Skocz do zawartości

[2016-2017] Draft - komentarze


Maslon

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.e-nba.pl/viewtopic.php?p=138533#p138533

To była dobra wymiana. :)

 

BTW http://forum.e-nba.pl/viewtopic.php?p=175996#p175996 Gdzie jest pick PTB? I czemu w NOH, a nie u mnie?

 

I szybka oferta - jestem w stanie zejść z #1 o kilka miejsc, do #4 włącznie. Ktoś napalony na Drexlera? :)

ja

qwa tylo jak on wyglada? jumping 92 tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xamel jak dla mnie to z 3 picku nie ma co sie cieszyc,wrecz powiedzialbym zajebisty pech bo napewno wczesniej pojdzie Magic i Clyde a pozniej to juz jednak chyba klase gorsi gracze.

po pierwsze mogło byc gorzej

po drugie ja tam widzę jeszcze inne perełki

po 3 i tak najważniejszy jest camp

a po 4 jeszcze nie rozgryzlem jak możnaby zmaxymalizowac Magica, (strasznie duże ryzyko na PG z 4/5 TO?)

ja płakać nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie szefowstwo chce mieć ciągłą rotację w tym klubie. ja tam na ekonomi się nie znam. pewnie jest jakiś głębszy sens

czyli co, mamy wpieprzac sie komus w prowadzenie ekipy? mowic mu co moze, a czego nie, a co powinien? a jesli podobna decyzje podejmie ktos juz dluzej grajacy, to tez mamy sie pakowac miedzy wodke i zakaske? moga byc decyzje niezrozumiale i dla mnie tez takowa bylo przedluzanie tych zawodnikow za maxy. aczkolwiek ja juz prowadze Celtics i Grizzlies, no i nie usmiecha mi sie prowadzenie jeszcze trzeciej druzyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co, mamy wpieprzac sie komus w prowadzenie ekipy? mowic mu co moze, a czego nie, a co powinien? a jesli podobna decyzje podejmie ktos juz dluzej grajacy, to tez mamy sie pakowac miedzy wodke i zakaske? moga byc decyzje niezrozumiale i dla mnie tez takowa bylo przedluzanie tych zawodnikow za maxy. aczkolwiek ja juz prowadze Celtics i Grizzlies, no i nie usmiecha mi sie prowadzenie jeszcze trzeciej druzyny.

szczerze mówiąc, wobec takich ruchów Hornets, to spodziewałem się takiej odpowiedzi i nie bardzo widzę sens rozwijania tego wątku.

again: ja tam na ekonomii i na dalekosiężnych planach ligi się nie znam. od prowadzenia ligi, brania odpowiedzialności i podejmowania decyzji są, na całe szczęście, inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.