Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - sezon 2024/2025


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, dannygd napisał(a):

Skąd te info?

Kuba Makulec, Kuba Pietroń opuścili grupę, to oni. Zrezygnowali też z dwójki.

43 minuty temu, dannygd napisał(a):

Skąd te info?

Kobi? No Krzysiek (bulls) jest kandydatem, ale L.TM moze rzadko na forum, ale w lidze gra dobrze i dogrywa mecze.

Tylko, czy jest czas czekać na Tomiego? Kobi natomiast jest nieaktywny nawet na mess.

 

43 minuty temu, dannygd napisał(a):

Nie widze zgłoszenia Patryka, wrzucisz?

Patryk Żłobiński. Wrzuciłem jego na grupie.

 

43 minuty temu, dannygd napisał(a):

A czemu niepewni? Przez olewactwo?

Nie oszukujmy się, żaden z nich przy 140$ nie zagra, a już na pewno nie na poważnie. I dlatego zaproponowałem amnestię.

 

43 minuty temu, dannygd napisał(a):

Panowie bądźmy poważni - chodzi nam o grę, która da nam satysfakcję, a gra z olewusami tego nie daje - moim zdaniem po to mamy kary za niedograne mecze, żeby tego pilnować. Raz wzięcie odpowiedzialności za gorszy sezon (różne przyczyny są u każdego) to nie powód do rezygnacji - o ile szanujemy się nawzajem. Także proszę zachowujmy sie poziom wyżej niż w wielu innych tematach na tym forum ;)

Pełna zgoda, tylko, czy mamy ludzi, żeby aż tyle dziur zapełnić? Ja proponowalem dać szansę Falkiemu i Wojtkowi, a keeper 2 pokazało, że Falki mi się tym odpłacil, w zeszłym sezonie było bardzo dobrze z jego aktywnością. Dlatego uważam, że pomysły z amnestią zdają egzamin, a margines zaledwie 10 meczów błędu jest jednak przy braku IL+ i jednym IL przy tylu kontuzjach w lidze stanowczo za niski.

Co do amnestii się nie upieram, bo zaraz będzie podejrzenie, że wymyśliłem to dla własnych celów. Ja mam to gdzieś. Mi po prostu chodzi tylko o to by liga była i funkcjonowała wśród poważnych ludzi. Falkiego można lubić lub nie, ale to gość z zajawką na fantasy.

Ja bym zmienił przynajmniej ten margines 10 spotkań, tak jak pisałem - nie chciałem być komishem i nadal nie chcę, jeśli mam nie mieć na nic wpływu.

9 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale co ty na to żeby tobie dać kare a im akurat nie, bo inaczej bulek nie bedzie komiszem? :D

Chcesz być komishem? Dla mnie nie ma problemu. Bądź i ściągnij brakujących ludzi, a ja będę pierwszy, który pogratuluje.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bulek napisał(a):

Dlatego uważam, że pomysły z amnestią zdają egzamin, a margines zaledwie 10 meczów błędu jest jednak przy braku IL+ i jednym IL przy tylu kontuzjach w lidze stanowczo za niski.

Co ty pierdolisz, jak taki falki nie zmienial składu od grudnia czy stycznia to nic dziwnego ze margines za niski. Ja jakos dałem radę wypełnić sloty, inni tez. 

 

5 minut temu, bulek napisał(a):

Chcesz to nim bądź, bo ja naprawdę mi do tego niespieszno. Widzę, że masz te ambicje, więc proszę bardzo.

Ja tylko krytykuje debilne pomysły.

 

jak bedzie nowy za falkiego to logiczne ze powinien startować od 200$ i pustego składu,

tak jak było to zawsze. A jak bedzie falki i chce grac dalej niech gra z tym co Sobie nawarzył, dla mnie proste i logiczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

No przysługuje ci -9$ za niedogranie slotow z tego co widzę. Bulek proponuje amnestie tylko Sobie i swojemu przydupasowi, bo mieliby za mało dolarów, ale tobie już nie da amnestii bo masz nadal 202$ , co ty na to? ;)

Z Tobą się chyba nie da dyskutować na poważnie, bo od razu uciekasz się do śmiesznych inwektyw, które najlepiej przemilczeć.

A nie da się, bo chyba do końca nie przeczytałes o co chodzi z amnestiami. Amnestię zakładają 200$ i bez keeperów. Jordan ma 202$ i możliwych keeperów. Nadal nie rozumiesz?

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ja tylko krytykuje debilne pomysły.

Byłbyś dobrym politykiem. Krytykujesz czyjeś pomysły, uznając za debilne, samemu nic nie proponując. Ty spróbuj w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bulek napisał(a):

Byłbyś dobrym politykiem. Krytykujesz czyjeś pomysły, uznając za debilne, samemu nic nie proponując. Ty spróbuj w tej dziedzinie.

Przecież dałem swoja propozycje 😆

jak bedzie nowy za falkiego to logiczne ze powinien startować od 200$ i pustego składu,

tak jak było to zawsze. A jak bedzie falki i chce grac dalej niechgra z tym co Sobie nawarzył, dla mnie proste i logiczne. 
 

