Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny przykład na to, że lepsze jest wrogiem dobrego. League Pass na Apple TV zawsze hulał aż miło, a po aktualizacji aplikacji, która miała miejsce niedawno, jest na razie bardzo słabo. Albo wywala jakiś error, albo widzimy ciągle kółko oznaczające ładowanie, albo klikanie w "watch live" czy cokolwiek po prostu nie daje żadnego efektu. Mecz Warriors - Wizards udało mi się w końcu uruchomić, ale dopiero, gdy zegar wskazywał, że do końca I kwarty pozostało 7 minut.

Edytowane przez Rafcio777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2022 o 21:46, ernie9005 napisał:

U mnie w aplikacji w "Subscription" widnieje cena 479.99 zł za zwykły NBA League Pass, nie premium.

Muszę coś zmienić, aby mieć League Pass za 359,99 zł albo Premium za 479,99 zł ? 

Cena już niższa obecnie. Można 7 dni trial free brać jakby ktoś pytał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gaston napisał:

Mordeczki może pomożecie niepełnosprytnrmu dając instrukcje  jak w LP zlikwidować na ekranie napisy będące słowami komentatorów podczas odtwarzania meczów?
Wdzięczny będę dozgonnie za pomoc 🙏🏻

Dziwne. Bo mi w tel tez wyświetla napisy a na innych urządzeniach nie 

Gdzie to masz u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do użytkowników LP. Jako, że jestem nieszczęśliwym posiadaczem TV Samsung omijałem LP do tej pory, ale dojrzałem już do decyzji o zakupie (najwyżej podłączę sobie jakiego android tv, a mam ich w szafie kilka nieużywanych). Czy oglądając mecze z odtworzenia na LP nie jestem narażony na spoilery wyniku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cwikson napisał:

Pytanko do użytkowników LP. Jako, że jestem nieszczęśliwym posiadaczem TV Samsung omijałem LP do tej pory, ale dojrzałem już do decyzji o zakupie (najwyżej podłączę sobie jakiego android tv, a mam ich w szafie kilka nieużywanych). Czy oglądając mecze z odtworzenia na LP nie jestem narażony na spoilery wyniku? 

Jest opcja wyłączenia wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.