Skocz do zawartości
Szak

[10/11] FBL 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oto skład FBL East 2

1. Andrew23

2. Kfadrat

3. Zajmon

4. Rigel

5. Antek

6. Mr.Phillosophy

7. Szogo

8. Orwell

9. Trepe Trepelli

10. Lucc

CZY JEST KTOŚ CHĘTNY Z POWYŻSZYCH DO ADMINISTROWANIA LIGĄ (ZNÓW TAK DUŻO ROBOTY Z TYM NIE MA)?

PROSZĘ SIĘ ZGŁASZAĆ TUTAJ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o proszę, załapałem się do drugiej widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie będzie innego chętnego, mogę się podjąć funkcji komisarza. Nie traktuję tego jako priorytetu, więc jeśli zgłosi się ktoś inny, bez problemu odstąpię. Powiedzmy, że ja będę jako opcja ostateczna, jak nikt inny nie będzie chciał czy mógł. Nie wiem co prawda szczegółowo, co należy do obowiązków komisarza, ale chyba nie ma z tym większego problemu :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

draft: kazdy wieczor po za weekendami , zalozmy po 20 (21?)

fajnie by zrobic draft moze np jakos na poczatku pazdziernika, by bylo troche niewiadomych, ale oczywiscie to tylko moja luzna propozycja, jesli wiekszosc bedzie chciala draft kilka/ kilkanascie dni przed rozpoczeciem sezonu to sie dostosuje.

Jak juz liga zostanie zalozona, poprosze namiary na PM, gdyz GG praktycznie ostatnio nie uzywam (nie mam czasu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wreszcie coś się dzieje :) co do draftu, to mi pasuje środek października, tak żeby parę preseason games było już rozegranych. co do godziny to koło 20 i później mi odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też wolałbym draft już po pierwszych meczach preseason, ale nie później niż gdzieś tak w połowie października. Dzień dowolny, ale raczej nie przed godziną 21 (może być później: 21-21:30, nawet 22). Ewentualnie pierwszy tydzień października będę miał trochę luźniejszy, więc może być wcześniej. Po 20 października dla mnie odpada całkowicie.

A jeszcze co do administrowania, to czy będzie tak jak w temacie organizacyjnym pisał Loqsh, że on załozy ligę i potem przekaże obowiązki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rigel, żeby była ciągłość to zdaje się ligę musi założyć ktoś, kto grał w niej w poprzednim sezonie. Dobrze kombinuję, anybody? Ale nie wiem, czy jest konieczne przypisywanie do tego takiej wagi. W końcu składy w tych ligach co roku się zmieniają. Jeśli możesz być komiszem, to najlepiej będzie, jeśli założysz już ligę (jeśli loqsh1 mógłby i chce dopomóc, to super). Jest opcja korzystania z ustawień innych lig, w których się gra/grało wcześniej. Jeśli jednak coś nie pójdzie po twojej myśli na Yahoo!, to daj znać, podeślę ci PM-a z danymi, a potem jeszcze wszystko i tak będzie można skonsultować ze Stro, gdy wróci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość loqsh1

założyłem ligę, wysłałem namiary do Rigela.

potem przekażę mu komisjonowanie i wyjdę :)

edit:

liga ma historię sięgającą 2003, więc warto kontynuować dla potomnych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejąłem administrowanie ligą i wysłałem wszystkim na PM dane do rejestracji. Jeśli ktoś nie dostał, to krzyczeć :wink:

Dobrze byłoby, aby w miarę szybko każdy wypowiedział się na temat terminu draftu

Moja wstępna propozycja:

8 października (piątek), godz. 21.00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolalbym draft na tygodniu (poniedzialek- czwartek) godziny po 20/21/22 (to jak tam komu bedzie pasowac). Piatek, Sobota zdecydowanie odpadaja. Niedziela wieczór- moze byc.

Zaloguje sie dzis po południu. Dane doszły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może trochę później niż 8 ?? jak dla mnie może być środek tygodnia nawet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piatek znajac zycie nie bedzie kilku osobm pasowal :]

Ja sie postaram dostosowac. Jesli tylko nie koliduje mi to z innymi draftami to praktycznie kazdy termin jest dal mnie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poniedziałek-czwartek 19-22. Weekendy odpadają, ewentualnie niedziela 19-22.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, widzę już, że chyba ten termin nie bardzo odpowiada. Mnie by akurat pasował, ale oczywiście musi być ogólna zgoda. Z tym, że jeśli później, to dla mnie raczej godzina ok. 21.30 - 22.00. Może więc:

14 października (czwartek), godz. 22.00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jak wyzej pisalem, ze jesli draft jest po za wieczorami weekednowymi to sie dostosuje, czyli mowiac krotko: pasi mi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie termin jest w porządku.

Czas zacząć zastanawiać się kogo brać z jedynką :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z jedynką ??:) hmmmm jak coś wymyślę to się podzielę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi