Skocz do zawartości

[10/11] FBL 2


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie będzie innego chętnego, mogę się podjąć funkcji komisarza. Nie traktuję tego jako priorytetu, więc jeśli zgłosi się ktoś inny, bez problemu odstąpię. Powiedzmy, że ja będę jako opcja ostateczna, jak nikt inny nie będzie chciał czy mógł. Nie wiem co prawda szczegółowo, co należy do obowiązków komisarza, ale chyba nie ma z tym większego problemu :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draft: kazdy wieczor po za weekendami , zalozmy po 20 (21?)

 

fajnie by zrobic draft moze np jakos na poczatku pazdziernika, by bylo troche niewiadomych, ale oczywiscie to tylko moja luzna propozycja, jesli wiekszosc bedzie chciala draft kilka/ kilkanascie dni przed rozpoczeciem sezonu to sie dostosuje.

 

Jak juz liga zostanie zalozona, poprosze namiary na PM, gdyz GG praktycznie ostatnio nie uzywam (nie mam czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolałbym draft już po pierwszych meczach preseason, ale nie później niż gdzieś tak w połowie października. Dzień dowolny, ale raczej nie przed godziną 21 (może być później: 21-21:30, nawet 22). Ewentualnie pierwszy tydzień października będę miał trochę luźniejszy, więc może być wcześniej. Po 20 października dla mnie odpada całkowicie.

A jeszcze co do administrowania, to czy będzie tak jak w temacie organizacyjnym pisał Loqsh, że on załozy ligę i potem przekaże obowiązki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigel, żeby była ciągłość to zdaje się ligę musi założyć ktoś, kto grał w niej w poprzednim sezonie. Dobrze kombinuję, anybody? Ale nie wiem, czy jest konieczne przypisywanie do tego takiej wagi. W końcu składy w tych ligach co roku się zmieniają. Jeśli możesz być komiszem, to najlepiej będzie, jeśli założysz już ligę (jeśli loqsh1 mógłby i chce dopomóc, to super). Jest opcja korzystania z ustawień innych lig, w których się gra/grało wcześniej. Jeśli jednak coś nie pójdzie po twojej myśli na Yahoo!, to daj znać, podeślę ci PM-a z danymi, a potem jeszcze wszystko i tak będzie można skonsultować ze Stro, gdy wróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem ligę, wysłałem namiary do Rigela.

potem przekażę mu komisjonowanie i wyjdę :)

 

edit:

liga ma historię sięgającą 2003, więc warto kontynuować dla potomnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejąłem administrowanie ligą i wysłałem wszystkim na PM dane do rejestracji. Jeśli ktoś nie dostał, to krzyczeć :wink:

Dobrze byłoby, aby w miarę szybko każdy wypowiedział się na temat terminu draftu

 

Moja wstępna propozycja:

 

8 października (piątek), godz. 21.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.