Skocz do zawartości

Zjazd Forumowiczow 2005 -godziny wynajmu sali


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak jak wiekszosc osob chciala bedzie wynajeta sala, gdzie urzadzimy sobie zawody. :)

 

W tym temacie piszemy proponowane godz. na wynajecie sali. Proponowalbym min. 4 godziny. znajac zycie to duzo czasu zejdzie nam na orgranizacje skladow itd. + przerwy...

 

takze proponuje wybor pomiedzy 4-5 godzin. Przypominam ceny sali:

 

75zl/h sala wymiarow: 15,4metra x 24,5 metra. Jest tam najprawdopodobniej 6 koszy, wiec przy takiej szerokosci mysle,ze mozna grac 2 mecze rownolegle w poprzek sali.

 

 

Zakladajac, ze bedzie nas 20 osob to pzy 4 godzinach grania wyniesie to:

15zl/osoby.

 

Przy 5 godznach: 18,75zl.

 

Ale moze nas byc i wiecej osob,takze koszty sie rozloza.

 

Oprocz ustalenia ilosci godzin, piszcie tez w jakich godz. najlepiej wszystko wynajac. Przypominam,ze odrazu nie bedziemy isc grac, najpier dojazd do hotelu, a potem jakos musimy sie zgrac poznac... proponuje jakis wypadzik cos zjesc...

 

Moja propozycje to godziny: 15-19 (ew. 20 jesli na 5godz. wynajmujemy sale. Oczywiscie pisza tutaj tylko te osobby,ktore wiedza,ze jada na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował wynajęcie hali do 20 czyli albo od 16 (4 godz) albo od 15 (5 godz). Potem jakiś prysznic czy coś i wypadzić uzupełnić płyny :wink: IMO 4 godz wystarczą, tym bardziej że będą 2 boiska, a na razie mało osób zadeklarowało przyjazd. Także moja wersja - 4h - 16-20

A co do koszulek to ja bym przyznawał wg rang na forum - zaczynając od MVP, potem superstarzy itd :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował wynajęcie na 5 godzin, 14-19 albo 15-20... Co do koszulek to Pietras bardzo mi pomógł dzisiaj do szkoły (thx again!), wiec mam nadzieje że dla niego jakaś sie znajdzie, oczywiście z Iversonem 8)

 

PS. Jeśli ktoś chce pożyczyć mojego siga to bardzo proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta sala na pozne popoludnie / wczesny wieczor moze byc. Ale to mamy jak rozumiem w pierwszy dzien. Jakby co to mozna tez pograc troche na dworze. Zaleznie od pogody. Mysle, ze na miejscu sie cos jeszcze uzgodni. Ja tam w sumie nie mam zadnych planow, wiec jakby co to dam sie poniesc tłumowi. Choc to bedzie niezly lol jak kilkanascie chlopa bedzie lazilo w grupie po miescie :) Cos jak polkolonie dla troche starszych "dzieci", hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm godziny wynajęcia. Mi to ryba, bo grałem już nawet od 22 do 00 więc :roll: , ale najlepszym roziązaniem byłoby chyba właśnie od ok 15-16 i na 4-5h, czyli głosuję podobnie jak większaść i dostosuję się do reszty. Zjeść przed graniem napewno c9oś trzeba i to jak pisał Borys będzie dobra okazja, żeby się bliżej poznać, także do max 12 wszyscy powinni byc juz w komplecie i porozdzielani w pokojach, tak zeby na 13 iść coś zjeść, bo zaraz przed graniem to lekkie przegięcie. Trzeba trochę dać żołądkowi czas na trawienie, bo wiadomo jak się gra z pełnym brzuchem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, sale zarezerwowalem od 15-19, takze temat zamykam. Wzialem sale srednia, czyli wymiary: 15,4metra x 24,5 metra.

 

koszt 75zl/h

 

Zakladajac,ze bedzie 20 osob:

 

75zl x 4h = 300zl

 

300zl ; 20 osob = 15zl / osobe.

 

Jakby sie okazalo,ze bedzie nas mniej to najprawdopodobniej bedzie mozna przerezerwowac sale na ta mniejsza (wymairy: 11,5x24,5) koszt mniejszej sali: 65zl/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, sale zarezerwowalem od 15-19, takze temat zamykam. Wzialem sale srednia, czyli wymiary: 15,4metra x 24,5 metra.

 

koszt 75zl/h

 

Zakladajac,ze bedzie 20 osob:

 

75zl x 4h = 300zl

 

300zl ; 20 osob = 15zl / osobe.

 

Jakby sie okazalo,ze bedzie nas mniej to najprawdopodobniej bedzie mozna przerezerwowac sale na ta mniejsza (wymairy: 11,5x24,5) koszt mniejszej sali: 65zl/h

Super. W niedziele te same godziny? 4h w ciagu dnia troche mało, ale jak juz mówiliśmy zawsze można iść podogrywać na dworze resztę jak bedą jeszcze siły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam zasadnicze pytania:

Gdzie dokładnie jest ta hala? bo siosta musi najpier znaleźc zeby potem nie szukac na łęb na szyje po calej Warszawie?

