Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Też chciałbym zobaczyć Jamesa w Knicks i ogólnie znów fajnie by było oglądać Knicks walczących o najwyższe cele.

 

 

na dzien dobry moga tez podpisac bosha i w roku 2012 moga juz spokojnie zdobyc mistrzostwo.

 

No i mają już idealnego PG dla Jamesa w postaci Douglasa, z rzutem i dobrą obroną.

Na SG może też grac dobry obrońca Chandler. No i nie zapominajmy o T-macu, imo jeśli z kims podpisze za minimum to właśnie z Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle, ze jezeli james ogladal tegoroczne finaly o chyba zrozumial, ze najwieksze szanse na misia(misie) bedzie mial w miejscu wielkim, ktore zapewni mu zaplecze, czyli tam gdzie nie bedzie problemow z kasa.

jezeli do serca wezmie slowa kg, to imo wyladuje w knicks.

Tak bo to w NBA w ostatniej dekadzie tylko mistrza ugrywali w dużych metropoliach z mega budżetami :? James ostanie się w Cavs albo jest cynicznym kmiotem, bo jeśli jeździ teraz po Ohio i zapewnia o swoim przywiązaniu tak na pokaz pod publikę i z polecenia jakiś sk synów od marketingów z nike czy innego molocha to nie zasługuje na dobre słowo.

Też chciałbym zobaczyć Jamesa w Knicks i ogólnie znów fajnie by było oglądać Knicks walczących o najwyższe cele.

No i niech sobie to Knicks moze zrobią jak normalna drużyna budując dobry skład od podstaw, akurat Lebron im do dominacji/dobrej gry potrzebny nie jest tylko GM z mózgiem w czaszce, vide polecam do przeczytania ten art www.nba.com/2010/news/features/steve_as ... ef:nbahpt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie LAL powinno jak najszybciej wytrejdować Bynuma zanim się połamie na dobre. Gdyby spróbowali trejdu z Toronto gdzie dostaliby Bosha to Gasol grałby na C a Bosh na PF i mieliby rewelacyjną tablicę.

 

Fajnie by było zobaczyć Lebrona z Wadem w 1 teamie. Tylko nie w Miami bo ich nie lubie :D niech pójdą do NY lub NJ.

 

Boston jak i SA mają ciężki orzech do zgryzienia a raczej orzech wielkości arbuza. Może powinni zrobić przebudowę zanim coś emeryci są jeszcze warci?

 

Orlando, Utah - pewnie odbędzie się bez poważnych zmian. Chyba że Bozer namiesza. Chyba że VC da się wytrejdować za kogoś że tak powiem delikatnie bardziej przydatnego.

 

Dallas zatrzymają Nowickiego i znowu odpadną. Amare pójdzie jak dzi.... za kasą nawet do Europy :lol:

 

Będzie ciekawe lato szczególnie jeżeli chodzi o Wada (jedyny super talent któremu palma nie odbija) bo lubie tego gościa a nie lubie Miami i mam nadzieję że gdzieś pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie LAL powinno jak najszybciej wytrejdować Bynuma zanim się połamie na dobre. Gdyby spróbowali trejdu z Toronto gdzie dostaliby Bosha to Gasol grałby na C a Bosh na PF i mieliby rewelacyjną tablicę.

 

 

Nikt normalny, albo co najmniej o zdrowych zmysłach nie weźmie połamańca z gigantycznym kontraktem oddając jednego z lepszych wysokich w lidze. To byłaby katastrofa, zwłaszcza że LAL nie mają nic ciekawego do dodania. Dlaczego ludzie zawsze wymyslają sobie trejdziki w których tylko jeden zespół zyskuje i uważają to za zajebiste pomysły ?

