*:m:1du8g1qm]
  • prawdziwy MASTER [/*:m:1du8g1qm]
chybił trafił :P

 

ROTY

  • KarSp [/*:m:1du8g1qm]
  • LinKs [/*:m:1du8g1qm]
  • Perez [/*:m:1du8g1qm]
bla bla

 

 

ROTY

 

 

3. Rookie

oooo :o:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Szak [/*:m:pcf274f1]
  • loqsh1 [/*:m:pcf274f1]
  • Borys [/*:m:pcf274f1]
Bez Szaka to forum (jak i całe e-nba) byłoby teraz jedną wielką sraką

Loqsh1 pomimo wyjebitnego nicka (dajcie mu bana za to, bo pisałem to ze 40 minut) stworzył wiele ciekawych rzeczy dla forum i jest również bardzo aktywny

No i na koniec Borys

 

NBA Profesor

  • josephnba [/*:m:pcf274f1]
  • Lord [/*:m:pcf274f1]
  • spabloo [/*:m:pcf274f1]
Jest jeszcze kilku innych, ale tak jakoś oni mi pierwsi wpadli w czerep i ich najchętniej czytam. Kolejność nie jest aż tak zobowiązująca, ale ksoro już tak mi się wpisali ....

 

DPOY

  • Lord [/*:m:pcf274f1]
  • Pistons [/*:m:pcf274f1]
  • Key [/*:m:pcf274f1]
Heh, w sumie nie mogę skojarzyć Lorda by był takim defensorem, ale jakoś mi się skojarzył z tą opcją jako pierwszy

Pistons - broni jak może swoich racji, które co prawda są inne niż większości, ale z racją jest jak z dupą - każdy ma własną. Dobrze że tak

 

MIP

  • Przem [/*:m:pcf274f1]
  • gimmie [/*:m:pcf274f1]
  • junior [/*:m:pcf274f1]
Cholera, niby czytam forum codziennie, ale nie wiem nawet co tu napisać. Aż tak się nie przyglądam kto coś pisze, po prostu czytam a zapamiętuję tylko te najlepsze i najciekawsze dla mnie osoby. Stąd ta trójka z lekka wymuszona.

junior - bo pisze trochę

 

6th Man Award

  • Szak [/*:m:pcf274f1]
  • Key [/*:m:pcf274f1]
  • Maxec [/*:m:pcf274f1]
Nie załapali się do MVP więc niech mają tutaj. Nie traktuję tej kategorii jako tego kto "mało pisze ale jak już to mądrze" tylko tych, którzy są z lekka z tyłu tych najlepszych.

 

Firestarter

  • Key [/*:m:pcf274f1]
  • Pistons [/*:m:pcf274f1]
  • PI3TR45 [/*:m:pcf274f1]
Key za to jak atakuje w dziecinny sposób i gdziekolwiek może (nie będąc nawet prowokowanym) organizację LAL

Pistons za jego wizje, które różnią się od typowych

...

Pietras .... nie jestem pewny, ale Pietras jest chyba z tych fanów LAL, którzy bronią ic

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • SaLi [/*:m:pcf274f1]
  • Tutanchamon [/*:m:pcf274f1]
  • ::Szafa:: [/*:m:pcf274f1]
Naprawdę nie wiem, bo mi nikt nie pomaga (bo nie ma mnie tu \"ciałem\"). Daję cokolwiek bym mógł iśc dalej (tak wiem, nie czytałem wcześniej insturkcji obsługi ;])

 

 

Avatar Maker

  • Szak [/*:m:pcf274f1]
  • Wróbel [/*:m:pcf274f1]
  • Marcool [/*:m:pcf274f1]
Szak robi świetne avatary. Nie są to rzeczy robione w Photo w stylu typowo walls-cave, ale zawsze coś innego, z pomysłem ... Rewela

 

 

Walls Maker

  • Marcool [/*:m:pcf274f1]
  • Fartman [/*:m:pcf274f1]
  • Wróbel [/*:m:pcf274f1]
Tego nie pamiętam, bo dawno nie byłem w tym dziale.