 

Jaki jest ogólny plan? Bo ja pisze sie tylko na mecze, puby to nie dla mnie i zastanaiwam sie jak mógłbym do Was dołaczyc? Gdzie sie spotkac?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku istnieje szansa, ze sie zjawie jednak, gdyz term egz ktory wypada na 09.07.2005 jest uzalezniony od uzyskania zaliczenia z tegoz samego przedmiotu,z ktorym bedzie ciezko. Stad tez wnioskuj, ze szanse mojego pojawienia sie tam sa stosunkowo duzo (choc nie mowie hop). Dla mnie, zebym jechal jest jeden warunek, bez spelnienia, ktorego nie pojade. Nie zebym tam stawial warunki, poprostu ze wzgledu na inne wydatki ten wyjazd dla mnie musi byc obciazony jak najmniejszymi kosztami. Stad tez kluczowa kwestia dla mnie jest kwestia transportu. A wiec, ja bym jechal swoim samochodem. Tylko, zeby byl sens jazdy mysle, ze musialo by sie zemna zabrac 3 forumowiczow. Najlepiej z okolic Katowic, bo sam mieszkam w Mysłowicach. Ja swoja decyzje o wyjezdzie najpozniej podejme w pierwszych kilku dniach lipca tj najpozniej do 3. Prosilbym osoby zajmuajce sie organizacja by podaly calkowite koszty na miejscu tj sala i nocleg. Zebym mogl sobie zrobic taki kosztorys :) Takze powol izaczynam czuc goraczke spotkania z ludzmi, ktorych na oczy nie widzialem, a stykam sie z nimi slownie na codzien.

 

Apropo jeszcze drugiego dnia to te same godz gry raczejodpadaja, niektorzy po za Warszawiakami musza dojechac do domu, a taki dojazd bedzie trwal w moim przypadku kilka godz. Stad tez na drugi dzien godziny gry, rozsadne godz gry todla mine dopoludnia, pozniej pozny obiad i wio do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec, ja bym jechal swoim samochodem. Tylko, zeby byl sens jazdy mysle, ze musialo by sie zemna zabrac 3 forumowiczow. Najlepiej z okolic Katowic, bo sam mieszkam w Mysłowicach.

Zwazajac na to, ze jeszcze niedawno zwykles miec co 2 dni w opisie na GG slowo "bania", to mysle, ze podroz z toba moze byc dosc ekstremalnym przezyciem :wink:

 

A powaznie, to co do jazdy autem Mich@lika, to tez jak dotad konkretow nie ma. U ciebie komplikuje kwestia zaliczenia. Dla mnie poki co nie wynikly zadne okolicznosci, ktore mogloby zawazyc na moim wyjezdzie, wiec jakby co, to ja jestem chetny do zabrania sie z kims autem i partycypowania w kosztach. Z tego co pamietam, to pare innych osob z naszych okolic tez wyrazilo zainteresowanie, wiec zaleznie od tego, jak sie to rozwiaze, to mozna sprobowac sie dogadac kto, kiedy i z kim, czy kogos dobrac itp.

 

Apropo jeszcze drugiego dnia to te same godz gry raczej odpadaja, niektorzy po za Warszawiakami musza dojechac do domu [...] Stad tez na drugi dzien godziny gry, rozsadne godz gry todla mine dopoludnia, pozniej pozny obiad i wio do domu.

No, racja. Ja nie wiem, kiedy mi sie zacznie staz, ale mysle, ze w lipcu i jesli trzeba bedzie wrocic tak, zeby na poniedzialek byc gotowym, to trzeba zrobic tak, jak pisze Key.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwazajac na to, ze jeszcze niedawno zwykles miec co 2 dni w opisie na GG slowo "bania", to mysle, ze podroz z toba moze byc dosc ekstremalnym przezyciem

Niestety ten okres to byl jakis trok temu marzec/kwiecien. Teraz termin "bania" jest dla mnie rzadko aktualny. Co nie oznacza, ze nie uracze sie browarem w pierwszy dzien wieczorem. Oczywiscie w miare zdrowego rzsadku, bo na drugi dzien driving :)

 

PS

To jeszcze mialem napsiac w poprzednim poscie, ale zpaomnialem. Co do gryw kosza to naprawde bedzieto dla mnie wielki sprawdzian, bowiem ostatni raz pogrywalem jakis rok temu. i to kilka razy tylko. Ja raczej juz wypadlem z obiegu. Takze, moze umiejetnsoci jeszcze jakies pozostaly, ale juz kondycja nie ta (na codzien zero sportu). Stad tez sadze, ze dam szanse popisu mlodej, swierzej rozlatanej na bierzaco krwi, zajme sie tym czym lubie najbardziej czyli defence :)