 

Zajebiste i równe pomysły transferów ma ai3, szkoda że jest c***owym jasnowidzem i żaden się nie odbył ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciekawe lato szczególnie jeżeli chodzi o Wada (jedyny super talent któremu palma nie odbija)

mozesz to rozwinac? co rozumiesz pod pojeciem odbijanie palmy?

kupienie swojej matce kosciola pod to nie podchodzi?

to, ze nie ma kobiety w miami, ktorej chyba nie zrobil, to ze podarowal swojej ex-zonie chorobe weneryczna i rozwiodl sie z nia zostawiajac gromadke dzieci to tez nie podchodzi pod odbijanie palmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie LAL powinno jak najszybciej wytrejdować Bynuma zanim się połamie na dobre. Gdyby spróbowali trejdu z Toronto gdzie dostaliby Bosha to Gasol grałby na C a Bosh na PF i mieliby rewelacyjną tablicę.

 

 

Nikt normalny, albo co najmniej o zdrowych zmysłach nie weźmie połamańca z gigantycznym kontraktem oddając jednego z lepszych wysokich w lidze. To byłaby katastrofa, zwłaszcza że LAL nie mają nic ciekawego do dodania. Dlaczego ludzie zawsze wymyslają sobie trejdziki w których tylko jeden zespół zyskuje i uważają to za zajebiste pomysły ?

 

Zajebiste i równe pomysły transferów ma ai3, szkoda że jest c***owym jasnowidzem i żaden się nie odbył ;]

Ja tego trejdu nie wymyśliłem tylko słyszałem takie ploty. Poza tym Toronto jak nie zrobi s&t to może zostać z niczym. Oczywiście zdaję się z tego sprawę że jest to bardzo niekorzystne do Toronto ale pisałem to z perspektywy LAL.

 

mozesz to rozwinac? co rozumiesz pod pojeciem odbijanie palmy?kupienie swojej matce kosciola pod to nie podchodzi?to, ze nie ma kobiety w miami, ktorej chyba nie zrobil, to ze podarowal swojej ex-zonie chorobe weneryczna i rozwiodl sie z nia zostawiajac gromadke dzieci to tez nie podchodzi pod odbijanie palmy?

To jest po prostu moje odczucie. Lubie go i tyle. W przeciwieństwie do Kobiego, a Bron to takie małe dziecko które nawet nie umie wzbudzić we mnie negatywnych uczuć. A co miałbyć nieszczęśliwy w małżeństwie? A co złego w kupieniu kościoła? Ja chciałem kiedyś kupić asfalt kumplowi (kumpel nawet nie był czarny). Ty nie lubisz seksu? Kobiety są fajne i jak chcą to czemu ma nie korzystać? Zobacz ilu ludzi popycha na lewo panienki i co im palma odbija? Po prostu koleś korzysta z życia. Ale to oczywiście moje zdanie nie musisz się z nim zgadać. Ciebie może wkurzać mnie nie. Ty uwielbiasz Kobiego, Wada przypuszczam że nie. Indywidualna sprawa. Niektórzy nie lubią Pierca mnie on zwisa. Z 3 Kobe, Wade, Bron to właśnie Wada nie wiem czemu lubie i jakoś nie widzę żeby specjalnie zadzierał nosa.

 

A i podoba mi się jego styl gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to piszm, ze go lubisz i tyle a nie, ze nie odbija mu palma.

kazdemu z nich na tym poziomie odbija palma.

lbj ma swoj pomnik przed domem, wade kupil matce kosciol a kobe? jemu mozna zarzucic to, ze lata helikopterem na mecze. kazdy w pewien sposob jest oderwany od rzeczywistosci, jeden mniej drugi bardziej ale bez jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to piszm, ze go lubisz i tyle a nie, ze nie odbija mu palma.

kazdemu z nich na tym poziomie odbija palma.

lbj ma swoj pomnik przed domem, wade kupil matce kosciol a kobe? jemu mozna zarzucic to, ze lata helikopterem na mecze. kazdy w pewien sposob jest oderwany od rzeczywistosci, jeden mniej drugi bardziej ale bez jaj.

Kur... Bron ma pomnik przed domem hahaha. Nie wiedziałem :lol: Ten gość jest geniuszem w swojej debilności :lol: Biedne dziecko.