 

Pasożyt

  • artek [/*:m:pcf274f1]
  • Kane [/*:m:pcf274f1]
  • Kano [/*:m:pcf274f1]
Jak mogę, staram się omijać posty takich ludzi i nie zapamiętuję na szczęście ich nicków. Też wymyślam (ale pewnie coś trafię :) )

 

Albatros

  • Wróbel [/*:m:pcf274f1]
  • Carter#15 [/*:m:pcf274f1]
  • Przem [/*:m:pcf274f1]
Next

 

Funny Gay Award

  • Lord [/*:m:pcf274f1]
  • Szak [/*:m:pcf274f1]
  • josephnba [/*:m:pcf274f1]
W sumie nie ma tu zbyt zabawnych postów niestety. Bawi mnie kąśliwa wymiana uwag między Lordem i Szakiem :)

 

ROTY

  • SaLi [/*:m:pcf274f1]
  • mj [/*:m:pcf274f1]
  • Lestat75 [/*:m:pcf274f1]
Nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Szak [/*:m:1dk73djx]
  • josephnba [/*:m:1dk73djx]
  • spabloo [/*:m:1dk73djx]
Bez Szaka i josephanba to forum byłoby nudne. Spabloo świetnie ich uzupełnia i swoją obecnością na forum także dodaje uroku.

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:1dk73djx]
  • Lord [/*:m:1dk73djx]
  • Szak [/*:m:1dk73djx]
Tu nie było wątpliwości, ani chwili zastanowienia, wiadomo kto posiada największą wiedze.

 

DPOY

  • Lord [/*:m:1dk73djx]
  • Key [/*:m:1dk73djx]
  • Pistons [/*:m:1dk73djx]
Lord i Key od kiedy pamiętam bronili swego rękami i nogami. Pistons dostał się tu ze względu na swoją nieustępliwość w bronieniu swojego (nie koniecznie dobrze argumentując swoje racje)

 

MIP

  • KarSp [/*:m:1dk73djx]
  • antek [/*:m:1dk73djx]
  • PI3TR45 [/*:m:1dk73djx]
KarSp zaczął więcej pisać, do tego bardzo rozbudowane posty, miłe do czytania. Antek i P!3TR45 ciekawiej :wink:

 

6th Man Award

  • MuM [/*:m:1dk73djx]
  • Borys [/*:m:1dk73djx]
  • Fokcik [/*:m:1dk73djx]
Stara gwardia nie rdzewieje, jak chłopaki coś napiszą to aż miło mi się czyta.

 

Firestarter

  • Pistons [/*:m:1dk73djx]
  • PI3TR45 [/*:m:1dk73djx]
  • ::Szafa:: [/*:m:1dk73djx]
Pistons od początku swgo pisania na forum był taką osobą, a P!3TR45 także zaczął prowokować innych.

Szafa bo nie miałem nikogo innego, a poza tym on też miał swoje prowokacje.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Gumbi [/*:m:1dk73djx]
  • KarSp [/*:m:1dk73djx]
  • Szak [/*:m:1dk73djx]
Na tych chłopaków zawsze mogę liczyć, jak tylko mogą to pomogają. Dzięki :)

 

Avatar Maker

  • Szak [/*:m:1dk73djx]
  • PI3TR45 [/*:m:1dk73djx]
  • Karczuś [/*:m:1dk73djx]
Też nie będe oryginalny, ostatnie Wasze prace były extra, a Karczuś to po znajomości.

 

Walls Maker

  • Qba [/*:m:1dk73djx]
  • Fartman [/*:m:1dk73djx]
  • Rookie [/*:m:1dk73djx]
Dla mnie najlepsi tapeciarze (Karczuś się opuścił i nie ujawnia swoich prac na forum)

 

Pasożyt

  • Żółw [/*:m:1dk73djx]
  • Lord [/*:m:1dk73djx]
  • Carter#15 [/*:m:1dk73djx]
Ostatnio mało ciekawe posty piszą :?

 

Albatros

  • travcka [/*:m:1dk73djx]
  • loqsh1 [/*:m:1dk73djx]
  • PI3TR45 [/*:m:1dk73djx]
Nie musi być chyba komentarza.

 

Funny Gay Award

  • Rookie [/*:m:1dk73djx]
  • loqsh1 [/*:m:1dk73djx]
  • Gumbi [/*:m:1dk73djx]
Rookie zawsze mi się kojarzył z małym chłopkiem wesołkiem :lol: loqsh1 i Gumbi za poczucie humoru.

 

ROTY

  • KarSp [/*:m:1dk73djx]
  • Perez [/*:m:1dk73djx]
  • LinKs [/*:m:1dk73djx]
KarSp bez dwóch zdań, jeden z najlepszych "nowych' Perez i LinKs bo ich czasem dojrzę na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.