A i dalem jeszcze wcześniej jedna propozycje : falki niech spierdala 😄

8 minut temu, bulek napisał(a):

Tobą się chyba nie da dyskutować na poważnie, bo od razu uciekasz się do śmiesznych inwektyw, które najlepiej przemilczeć.

 

A Ty Poważna dyskusje chciales zaczynać od „dajcie amnestie albo inaczej nie gramy bo nie mamy szans z tymi dolarami”? Wjechaleś tu na białym koniu i stawiasz jakieś warunki ale to nie jest poważna dyskusja, stąd tez traktuje cie tak jak cie traktuje w tej chwili - niepoważnie.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bulek napisał(a):

Kuba Makulec, Kuba Pietroń opuścili grupę, to oni. Zrezygnowali też z dwójki.

oki

9 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

falki nie zmienial składu od grudnia czy stycznia to nic dziwnego ze margines za niski

To jest problem - Falki drugi sezon z rzędu olewa i raz dostał już "amnestię", więc albo gra z tym co ma, albo nie.

23 minuty temu, bulek napisał(a):

Tylko, czy jest czas czekać na Tomiego?

No ja bym zaczekał na wicemistrza...

Rozumiem @bulek chęć zebrania składu, ale nie róbmy tego za wszelka cenę... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

tak jak było to zawsze. A jak bedzie falki i chce grac dalej niechgra z tym co Sobie nawarzył, dla mnie proste i logiczne. 
 

To nie jest propozycja, to analiza regulaminu.

 

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

A Ty Poważna dyskusje chciales zaczynać od „dajcie amnestie albo inaczej nie gramy bo nie mamy szans z tymi dolarami”? Wjechaleś tu na białym koniu i stawiasz jakieś warunki ale to nie jest poważna dyskusja, stąd tez traktuje cie tak jak cie traktuje w tej chwili - niepoważnie.

Po prostu ja staram sie podchodzić do pewnych kwestii bardziej liberalnie, ale przy tym zdroworozsądkowo. Przy aktualnej liczbie GM-ów zadeklarowanych to była moja propozycja by liga w ogóle ruszyła i by każdy na drafcie miał w miarę równe szanse. Chodziło mi tylko i wyłącznie o grywalność ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram

Nie wiem skąd się wzięło 50 niedogranych meczów. To chyba niemożliwe, bo bym nie zajął 2 miejsca. Z tego co pamiętam miałem tylko z 5-6 niedogranych.

Keeperzy: SGA, Edwards, Duren, Herro (edit: jednak zrezygnuję z Herro, wolę mieć 3 keeperów)

Edytowane przez L.TM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi zależy na starcie tej ligi, ale nie powinniśmy dawać amnestii recydywistom. Czas zacząć wymagać trochę odpowiedzialności od managerów, bo olewanie slotów ma duży impakt na końcową tabelę. Jako że jest to wspólna zabawa nie polegajmy tylko na komisarzu by szukał nowych graczy. Proponuję, żeby każdy dołożył cegiełkę do startu ligi i zapuścił sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bulek @qbarox @jordan20 nadałem Wam status co-komisza, określcie między sobą zakres prac (kto/co robi) i zaproponujcie rolę Komisza - wtedy (jak liga nie będzie miała nic przeciwko) to ja przekażę role Komisza od siebie.

@L.TM potwierdził, czekamy na resztę.

Od części nowych nie dostałem jeszcze adresu mailowego do transferu ekipy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie nas mniej, to ja robiłem przeliczenie % cen w dół bo budżet łączny niższy.

Stan na dziś: 4 osoby odchodzą, 3 mamy nowe, 3 ( @Falki @vitek2k @barcelowicz ) jeszcze nie potwierdziło, ale to jest kwestia pogadania z Falki i Vitkiem czy na poważnie podchodzimy do gry - bo kontakt z nimi jest, ale nie mam z Barcelowicz kontaktu.

@bulek @qbarox i @jordan20 macie opcję z nimi pogadać? 

W najgorszym wypadku szukamy 3-4 osób, w najlepszym 1, żeby w 18 zagrać. 

Jak chcecie zaproponować zmiany do regulaminu na kolejny sezon, to wrzućcie temat z ankietą + link i lecimy.

Polecam tez zacząć ustalać termin draftu...

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2024 o 09:16, bulek napisał(a):

Zaczynanie ligi do 140$ nie ma nawet sensu.

Arek ale wszyscy znali reguły i regulamin - jak z 200$ olali sezon, to równie dobrze teraz mogą upolować na drafcie keeperów i dogrywając mecze zagrać o max. handicap, tylko po to, żeby za rok walczyć o wygraną. Nawet w trybie auto... To nie są jednosezonowe ligi.

Moim zdaniem chłopaki powinni zagrać honorowo z tymi ok. 140$, skoro rok temu zepsuli być może niektórym walkę o podium.

Mi sie dziecko urodziło, miałem w ch..j roboty w firmie i grając kilka lig nie olałem żadnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.