Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.09.2021 o 14:32, Raven2156 napisał:

Nie ma nigdzie wzmianki o tym, że nie można i chyba taki jest właśnie tego sens - możliwość oglądania na różnych IP np. syn ogląda w domu a ojciec na wyjeździe służbowym.

Myślę, że zablokowanie takiej możliwości uwzględniając sieci które mają regularnie zmienne IP byłoby problematyczne.

Myślę, że będzie to działało na zasadach "Netflixowych" czyli z dzieleniem się. :)

Przetestowałes to już z kimś może ? Albo ktoś inny jest tu co się dzieli z kimś tym premium? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Przetestowałes to już z kimś może ? Albo ktoś inny jest tu co się dzieli z kimś tym premium? 

Ja z @LeweBiodroSmoka i działa normalnie na dwóch urzadzeniach w tym samym momencie 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli rozumiem ze jak mieszkam w Holandii powinienem znaleźć kogos z Holandii raczej kto bedzie się chciał składać na to? 😛 (skoro cena w Holandii jest większa to pewnie tak trzeba zrobić żeby być pewnym ze nie bedzie blokady zakładam)

nie wydaje mi się, żeby była jakaś blokada regionalna, ale to może ktoś jest lepiej ziorientowany, można to sprawdzić w miarę łatwo zresztą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, barcalover napisał:

 + mega propsuję nową funkcję do oglądania "All posessions recap" - można cały mecz w 30 minut obejrzeć.

to jest wprost wyjebisty wynalazek, wszystkie akcje rzutowe czyli te zablokowane, faule i rzuty wolne, dodatkowo straty

jestem oczarowany, jak nie jest to dla Ciebie @RonnieArtestics jakiś duży wydatek, to LP stał się czymś właśnie dla Ciebie ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, barcalover napisał:

Również potwierdzam, że można dzielić + mega propsuję nową funkcję do oglądania "All posessions recap" - można cały mecz w 30 minut obejrzeć.

Jeju wspaniala jest ta opcja, coś genialnego i dającego mi spokojnie jakąś godzinę snu dłużej rano :D Bo ja na żywo prawie nie oglądam i przewijałem rano te wszystkie osobiste etc. ręcznie, a tak to w 1.5h powinno dać się obejrzeć dwa pełne mecze :o 

 

W ogóle to chyba opcja dostepna tylko w tym pakiecie premium, czyli w tym z mozliwoscia ogladania na dwoch urzedzeniach jednoczesnie.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucas napisał:

Jeju wspaniala jest ta opcja, coś genialnego i dającego mi spokojnie jakąś godzinę snu dłużej rano :D Bo ja na żywo prawie nie oglądam i przewijałem rano te wszystkie osobiste etc. ręcznie,

jo cos pieknego. tez tak robilem i meczyk zajmowal +/- godzine

bajlando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krzemo napisał:

W niższych pakietach nie jest dostępna? Ktoś może potwierdzić?

Wrzucalem o tym post i osoby nie maja premium pisaly, ze nie maja takiej opcji.

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

jo cos pieknego. tez tak robilem i meczyk zajmowal +/- godzine

bajlando

No a teraz będzie mozna dwa mecze obejrzec i 1.5h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Borys napisał:

czy kupujac premium mozna miec konto na 2 osoby? wiem, ze mozna ogladac na 2 urzedzeniach, ale czy to dziala tak jak netflix? w sensje moga 2 osoby z roznyvh miast ogladac? rozne IP...?

Potwierdzili to już @człowiek...morza i @LeweBiodroSmoka

dziala z różnych miejsc np Gdynia Szczecin ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 31.10.2021 o 09:40, Raven2156 napisał:

Pytanie z innej beczki. Zakupiłem w apce trial + przedłużenie miesięczne na NBA LP i subskrypcja jest tylko widoczna w mojej apce na iPhonie ale już na kompie w przeglądarce (mimo logowania na to samo konto) nie.

Ktoś wie o co chodzi??

Czasami zdarzają się takie błędy. Zaczekaj jeszcze kilka dni, a podawałeś dane karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.