Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2024/25


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mikowal83 napisał(a):

A ja Panie @goozman się nie domagam tylko pytam (może jednak warto jeszcze raz przeczytać co napisałem) i nie wiem na czym polega moja bezczelność (może jeszcze raz przeczytać żeby zobaczyć w jakiej formie pisze i może jeszcze porównać do tego jaką Ty formę obrales pisząc np. "c*** mnie to obchodzi")

 

ja tam wole dosadnie ale szczerze wyrazac swoje odczucia a nie uprawiac miekkie pierodlolo i tak w wiadomym kierunku (co najmniej 4 posty z zapytaniem o hajs i braku uregulowania tej kwestii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, goozman napisał(a):

ja tam wole dosadnie ale szczerze wyrazac swoje odczucia a nie uprawiac miekkie pierodlolo i tak w wiadomym kierunku (co najmniej 4 posty z zapytaniem o hajs i braku uregulowania tej kwestii)

Oczywiście jak zawsze ma Pan jedyną słuszną racje Panie @goozman 

Jestem nieszczerym chamem bezczelnie domagającym sie zwrotu hajsu 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mikowal83 napisał(a):

Oczywiście jak zawsze ma Pan jedyną słuszną racje Panie @goozman 

Jestem nieszczerym chamem bezczelnie domagającym sie zwrotu hajsu 😏

ee, no nie przesadzaj - to ja jestem chamem a Ty jesteś wyrachowanym lizuskiem bezczelnie domagającym się zwrotu hajsu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

Wygląda na to, że te pobrania są do cofnięcia i ban na 14 dni na pobrania dla Hornets.

Tak ale Wrzuć mu spowrotem pritcharda i tja.

oprocz tego na małe pocieszenie @Mikowal83 

jak coś to ban jest tylko na FA, możesz nadal działać z transferami przez te dwa tygodnie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikowal83 napisał(a):

Wciąż nie ma nic o hajsie 😛 nikt nie napisał że hajs przepada ani że hajs wraca 😛

A jak stawiasz zakład u buka i po rozegranym meczu okazuje się, że zamiast na gospodarzy postawiłeś na gości, to też wracasz do buka i wnioskujesz o zwrot kasy, bo nie sprawdziłeś dokładnie zakładu? To są zasady tak oczywiste, że chyba zbędny jest zapis w regulaminie. W nim jasno jest napisane, że to GM odpowiada do sprawdzanie swojego salary. Jeśli coś źle policzłeś, to twój błąd i tracisz zawodnika i kasę (jeśli jest pobierany z waviera). Już wiele razy były takie przypadki i nie było problemów. Jeśli zawodnik pobierany był z waivera, to wraca tam ponownie. No i można ponownie o takiego gościa walczyć na wiaverach. Też takie przypadki wielokrotnie już były. Natomiast pierwsze przekroczenie salary cofa wszystkie następne ruchy jeśli GM takowych dokona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, GeDDo napisał(a):

A jak stawiasz zakład u buka i po rozegranym meczu okazuje się, że zamiast na gospodarzy postawiłeś na gości, to też wracasz do buka i wnioskujesz o zwrot kasy, bo nie sprawdziłeś dokładnie zakładu? To są zasady tak oczywiste, że chyba zbędny jest zapis w regulaminie. W nim jasno jest napisane, że to GM odpowiada do sprawdzanie swojego salary. Jeśli coś źle policzłeś, to twój błąd i tracisz zawodnika i kasę (jeśli jest pobierany z waviera). Już wiele razy były takie przypadki i nie było problemów. Jeśli zawodnik pobierany był z waivera, to wraca tam ponownie. No i można ponownie o takiego gościa walczyć na wiaverach. Też takie przypadki wielokrotnie już były. Natomiast pierwsze przekroczenie salary cofa wszystkie następne ruchy jeśli GM takowych dokona. 

Ja to naprawdę rozumiem. Ale idąc tym tokiem rozumowania że wszystko jest oczywiste to nie było po co pisać w regulaminie że  zawodnik po którego pobraniu przekroczyło się salary wraca na waivers bo to przecież oczywiste że nie można go mieć w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że drugi wilq się trafił.

43 minuty temu, Mikowal83 napisał(a):

Ja to naprawdę rozumiem. Ale idąc tym tokiem rozumowania że wszystko jest oczywiste to nie było po co pisać w regulaminie że  zawodnik po którego pobraniu przekroczyło się salary wraca na waivers bo to przecież oczywiste że nie można go mieć w składzie.

Bo jakieś fundamentale zapisy być muszą. Regulamin nie jest idealny, ale to jest tylko gra a nie ściśle stosowane prawo np. karne, gdzie przekroczenie przepisów skutuje znacznie poważniejszymi konsekwencjami. To ma być gra dla przyjemności, a nie szukanie luki w przepisach aby zyskać to czy tamto. Jeśli połowa ligi mówi Tobie, że kasę straciłeś pomimo, że nie ma idealnie sprecyzowanego takiego zapisu w regulaminie, to powinieneś zrozumieć, że w takich przypadkach tak właśnie rozwiązywane są sytuacje. Gdyby zdania były podzielone, to twoje pretensje były uzasadnione.

