Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Co błędu zgłaszanego przez Barcalover, jeśli nie pomoże Wam wylogowanie z apki na telefonie (mi nie pomogło) to rozwiązanie jest takie:

-wyczyścić cookies i wszystkie dane przeglądania z używanej przeglądarki- mi to pomogło, wszystko od razu zaczęło śmigać,

-usunąć wszystkie urządzenia z zakładki my devices na swym profliu, potem można na nowo je dodawać- pomogło mojemu koledze.

 

Dzięki! Rano najpierw wylogowałem się z apki na telefonie, usunąłem urządzenia z my devices i dalej nie działało. I nie pomyślałem o tym żeby wyczyścić cookies, teraz to zrobiiłem i pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie, które dla Was pewnie będzie głupie. Otóż kupiłem wczoraj LP 8 spotkań w miesiącu. Przyszedł mi email z potwierdzeniem, ale nie mogę na stronie nigdzie znaleźć meczów do oglądania. Wydaje mi się, że muszę wpisać jeszcze jakiś kod aktywacyjny, ale nic takiego mi na email nie przyszło od wczoraj. O co chodzi? Czy ja po prostu jestem ślepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na nowym kompue nie działało.

 

Explorer wywaliłem a dałem chrome i zadziałało.

Brakowało wtyczek???

 

edge, chrome, ffox nic nie działa ... nie wiem czy to na java nie chodzi ... a chyba nic z tego co mam nie obsługuje ...

 

edit

 

IE też nie działa  mi mo odpalonej java

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edge, chrome, ffox nic nie działa ... nie wiem czy to na java nie chodzi ... a chyba nic z tego co mam nie obsługuje ...

 

edit

 

IE też nie działa  mi mo odpalonej java

Ogarnąłeś to?Bo mam ten sam problem.

 

Pomogło zalogowanie się tam w prawym górnym rogu, zamiast po kliknięciu start trial, z tym że teraz zatrzymałem się na etapie complete purchase ;).Na telefonie też nie działa.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto założyłem z innego poziomu przez sign in i tam przeszedłem do płatności ... Ale znów nie śmiga... nie wiem ocb...

Dobra ogarnąłem.

 

Rozwiązanie:Wchodzisz w swoje konto i tam ustawiasz i updatujesz swoją kartę, zapisujesz.Następnie wchodzisz w zakup LP gdzie masz już wszystkie dane od karty wpisane i podajesz tylko security code.W ten sposób przeszło u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie, które dla Was pewnie będzie głupie. Otóż kupiłem wczoraj LP 8 spotkań w miesiącu. Przyszedł mi email z potwierdzeniem, ale nie mogę na stronie nigdzie znaleźć meczów do oglądania. Wydaje mi się, że muszę wpisać jeszcze jakiś kod aktywacyjny, ale nic takiego mi na email nie przyszło od wczoraj. O co chodzi? Czy ja po prostu jestem ślepy?

Ja wybieram Games i wyświetla się lista meczy . Najeżdżam na któryś i pojawia sie znaczek Play. W oknie wyboru play są trzy opcje , wybieram pierwszy z prawej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu wydaje się być lepsza niż w ubiegłym roku, ale mam większe problemy z przewijaniem i przycinaniem. Wczoraj z odtworzenia zmęczyłem Boston, ale na Houston poległem, jakieś dziury kiedy zacina się obraz i nie sposób ich pominąć, cuda na kiju :| Próbowałem na dwóch przeglądarkach. Nie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.