Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że wątek pewnie przewijał się milion razy ale tak na szybko nie mogę znaleźć.

 

Czy po podpięciu karty i skorzystaniu z darmowego okresu próbnego należy od razu kartę „odpiąć” i anulować subskrypcje tak by po tygodniu nie została pobrana żadna opłata (w międzyczasie będziemy mogli przez tydzień korzystać), czy trzeba czekać do ostatniego dnia Triala i wtedy wszystko „odłączyć” od konta?

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty wcale nie trzeba odłączać, ja zawsze tylko anuluje subskrypcje i robię to ostatniego dnia. Nie wiem czy jak anulujesz wcześniej to subskrypcja będzie aktywna do końca darmowego okresu.

 

Czyli kartę zostawiasz i jak pojawia się kolejny darmowy okres to po prostu aktywujesz go na tym samym koncie i wyłączasz subskrypcje ostatniego dnia tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z marzeń z League Passem to przy trybie bez spoilerowania wyników w transmisji mogłoby też nie być scoreboardów innych meczów, chociaż w tych Playoffs. Oglądam Thunder - Blazers i ciągle w rogu wynik Pacers - Boston, jak zmieniłem kolejność to na ABC też ciągle wynik drugiego meczu. O ile live ma to sens, bo można się na crunch przenieść etc., to już oglądając "po europejsku" zabija mecze :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam jeszcze aktywną roczną subskrypcje (chyba piątą z rzędu) i właśnie wpadłem na pomysł, żeby obejrzeć jakiś stary mecz. O ile tez z sezonu 2018/2019 mogę oglądać, to przy starszych spotkaniach pojawia się Buy Game za jedyne 18,99 USD. Też tak macie czy coś mi się z kontem posrało?

Ze dwa tygodnie temu oglądałem mecz z 2015 roku i nie było żadnego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, czy ktoś z Was ogląda league pass na telewizorze bez podłączania się do TV kablem przez laptop (czyli łączenie z league pass bezpośrednio przez telewizor)?  Jeśli tak, chętnie dowiem się jaki to model telewizora. Prośba o odpowiedzi tylko osoby, które rzeczywiście tak regularnie korzystają (na niektórych Smart TV jest to bardzo nieporęczne, na innych wręcz niemożliwe). Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ubiegłym sezonie oglądałem na telewizorze Sony. Normalnie pobrałem apke nba ze sklepu i działało. Zdarzały się czasem drobne problemy typu że coś się wieszalo ale to były raczej kwestie związane z chwilowym brakiem dostępu do WiFi. Generalnie działała bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Behemot napisał:

Cześć, czy ktoś z Was ogląda league pass na telewizorze bez podłączania się do TV kablem przez laptop (czyli łączenie z league pass bezpośrednio przez telewizor)?  Jeśli tak, chętnie dowiem się jaki to model telewizora. Prośba o odpowiedzi tylko osoby, które rzeczywiście tak regularnie korzystają (na niektórych Smart TV jest to bardzo nieporęczne, na innych wręcz niemożliwe). Z góry dzięki.

Sony z AndoridTV ma w apkę NBA lp lub z telefonu przez chromecasta (sony ma wbudowany chromecast)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.