Ponadto, w regulaminie jest zapis ...

Cytat

II.3. W trakcie sezonu regularnego obowiązuje limit pensji drużyny, który jest stały i wynosi 460fppg.

U was jest bodaj 480 fp. No i jakoś nie ma z tym problemu, że inna wartość widnieje w regulaminie a inną stosujecie w swojej lidze? Więc jak widzisz, jest wiele niedociągnięć, ale to tylko gra. Prawnicy tego regulaminu nie pisali, bo i nie muszą. Więcej dystansu, a nie oczekiwań, że wszystko musi być jasno i klarowanie zapisane w regulaminie. Jeśli spotkamy się z sytuacją, której jeszcze nie było, to wtedy będzie to powód do dodania odpowiedniego zapisu w regulaminie.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikowal83 napisał(a):

Ja to naprawdę rozumiem. Ale idąc tym tokiem rozumowania że wszystko jest oczywiste to nie było po co pisać w regulaminie że  zawodnik po którego pobraniu przekroczyło się salary wraca na waivers bo to przecież oczywiste że nie można go mieć w składzie.

Ten zapis jest po to by nikt nie miał wątpliwości, że trafia na waivers a nie do drugiej drużyny składającej ofertę 😉

W sytuacji gdy pobierzesz kogoś na waivers za 20$ a minutę później stwierdzisz, że jednak nie i wymienisz go na kogoś innego z FA to nie przyjdzie Ci do głowy, że chcesz tę kasę z powrotem? A nie ma nic o tym w regulaminie, że nie dostajesz 😉

A to taka sama sytuacja, tylko, że wymuszona błędem.

Miłej niedzieli i głowa do góry, zdarza się najlepszym 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, GeDDo napisał(a):

Widze, że drugi wilq się trafił.

Bo jakieś fundamentale zapisy być muszą. Regulamin nie jest idealny, ale to jest tylko gra a nie ściśle stosowane prawo np. karne, gdzie przekroczenie przepisów skutuje znacznie poważniejszymi konsekwencjami. To ma być gra dla przyjemności, a nie szukanie luki w przepisach aby zyskać to czy tamto. Jeśli połowa ligi mówi Tobie, że kasę straciłeś pomimo, że nie ma idealnie sprecyzowanego takiego zapisu w regulaminie, to powinieneś zrozumieć, że w takich przypadkach tak właśnie rozwiązywane są sytuacje. Gdyby zdania były podzielone, to twoje pretensje były uzasadnione.

Ponadto, w regulaminie jest zapis ...

U was jest bodaj 480 fp. No i jakoś nie ma z tym problemu, że inna wartość widnieje w regulaminie a inną stosujecie w swojej lidze? Więc jak widzisz, jest wiele niedociągnięć, ale to tylko gra. Prawnicy tego regulaminu nie pisali, bo i nie muszą. Więcej dystansu, a nie oczekiwań, że wszystko musi być jasno i klarowanie zapisane w regulaminie. Jeśli spotkamy się z sytuacją, której jeszcze nie było, to wtedy będzie to powód do dodania odpowiedniego zapisu w regulaminie.

Ale ja rozumiem i nie rozstrzasam. Napisałem już wcześniej o co mi chodziło i wydaje mi się że mam prawo spytać się wypowiedzieć. Ale trzy razy nie trzeba powtarzać żebym zrozumiał. Zrozumiałem za pierwszym. 

Przepraszam najmocniej że w ogóle spytałem. A nie przepraszam... domagałem się i to na dodatek bezczelnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mikowal83 napisał(a):

Po prostu nikt inny go nie chciał ani wcześniej ani teraz 😛 ja gdybym się zorientował że ma pensje 40fp to bym go nawet nie licytował 😏

Oby ci się dobrze sprawował 

typek ma dopiero 24 lata, pokazywał już że stać go na kręcenie niezłych statów a wydaje mi się, że będzie chciał się wykazać a w tych Clippersach po prostu będzie musiał grać duże minuty. byle by tylko znowu jakaś kobita go nie zdenerwowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, goozman napisał(a):

typek ma dopiero 24 lata, pokazywał już że stać go na kręcenie niezłych statów a wydaje mi się, że będzie chciał się wykazać a w tych Clippersach po prostu będzie musiał grać duże minuty. byle by tylko znowu jakaś kobita go nie zdenerwowała :)

IMHO po prostu Nikt nie wierzy ze bedzie plusowy względem salary, 40tek akurat jest wiele pewniejszych na FA i nikt się nimi nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.