 

No ale dalej nie widze żeby Wadowi jakoś specjalnie palma odbijała. Podaj więcej przykładów bo specjalnie to jakoś nie interesuję się co robią po pracy. Poza tym na boisku nie wygląda jak gość który myśli że jest najlepszy na świecie. Może dlatego mnie tak nie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz to rozwinac? co rozumiesz pod pojeciem odbijanie palmy?

kupienie swojej matce kosciola pod to nie podchodzi?

to, ze nie ma kobiety w miami, ktorej chyba nie zrobil, to ze podarowal swojej ex-zonie chorobe weneryczna i rozwiodl sie z nia zostawiajac gromadke dzieci to tez nie podchodzi pod odbijanie palmy?

bb2, widzisz - jak chcesz kogoś zjechać to nie ma problemów. Choroba weneryczna i już Wade jest na czołówkach gazet. Szkoda, że nie napisałeś o tym, że żonka wycofała się z tego pozwu, 9 razy zmieniała prawnika i niedługo zaczyna się sprawa o prawo do dzieci (Wade wystąpił o sole custody).

 

Nie twierdzę, że jest świętym ale nie przesadzajmy.

 

Co do tych podobizn to zdaje się, że były obrazy z jego wizerunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mozesz to rozwinac? co rozumiesz pod pojeciem odbijanie palmy?

kupienie swojej matce kosciola pod to nie podchodzi?

to, ze nie ma kobiety w miami, ktorej chyba nie zrobil, to ze podarowal swojej ex-zonie chorobe weneryczna i rozwiodl sie z nia zostawiajac gromadke dzieci to tez nie podchodzi pod odbijanie palmy?

bb2, widzisz - jak chcesz kogoś zjechać to nie ma problemów. Choroba weneryczna i już Wade jest na czołówkach gazet. Szkoda, że nie napisałeś o tym, że żonka wycofała się z tego pozwu, 9 razy zmieniała prawnika i niedługo zaczyna się sprawa o prawo do dzieci (Wade wystąpił o sole custody).

 

Nie twierdzę, że jest świętym ale nie przesadzajmy.

 

Co do tych podobizn to zdaje się, że były obrazy z jego wizerunkiem.

No to jak to w koncu jest bb2? Może ma żone popier.. jak zmieniała kilka razy prawnika?

 

tak czy siak na boisku Wade mnie nie wkur.. tak jak Kobe i Bron. Nie wiem dlaczego ale Wade sprawia (przynajmniej na mnie) wrażenie takie że nie czuje się jak najlepszy gracz na ziemi. Powinienem go nietrawić bo gra w Miami i robi9ł jesień średniowiecza z obrony Magic a mimo to nie łaził po boisku dając wszystkim do zrozumienia że jest best ever tylko grał i robił swoje.

 

McGrady w LAL? czyżby LAL odpadli w 1 rundzie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chata Wade'a z cribs to był jeden wielki pomnik świetności wspaniałego Dwyane. O pomniku Lebrona przed domem nic nie słyszałem, ktoś ma coś na potwierdzenie?

To co w tej chacie jest takiego że to pomnik świetlności?

http://www.blogcdn.com/www.luxist.com/m ... wade14.jpg

 

http://www.blogcdn.com/www.luxist.com/m ... wade18.jpg

 

http://www.blogcdn.com/www.luxist.com/m ... /wade2.jpg

 

http://www.blogcdn.com/www.luxist.com/m ... wade19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chata Wade'a z cribs to był jeden wielki pomnik świetności wspaniałego Dwyane. O pomniku Lebrona przed domem nic nie słyszałem, ktoś ma coś na potwierdzenie?

To co w tej chacie jest takiego że to pomnik świetlności?

http://www.blogcdn.com/www.luxist.com/m ... wade14.jpg

http://www.blogcdn.com/www.luxist.com/m ... wade18.jpg

http://www.blogcdn.com/www.luxist.com/m ... /wade2.jpg

http://www.blogcdn.com/www.luxist.com/m ... wade19.jpg

Basen można przeboleć reszte nie bardzo :D Gust pozostawia wiele do życzenia tak jak i jego skromność.

 

A Bosh chce być nr 1 więc jak to pogodzi w Miami, LAL, Chi? Czyli musi zostać w Toronto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.