Co do pozycji to sam siebie widze na PF, zawsze tak gralem, choc moj wzrost (186 cm) moze mnie na te pozyycje nie predysponuje, choc wszystko zalezy od sredniej wzrostu innych forumowiczow, ktorsy tam beda. W kazdym badz razie w obronie torche ze mna csie pomeczycie (115 kg :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze przeczytałem? :shock: 186 cm i 115 kg? :shock: Z racji tego, że zawodnika którego mam na myśli nie darzysz sympatią, to nie bede Cię porównywał :roll:

 

Poza tym co to za PF z 186 cm wzrostu? :P ja mam 181 a nie wyobrazam sobie grać nigdzie indziej jak na obwodzie :) A co co kondycji itd. to się nie martw, jest nas już dwóch 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Key to będzie twardy zawodnik :) ja także, jak już wspominałem, kondycyjnie nie dam rady poszaleć, ale jak na mnie poczekacie to postaram się dobiegać na połowę rywali :wink: Co do pozycji, to ze względu na kondycję nie wyobrażam sobie gry nigdzie indziej jak na środku :) mimo, że mam tyle co master, czyli 181cm. Na obwód jestem jednak za wolny i nie daję rady tyle biegać, choć mam jeszcze parę dni na trening :roll:

 

PS. Key - mam nadzieję, że uda Ci się przyjechać. Chętnie Cię poznam i walnę browarka. Może po będzie się gadka lepiej układać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozycji to sam siebie widze na PF, zawsze tak gralem, choc moj wzrost (186 cm) moze mnie na te pozyycje nie predysponuje, choc wszystko zalezy od sredniej wzrostu innych forumowiczow, ktorsy tam beda. W kazdym badz razie w obronie torche ze mna csie pomeczycie (115 kg :) )

Wow, taki "mały" dominator z Ciebie :lol: Jedno jest pewne. Jak Key przyjedzie to ja chcę być z nim, bo miec taki arsenał pod koszem to zawsze argument :wink:

 

No ja mam podobnie jak Master i P 181 cm, ale nigdzie indziej niż jako SG/Sf się nie widzę. Przepychać się pod koszem i grać tyłem to dla mnie wyższa algebra, ja tam wolę dużo biegać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam podobnie jak Master i P 181 cm, ale nigdzie indziej niż jako SG/Sf się nie widzę. Przepychać się pod koszem i grać tyłem to dla mnie wyższa algebra, ja tam wolę dużo biegać

podobie jest ze mną ... mimo tego że mam 185cm wzrostu to jednak wogule nie widze siebie pod koszem, no może zbiórki i bloki to jeszcze, ale praca ciałem i przepychanie się przy moich 70kg niebardzo :oops: SG/SF to sa pozycje które lubie, granie na obwodzie, często przy koźle i wbieganie pod kosz to mój żywioł, a gra tyłem do obreczy to czarna magia, obawiam sie ze bym tam został zgniecony :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choc moj wzrost (186 cm) [...] w obronie torche ze mna csie pomeczycie (115 kg :) )

WTF? To cos ty za zdjecie przyslal swego czasu? To, gdzie byles w bialej koszulce e-nba.pl. Albo jakis retusz albo te 115 kilo masz niezle skondensowane. Aha, rozumiem, ze to zamyka kwestie przezywania Shaqa :)

 

Swoja droga juz wiem, czemu tylu ludzi na forum czepia sie Shaqa i czesto widac hasla, czego to on nie powinien robic, skoro ma takie warunki. Naliczylem jak dotad 3 osoby, ktore mysla, ze pozycja centra jest dla nich odpowiednia, bo przybrali na wadze albo nie maja kondycji. A to niby co, taka latwiutka pozycja ma byc czy co? :)

 

BTW. Ja mam 187 i 85 i lubie wszyskiego po trochu. Troche walki pod koszem, troche tylem, troche przodem, troche biegania, troche wciskania. Wzorem tego, ze u nas im wyzszy tym gra dalej od kosza (PI3TR45 i master) - ja widze siebie jako SF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobie jest ze mną ... mimo tego że mam 185cm wzrostu to jednak wogule nie widze siebie pod koszem, no może zbiórki i bloki to jeszcze, ale praca ciałem i przepychanie się przy moich 70kg niebardzo SG/SF to sa pozycje które lubie, granie na obwodzie, często przy koźle i wbieganie pod kosz to mój żywioł, a gra tyłem do obreczy to czarna magia, obawiam sie ze bym tam został zgniecony

Uee LinKs ... :P ja tam najlepiej sie pod koszem czuje (chociaż mam 176 cm , 64 kg ) . Na obwodzie tez moge zagrac ale skutecznosc z dystansu* i poldystansu** srednio mam ( *40% \\\ **65% ) jak mam dzień to ze 15% więcej :P . A z pod kosza trafiam ze 95% , do tego nie wiem jak to możliwe b. dobrze blokuje ( srednio wyzszych ) a przepychanie :? tez niezbyt ale ja wole pokręcić piwotem lepiej niz sie przepychać :P - To jest sposób :!: :idea:

 

Chętnie bym se przyjechał na ten zlot ale władza wyższa nie pozwala :-/ :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.