Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2024/25


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, bulek napisał(a):

Porter na moje wraca na fa ale Matkovic w żadnym wypadku. 

no tak - wydaje się, że Matkovic miał wyższy priorytet waivera i wskoczył na wolną 15kę 

 

ale wg mnie Porter do mnie - jako jedyny go jeszcze licytowałem i dawałem 35. do mnie trafił Melton za którego dawałem 33 i nikt inny go nie chciał

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mikowal83 napisał(a):

k**** ja nie wiem jak ja to przeoczyłem. Masakra. No to pięknie ujebalem. Jebał to pies w takim razie.

Każdy przez to przechodzi conajmniej raz, a TryczekSzukarek średnio piec razy w sezonie :)

Teraz, goozman napisał(a):

no tak - wydaje się, że Matkovic wskoczył na wolną 15kę

 

ale wg mnie Porter do mnie - jako jedyny go jeszcze licytowałem i dawałem 35. do mnie trafił Melton za którego dawałem 33 i nikt inny go nie chciał

W fbx3 Lillard wrócił na waivers wiec wg mnie wraca na waivers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, goozman napisał(a):

ale wg mnie Porter do mnie - jako jedyny go jeszcze licytowałem i dawałem 35. do mnie trafił Melton za którego dawałem 33 i nikt inny go nie chciał

Niestety, to tak nie działa, nie widać na Yahoo kogo za niego zrzucałeś, więc nie można stwierdzić, że byłby to dobry bid.

Przykro mi, ale tak to działa. Gdyby działało inaczej, być może miałbym Lillarda w fbx obok 😉

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, goozman napisał(a):

no tak - wydaje się, że Matkovic miał wyższy priorytet waivera i wskoczył na wolną 15kę 

 

ale wg mnie Porter do mnie - jako jedyny go jeszcze licytowałem i dawałem 35. do mnie trafił Melton za którego dawałem 33 i nikt inny go nie chciał

Nie ma takiego przepisu, że trafia do kolejnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

No właśnie w sumie nie wiem po c*** ci on jak wiesz ze wazy 40 :D

w imię zasad. na logike kolejny w licytacji powinien go dostać - i domagam się takich zapisów w regulaminie

 

+ jasne podkreślenie w regulaminie, że kasa za przestrzelonego bida przepada, bo za chwilę ktoś może powiedzieć, ze prosi o zwrot 50$, bo nie jest napisane, że nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tecu napisał(a):

Niestety, to tak nie działa, nie widać na Yahoo kogo za niego zrzucałeś, więc nie można stwierdzić, że byłby to dobry bid.

Przykro mi, ale tak to działa. Gdyby działało inaczej, być może miałbym Lillarda w fbx obok 😉

szczerze to chu mnie obchodzi fbx obok

idąc takim tokiem rozumowania może jednak się czepić również tego Matkovica - bo czy można w 100% stwierdzić, który z bidów o tej samej wartości był wyżej na waiver priority? Mikowal obu licytowanych graczy miał ustawionych za 50$, nie wiadomo kogo zrzucał (miał free sloty) więc czy wierzyć kolejności w jakiej yahoo wpisało teraz licytowanych graczy? a kto mi udowodni, że na liscie Mikowala jednak Porter nie był wyżej??

nawet screenowi nie uwierzę - bo zawsze można zmienić waiver priority po zrobieniu screena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

A Ta kasa na waivers co wydał na portera serio przepada ? Jak było w fbx3 za Lillarda, @Tocheck

Bo Tak na moją logikę to skoro cofam ruch to kasę tez powinienem cofnąć do właściciela ? 

W regulaminie zapisu o hajsie za taki bid nic nie ma napisane. Kłócić się nie będę. Wystarczająco jestem wkurwiony na swoją ślepotę. Ale dobrze by było jakby wróciła bo 50$ to sporo hajsu a skoro nie ma zapisu w regulaminie zawodnika nie mam to i hajsu wydanego nie powinno być. Kara rozumiem. Wystarczy że go nie mam i że moje dwa kolejne pobrania też trace i że mam bana na 2 tygodnie w którym to pewnie ktoś już tych co pobrałem później weźmie i ich nie odzyskam. Specjalnie tego nie zrobiłem więc to nie tak że chciałem komuś coś utrudnić i za to powinna być jeszcze kara straty hajsu za bid.

A mogłem zostawić McBride priorytet wyżej od Portera bo tak miałem tylko wczoraj wieczorem zmieniłem. Ehhh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, goozman napisał(a):

szczerze to chu mnie obchodzi fbx obok

To tylko było wtrącenie, faktycznie, nic Ciebie to nie obchodzi 😉

1 minutę temu, goozman napisał(a):

idąc takim tokiem rozumowania może jednak się czepić również tego Matkovica - bo czy można w 100% stwierdzić, który z bidów o tej samej wartości był wyżej na waiver priority?

Liczy się kolejność na liście na Yahoo, to jest zawsze kolejność do banów.

Achiuwa i Brogdon również na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, goozman napisał(a):

szczerze to chu mnie obchodzi fbx obok

idąc takim tokiem rozumowania może jednak się czepić również tego Matkovica - bo czy można w 100% stwierdzić, który z bidów o tej samej wartości był wyżej na waiver priority? Mikowal obu licytowanych graczy miał ustawionych za 50$, nie wiadomo kogo zrzucał (miał free sloty) więc czy wierzyć kolejności w jakiej yahoo wpisało teraz licytowanych graczy? a kto mi udowodni, że na liscie Mikowala jednak Porter nie był wyżej??

nawet screenowi nie uwierzę - bo zawsze można zmienić waiver priority po zrobieniu screena

Jakby Matkovic nie był wyżej to by nie wskoczył jako pierwszy. Tego sie w Yahoo nie da przeskoczyć. Oj widzę że Pan koniecznie mnie chce ujebac po całej linii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, goozman napisał(a):

nawet screenowi nie uwierzę - bo zawsze można zmienić waiver priority po zrobieniu screena

Hah, akurat gadaliśmy o pobraniach i mi wysłał screena na Facebooku o 9:30 a priority można było zmieniać tylko do 9:00 :) 

matkovic był pierwszy. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mikowal83 napisał(a):

Jakby Matkovic nie był wyżej to by nie wskoczył jako pierwszy. Tego sie w Yahoo nie da przeskoczyć. Oj widzę że Pan koniecznie mnie chce ujebac po całej linii 

napisałem sam wyżej, że Matkovic do Ciebie ale kolejne wtrącenia do dyskusji wywołuja we mnie dodatkowe wątpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.