Skocz do zawartości

[2049] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Jest juz zielone swiatlo by podzielic sie draftem

Łapcie z tego linku: plik txt, lub frt (oba da sie wgrac do gry)

Index of /csv/drafty/

Z tego co wiemy z @SzuLcU, ma byc tylko zmiana dotyczaca jednego gracza - George Mikana (miejcie to na uwadze).

Jak draft pojawi sie na stronie i w sejwie zmiana bedzie juz wprowadzona przez @julekstep;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Dlaczego jest taka duża dysproporcja pomiędzy poprzednimi klasami a tą?

 

simowalem kilka razy po 5-6 sezonow i nie widzialem az takiej dysproporcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cichy napisał(a):

simowalem kilka razy po 5-6 sezonow i nie widzialem az takiej dysproporcji

No przecież jak wygląda na starcie taki Wenzer, a jak np Calverley czy Scolari?

Przecież HOF ma na starcie ~190 scoringu, ~70 passing i handling oraz przeciętny def. Nie wiem, co się musi na campach wydarzyć, żeby wyrzeźbić z niego solidnego grajka.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cichy napisał(a):

Siema,

Jest juz zielone swiatlo by podzielic sie draftem

Łapcie z tego linku: plik txt, lub frt (oba da sie wgrac do gry)

Index of /csv/drafty/

Z tego co wiemy z @SzuLcU, ma byc tylko zmiana dotyczaca jednego gracza - George Mikana (miejcie to na uwadze).

Jak draft pojawi sie na stronie i w sejwie zmiana bedzie juz wprowadzona przez @julekstep;)

wrzucisz to w normalnym pliku bo tak nie chce się otworzyć u mnie na telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

wrzucisz to w normalnym pliku bo tak nie chce się otworzyć u mnie na telefonie?

jak cos dodalem jeszcze tam na serwerze plik excelowy, moze zadziala u Ciebie na telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka 3 min

Dzień 149 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Timberwolves vs Suns (#2) 
Bilans serii: 1 - 3
Timberwolves 104 - Suns 112
play-by-play

(#3) Cavaliers vs Bulls (#4) 
Bilans serii: 2 - 2
Cavaliers 115 - Bulls 122
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.